Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Kokteyl Organizasyonu

kokteyl organizasyonları
4

Açılış, gala, düğün, nikah, toplantı, davet, lansman ve benzeri etkinliklerinizi; kokteyl havasında yapmak mı istiyorsunuz. Misafirleriniz kırmızı halıdan geçerek mekana teşrif etsin, mekan girişinde trio ekibi canlı performansları ile gelen konuklarınızı karşılasın, bistro masa etrafına toplanan misafirleriniz sunmuş olduğunuz ikramlardan tatsın mekanın süslemeleri sade ama bir o kadar da göz alıcı olsun. Bunların hepsini sizin yerinize biz düzenleyelim siz bunlar ile uğraşamayın sadece bu özel güne odaklanın Piramit Organizasyon sizin yerinize tüm bunları eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde halledecek. Detaylı bilgiler için aşağıdaki makalemizi okuyabilir ve ilgili görselleri inceleyebilirsiniz daha detaylı bilgi içinde bizleri iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonları

İkramlarla ve içeceklerle dolu bistro masanın etrafında misafirlerinizle keyifli sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz özel ve unutulmaz anlardır kokteyl organizasyonları. Tabi bu özel gün ve gecede her şeyin mükemmel ve eksiksiz olması gerekmektedir. Mekanın şıklığı ve görseli, servisin hızlı ve sorunsuz olması, ve en önemlisi olarak yiyecek ve içeceklerin kaliteli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Piramit organizasyon olarak yapacağınız kokteyl organizasyonlarınızda sizler misafirlerinizle bu mutlu anın keyfini çıkartırken bizde arka planda ekibimizle birlikte, sizlere yardımcı olmak ve bu özel gününüzün sorunsuz ve mükemmel bir şekilde tamamlanması için elimizden gelenin en iyisini yapmak için hazırız.  Piramit organizasyon olarak açılış, davet, gala, nikah kokteyl, seminer, resepsiyon, ve düğün organizasyonlarınızı kokteyl organizasyonu kapsamında tasarlar ve gerekli tüm hizmetleri A-Z‘ye sağlarız.

Kokteyl organizasyon firması ararken cazip fiyatlı olana değil ekip – ekipman temizliği hijyen ve kalitenin düzgünlüğüne bakılmalıdır. Piramit organizasyon olarak yüzlerce kokteyl organizasyonu yaparak %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı politikamızda sizlerden hizmet etmek isteriz.

Açılış, nikah, düğün, toplantı ve benzeri etkinliklerinizi kokteyl organizasyon temasında planlamak istiyor ve bu şekilde gelen konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız bir an önce menüden kokteyl süslemelerine kadar neler yaptırmak istediğinizi düşünün ve ona göre bu hizmetleri verebilecek bu sorumluluğu yerine getirebilecek bir kokteyl organizasyon firması ile anlaşın. Profesyonel ekibimiz menüden süslemeye kadar kokteyl konusunda uzmanlaşmış olup bu tip etkinliklerde tercih edilen firma konumuna gelmiştir.

 

Kokteyl etkinliklerinde A dan Z ye tüm hizmetler, profesyonel ekip ekipman ile Piramit Organizasyon hizmetinizde.

 

Kokteyl Organizasyonlarında Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Açılış yapacağınız firmanızın tanıtımını yapmak için ya da açtığınız iş yerinize müşteri çekmek ve gelen müşterilerinizi karşılamak amacı ile yapılan organizasyon çeşididir. Firma açılışınızı sadece balon süslemesi, ses sistemi, palyaço gibi unsurların dışında bir kokteyl havasında ikramlarla yapmak istiyorsanız açılış kokteyl organizasyonu yapmanız gerekmektedir. Bu tip açılış organizasyonu şeklinde gelen misafirlerinize yiyecek içecek ikramında bulunmuş olursunuz bu da sizin konuklarınıza ne kadar çok değer verdiğinizi gösterir ve gelen misafirleriniz verdiğiniz bu ikramlardan dolayı memnun olurlar.

Piramit organizasyon olarak birçok firmanın açılış kokteyl organizasyonları nı yapmış olup hem firmanın prestijini hem de müşteri kitlesini arttırmış bulunmaktayız. Hastane, butik, mağaza, kafeterya ve benzeri iş yerlerinin açılışlarında yeri geldiğinde müşterilerin kendileri, yeri geldiğinde bizler kokteyl havasında yapalım demişizdir bu teklifi sunmamızın sebebi ise daha çok müşteri çekmek içindir. Açılış kokteyl organizasyonları için trio ekibi, bistro masa, kokteyl süsleme, ve ikram menüleri ile sizlere de hizmet sunmak ister ve en iyi şekilde firmanızın tanıtımını yapmak isteriz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Bu tip organize edilen etkinliklerin yani açılış kokteyl organizasyonu fiyatları yapılacak süsleme, bistro masa adedi, ikramlar ve yapılacak servise göre fiyatları değişmektedir. Fiyat araştırması yapmadan önce ne gibi ikramlar sunmak istediğinizi süsleme çeşidine ve kaç kişilik bir etkinlik yapacağınıza karar verip ona göre açılış kokteyl organizasyonu fiyatları araştırmanız gerekmektedir. Kişi sayısı ve kullanmak istediğiniz ekip ekipman kararını verdiniz ve bütçenizi belirleyip o doğrultuda araştırma yapmanız daha uygun olacaktır. Açılış kokteyli olarak her bütçeye hitap eden firmamız sizlerinde bütçesine uygun fiyatlar verecektir.

Açılış Kokteyl Organizasyon Firmaları

Firma açılışınızı kokteyl tadında yapmak ve gelecek olan konuklarınızı bu etkinlik doğrultusunda karşılamak istiyorsunuz bunun içinde açılış organizasyon firmaları araştırıyorsunuz. Bu konuda birçok açılış kokteyline imza atan Piramit organizasyon sizin bu isteğinizi karşılayacak ve firmanızın açılış gününü sizin adınıza organize edecektir. Açılış organizasyon firmaları araştırırken bizim tavsiyemiz kesinlikle bu işin üstesinden gelebilecek, hijyenik ve lezzetli ürünler sunabilecek gerek ekibi ekipmanı ile profesyonel bir firma ile anlaşmanızdır. Firmanızın tanıtımı günü olduğundan bunun bilincinde olan firmamız sizleri ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacaktır.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

Vur patlasın çal oynasın tabiri şeklinde yapılan eğlenceli düğün organizasyonlarının yanı sıra daha konsept daha sade ama bir o kadarda gösterişli olan, gelen konukların bazılarının bistro masa (kokteyl masası) etrafında ayakta bazılarının ise bar taburelerine oturarak, trio ekibinin çalmış oldukları hafif müzik eşliğinde kokteyl ikramlarının sunum ve servis edildiği nikah organizasyonu türüdür. Tabii ki de nikah kokteyl organizasyonu isteğiniz doğrultusunda daha da detaylandırılabilir. Sahne gösterileri ve müzisyenlerle, yiyecek içeceklerle, süslemelerle, kokteyl ekipmanlarıyla daha birçok şekilde detaylandırılır. Nikah kokteyl organizasyonu yaptırırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus şu şekildedir. Organizasyon hizmeti alacağınız firmanın yiyecek içecek kalitesi ve hijyenine, ekip ekipmanın sağlamlık ve kalitesine dikkat edilmeli ve bu hizmeti sunabilecek bir firmayla anlaşılması gerekmektedir.

Nikah Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Bu önemli ve mutlu gününüzü nikah kokteyli olarak yapmak istiyorsunuz hem sade hem de bir o kadar gösterişli olmasını itiyorsunuz. Sizin bu isteğinizi karşılayacak potansiyelde olan firmamız ikramlardan süslemeye kadar sizlere dört dörtlük bir hizmet sunmak ister. Erken rezervasyonlarda nikah kokteyli fiyatları indirimleri sunan Piramit organizasyon bütçenize uygun fikirler sunacak ve A dan Z ye bütün bütün ihtiyaçları karşılayacaktır.

Nikah kokteyli fiyatları araştırması yaparken, yapmak istediğiniz etkinlikte kullanmak istediğiniz ekip ekipman ve kokteyl menüsü tarzına karar verip bu doğrultuda bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Paket halinde sunulan kokteyl nikah fiyat teklifleri belli kişi sayısı ve belli başlı hizmetleri karşılamaktadır bu tip teklifleri incelerken ne gibi hizmetler sunulduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Teklifte kaç masa, kaç personel ve ne gibi hizmetlerin sunulacağı genel itibari ile belirtilir. Eğer bu paket halinde sunulan kokteyl nikah fiyatı sizin ihtiyacını karşılayacak durumdaysa tercih edilebilir.

Piramit organizasyon nikah kokteyl fiyatları verirken hem sizlerin isteği doğrultusunda hem de kendi fikirlerini de sizlere sunarak bu doğrultuda bir teklif hazırlamaktadır. Bu tip organizasyonlarda nelerin yapılması gerektiğini ve nasıl bir sunum yapılması gerektiğini bilen ekibimiz sizlere bu kapsamda çalışmalar hazırlayıp çok çeşitli nikah kokteyl fiyatları sunacaktır. Bizim için önemli olan bu mutlu gününüzde sizi en iyi şekilde temsil etmek ve gelen konuklarınızın bu etkinlikten mutlu bir şekilde ayrılmasıdır.

Nikah Kokteyl Organizasyon Firmaları

Evlilik merasiminizi düğün dernek şeklinde değil nikah kokteyl organizasyon tipinde hazırlamak ve bu şekilde bir etkinlikle dünya evine girmek istiyorsunuz. Bu işte uzman hem sizi hem de gelecek konuklarınızı mutlu edecek ve dört dörtlük hizmet verebilecek nikah kokteyl organizasyon firmaları araştırması yapmaktasınız. Bu firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken hususlar ekibi ve hizmeti ile sizleri mahcup etmeyecek bu mutlu gününüzde görevini harfiyen yerine getirecek başlangıçtan bitişe kadar her an etkinliğin yapılacağı alanda her şeyi kontrol altında tutabilecek nikah kokteyl organizasyonu firmaları ile çalışmanız gerekmekte ve bu konuları bilen firma tercih etmeniz gerekmektedir.

Nikah kokteyl organizasyon etkinliği diğer düğün etkinlikleri aksine hata kaldırmayacak yapılan eksik ve yanlışlıklar göze batacaktır bunun için araştırma yaparken daha önce bu gibi etkinlikler yapmış referansı olan firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Davet Kokteyl Organizasyonu

Konuklarınızı ağırlayacağınız tüm davet kokteyl organizasyonlarınızda ekip ekipman temini kokteyl menü yiyecek içecek hizmetleri. Davet vereceğiniz mekanın süslenmesinden trio ekibine kadar tüm hizmetlerle firmamız yanınızda.

Toplantı Kokteyl Organizasyonu

Yapacağınız toplantı, sergi, seminerlerinizde daha keyifli ve akılda kalıcı olması gelecek konuklarınızın memnun olarak ayrılmasını istiyorsanız davet kokteyl organizasyonu hizmetleri ile Piramit organizasyon yanınızda.

Lansman Kokteyl Organizasyonu;

Tanıtım ve ya tanıtma amaçlı yapılan lansman organizasyonları, tanıtımını yapacağınız ürünün pazarlama ve satışında etkin olabilecek, lansman kokteyl organizasyonu hem sizi hem gelen konukları memnun edecektir.

Kokteyl Masası Kiralama

Açılış, sergi, gala, nikah ve benzeri kokteyl organizasyonlarında kullanılan gelen konuklara sunmuş olacağınız ikramların konulduğu ve gelen konukların bu ikramları ayak duracak şekilde rahatlıkla uzanabileceği şekilde tasarlanmış olan 60 cm çapında 110 cm yüksekliğinde olan genellikle yuvarlak olan masalardır kokteyl masaları. Bu tip organizasyonlarda kullanabileceğiniz kokteyl masası kiralama hizmetlerimiz mevcut olup dilerseniz ahşap dilerseniz cam kokteyl masası seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl Masası Süsleme

Kokteyl masası süsleme masasının üzerine giydirilen kumaş, örtü ve bağlama tülleri ile kokteyl masası süslenerek daha estetik bir görünüme getirilir. Kokteyl masası süsleme örtüleri konulduktan sonra isteğe göre yapay ya da canlı çiçek konulur ve ya masaya uygun olacak süsler. Kokteyl masası süsleme detayları için aşağıda bulunan görsellere bakabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl masası kiralama fiyatları ile ilgili olarak fiyatlar ahşap ve cam olmak üzere değişmektedir. Cam kokteyl masası ve ahşap kokteyl masası kiralama hizmeti de sunmaktayız sizin kullanmak istediğiniz masaya göre kokteyl masası kiralama fiyatları değişmektedir.

Kokteyl masası kiralama fiyatları cam için minimum 35 TL

Kokteyl masası kiralama fiyatları ahşap için minimum 25 TL

Daha Detaylı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Bistro Masa Kiralama:

Kokteyl organizasyonlarınız için gerekli olan bistro masa kiralama hizmetlerimiz mevcut olup istemiş olduğunuz adette bistro masayı belirtmiş olduğunuz adrese kadar teslim etmekteyiz. Bistro masalar 60 cm çapında ve 110 cm yüksekliğinde olmakta genel olarak yuvarlak olmaktadır. Ahşap ve cam seçenekleri ile bistro masa kiralama hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlerle.

Bistro Masa Süsleme

Bistro masa süsleme masasının üzerine giydirilen kumaş, örtü ve bağlama tülleri ile bistro masa süslenerek daha estetik bir görünüme getirilir. Bistro masa süsleme örtüleri konulduktan sonra isteğe göre yapay ya da canlı çiçek konulur ve ya masaya uygun olacak süsler. Bistro masa süsleme detayları için aşağıda bulunan görsellere bakabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Kokteyl organizasyonlarının ana kalemi olan bistro masa; bistro masa süslemesi ile şık ve gösterişli gözükmesi gerekmektedir bu da kokteyl organizasyonunun olmazsa olmazıdır. Bistro masa kiralama fiyatları istediğiniz tip masaya göre değişmektedir. Cam olura ayrı fiyat ahşap olursa ayrı fiyatlandırılır. Bistro masa kiralama fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bistro masa kiralama fiyatları cam için minimum 35 TL

Bistro masa kiralama fiyatları ahşap için minimum 25 TL

Daha Detaylı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Kokteyl Catering Hizmeti

Alternatif kokteyl menüleri seçeneklerimizle istediğiniz kokteyl organizasyonuna uygun ister ara sıcaklı ister prolange menülerimizle taze, lezzetli ve günlük hazırlanan ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Kokteyl catering menüsü seçenekleri istenilen şartlara göre hazırlanır servis personelimiz tarafından hijyen kuralları çerçevesinde servis edilir. Detaylı bilgi için telefonla irtibata geçebilirsiniz. Örnek kokteyl catering menülerimizi de aşağıda bulabilirsiniz.

Kokteyl Catering Fiyatları

Çok çeşitli olarak hazırladığımız menülerimiz ve uygun kokteyl catering fiyatları ile hizmetler sunan Piramit organizasyon birbirinde lezzetli ve hijyenik atıştırmalıkları, kuru pastaları, kanepeleri, tartolet ve içecekleri ile sizlere de hizmet vermek ister. Her kokteyl işimizde özenle hazırladığımız yiyecekleri taze ve günlük olarak hazırlamakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kokteyl catering fiyatları araştırması yaparken firmaların sunacığı ikramların, içeceklerin ve servis personelinin hijyenik olduğunu kontrol etmeniz ve ona göre tercih etmeniz gerekmektedir.

Trio Ekibi Kiralama

Kokteyl organizasyonlarınızda konuklarınıza canlı müzik hizmeti suna 3 kişilik ekipten oluşan canlı müzik grubudur. Trio ekibi yani trio üçlüsü keman, yan flüt, çello, gitar, akordeon, kontrbas, saksafon, perküsyon, trompet ve piyano gibi akustik müzik enstrümanlarından oluşmaktadır. Kokteyllerinizde trio ekibi kiralama hizmeti sunulur.

Kokteyl Organizasyonları Servis Personeli

Kokteyl organizasyonlarınız için karşılama host ve hostesleri – İkramların dağıtımı ve servisi için servis personeli temini.

Kokteyl Organizasyonu Süsleme Hizmeti

Canlı ve yapma çiçek süslemeleri, balon süsleme, kumaş, tül süsleme, kokteyl masası üzeri süslemeleri. Kokteyl organizasyonlarına uygun süsleme hizmetleri ve A dan Z ye kokteyl süsleme hizmetleri. Yapılacak etkinlikte dikkat etmeniz gereken yer ve mekana uyacak şekilde kokteyl süslemesinin yapılmasıdır renk uyumu ve ahengi bu tip organizasyonlarda çok önemlidir.

Kırmızı Halı Kiralama

Protokol halısı olarak ta adlandırılan kırmızı halı kiralama hizmeti. İstenilen boy ve ebatta halı temini. Konuklarınızın kırmızı halıyı takip ederek mekana giriş sağlayacak hem şık bir görüntü olacak hem de misafirlerinize değer verdiğiniz ortaya çıkacaktır. Kokteyl organizasyonlarında kırmızı halı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gümüş Tepsi, Makas, Kurdele;

Kokteyl açılış organizasyonlarınızda mekanın açılışında kesilen kırmızı kurdele, makaslar ve makasların konulduğu gümüş tepsi ücretsiz olarak getirilecektir.

Kokteyl Organizasyonlarındaki Diğer Hizmetlerimiz;

Ses sistemi kiralama ve kurulumu, Dj hizmeti, ekip ekipman kiralama ( tabak, bardak, servis ekipmanları ) müzik grupları, karşılama hostesleri, garson, ışık sahne sistemleri, kokteyl masası kiralama fotoğraf ve Kamera çekim hizmeti vb.

Kokteyl Organizasyonu Şirketleri

Kokteyl organizasyonu şirketleri firma yöneticisinden ekibine kadar kokteyl organizasyonunu bilen ve yıl içerisinde birden fazla bu tip etkinlikler yaptığından tecrübelidirler bu sebepten ötürü daha iyi bir etkinlik için organizasyon firmaları ile çalışmanızda yarar vardır. Kokteyl organizasyonu şirketleri araştırır ve seçerken güvenilir işini bilen firmalarla çalışmanızı öneririz.

İstanbul’da Kokteyl Organizasyonu Yapan Firmalar;

Kokteyl organizasyonu İstanbul olmak üzere ve Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Piramit organizasyon sizlerinde oluşabilecek açılış, gala, düğün, nikah, toplantı, davet, lansman ve benzeri kokteyl organizasyonlarınızda hizmet vermek isteriz. Firma olarak kokteyl organizasyonu İstanbul ve çeşitli şehirlerden gelen taleplere en iyi şekilde cevap verip bizi tercih eden kişilere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin belli baştı illerinde bilhassa da İstanbul’da birçok kokteyl organizasyonunu organize etmiş ve %100 müşteri memnuniyeti alarak büyük bir başarı kazanmışızdır. İstanbul ve tüm Türkiye’de bu tip etkinlik ve organizasyonlar yapan irili ufaklı firma bulmak mümkündür fakat size tavsiyemiz merdiven altı tabir edilen yerlerden uzak durmanızdır. Bu konu ile ilgili dikkat etmeniz gereken detayları kokteyl organizasyon firmaları makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyon Firmaları

Her geçen gün Türkiye’nin birçok ilinde ve bilhassa da İstanbul’da kokteyl organizasyon firmaları çoğalmaktadır. Bu konularla alakalı firma seçiminizde nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Teknolojinin ilerlemesi ile herkes her şeyi istediği anda bulabiliyor bu sebepten ötürü her şeyi internetten araştırdığımız gibi kokteyl organizasyon firmaları yazdığımızda da karşımıza birçok firma çıkması doğal oluyor.

Bu araştırmalar sonucunda organizasyon işinizi vermeniz gereken firmada bakmanız gereken bazı detayları sizinle paylaşmak isteriz. İlk önce internetten araştırdığınız için bu firmanın sitesinin durumunu; yazdığı makalelerin anlaşılır ve açıklayıcı oluşu, görsellerini uygun oluşu. İkinci olarak iletişim numarasından aradığınızda karşınıza çıkacak kişinin üslubu size hitap şekli, sorduğunuz sorulara akıcı kesin bir dille cevap vermesi; bu kriterlere uygun konuşan kişin konu ile ilgili bilgisi olup olmadığı anlamı ifade eder. Üçüncü olarak ta anlaşma yapmadan önce yüz yüze tanışmanız ve vereceği hizmetleri teyit etmenizi öneririz. Kokteyl organizasyon firmaları seçiminizi yaparken çok dikkat etmeniz gerekmektedir yanlış bir seçim etkinliğinizi hüsrana çevirebilir. Referansı olan sürekli kokteyl organizasyonları yapan firma tercih etmeniz gerekmektedir.

Kokteyl Organizasyon Fiyatları

Yapılacak etkinlikte kullanılacak ekip, ekipman, kokteyl menüleri gibi ürün ve hizmetlere göre kokteyl organizasyon fiyatları değişmektedir. Bu ve bunun gibi yiyecek içecek servisli, ikramı olacak etkinliklerde ilk öncelikle tahmini kaç kişinin geleceği belirlenmesi ve bu kişi sayısı doğrultusunda fiyat araştırmaları yapılması gerekmektedir.

Kokteyl organizasyon fiyatları araştırmaları yapılırken birçok firma karşınıza çıkacak tüm bu firmaların size soracağı ilk soru nerede, kaç kişilik, istenilen menü çeşidi olacaktır. Siz sade bir menü istiyorsanız çerezli, kuru pastalı, ekler ve tartoletler bulunan kola, fanta, meyve suyu ve benzeri içeceklerin bulunduğu bir menü tercih edebilir ve bu doğrultuda fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Piramit organizasyon olarak yaptığımız belli başlı işlerden kokteyl organizasyonu örnekleri halinde görseller sunmaktayız. Bu görselleri inceleyerek yapılan işlerden kullanılan ekip ve ekipmana kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunlarla ilgili olarak kokteyl menü fiyatları ve diğer tüm ekip ve ekipman fiyatları bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir ve ya kokteyl organizasyonu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha faza kokteyl organizasyonu örnekleri ve görselleri isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir sizlere ilgili fotoğraflar gönderebilir ve ya etkinlik yapacağınız mekana gelim sizlere nasıl bir sunum yapacağımıza dair bilgiler aktarabiliriz. Piramit organizasyon “ Sizin için Size özel hizmetler” sunar.

Kokteyl Menü Fiyatları

Aşağıdaki belirtilen kokteyl menüleri ve fiyatları örnek olarak hazırlanmış olup sizlere kokteyl organizasyonu paketleri halinde sunulmuştur. Bu kokteyl menüleri daha da detaylandırılabilir ve ya sizi istekleriniz doğrultusunda daha detaylı sunumlar yapılabilir. İstemiş olduğunuz menü çeşitliliğine göre fiyatlar sunabilir ve bunları sunarken de menüden ekip ekipman ve süslemeye kadar bütün hizmetlerle birlikte kokteyl organizasyonu paketleri haline getirilebilir. Bu tip paket halinde yapılacak hizmetlerde ekstra fiyat indirimleri yapılır. Piramit organizasyon olarak A dan Z ye kadar tüm kokteyl organizasyonlarınızda ekip ekipman kokteyl catering ve kokteyl süsleme hizmetleri vermekteyiz. İster ara sıcaklı ister prolange kokteyl menüleri olsun her bütçeye göre hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için bizimle iletişime geçin profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Aşağıda belirtilen kokteyl menü fiyatları nı inceleyerek istediğinizi tercih edebilir ve ya daha farklı menüler ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kokteyl Menü – 1

Tuzlu, Tatlı kurabiyeler kuru pastalar
Meyveli tartoletler
Ekler çeşitleri
Kuruyemiş – Çerez
Cips
Soğuk içecekler ( Cola, light cola, Fanta, Gazoz, Limonata, Soğuk Çaylar, Soda, Su
Meyve Suları ( Vişne, Şeftali,Kayısı, Karışık vs. )
Kokteyl Masası Örtüleri ile .

 

Kokteyl Menü Fiyatları -1

100 Kişilik : 1.500 TL 350 Kişilik : 2.750 TL
150 Kişilik : 1.750 TL 400 Kişilik : 3.000 TL
200 Kişilik : 2.000 TL 450 Kişilik : 3.250 TL
250 Kişilik : 2.250 TL 500 Kişilik : 3.500 TL
300 Kişilik : 2.500 TL Daha Üstü :      ……TL

 

Kokteyl Menü – 2

Tuzlu, Tatlı kurabiyeler kuru pastalar
Meyveli tartoletler
Kanepe çeşitleri ( Zeytin ezmeli kanepe, Peynirli kanepe, Mısırlı kanepe, Krem Peynirli Kanepe
Cherry dometesli kanepe, Salatalıklı kanepe, Kaşar peynirli kanepe, Sucuklu kanepe,
Tulum peynirli kanepe, Jambonlu kanepe, Mini sandeviçler vb. )
Ekler çeşitleri
Kuruyemiş – Çerez
Cips
Soğuk içecekler ( Cola, light cola, Fanta, Gazoz, Limonata, Soğuk Çaylar, Soda, Su
Meyve Suları ( Vişne, Şeftali,Kayısı, Karışık vs. )
Kokteyl Masası Örtüleri ile .

 

Kokteyl Menü Fiyatları -2

100 Kişilik : 1.750 TL 350 Kişilik : 4.100 TL
150 Kişilik : 2.250 TL 400 Kişilik : 4.450 TL
200 Kişilik : 2.750 TL 450 Kişilik : 4.800 TL
250 Kişilik : 3.250 TL 500 Kişilik : 4.950 TL
300 Kişilik : 3.750 TL Daha Üstü :       ……TL

 

Kokteyl Menü – 3

Tuzlu, Tatlı kurabiyeler kuru pastalar
Meyveli tartoletler
Ekler çeşitleri
Kanepe çeşitleri ( Zeytin ezmeli kanepe, Peynirli kanepe, Mısırlı kanepe, Krem Peynirli Kanepe
Cherry dometesli kanepe, Salatalıklı kanepe, Kaşar peynirli kanepe, Sucuklu kanepe,
Tulum peynirli kanepe, Jambonlu kanepe, Mini sandeviçler vb. )
Küp Peynir Çeşitleri (susamlı, dereotlu, çörekotlu,dil peynir ve kaşar peynir,
kraker ve esmer lavaş ile)
Sebze Buketleri: (gambi biberler, cerry domates, baby corn, ıce berg, lolo rosto,
kokteyl zeytin ve özel sos ile)
Mercimek Köfte
Mini yaprak sarmalar
Kuruyemiş – Çerez
Cips
Soğuk içecekler ( Cola, light cola, Fanta, Gazoz, Limonata, Soğuk Çaylar, Soda, Su
Meyve Suları ( Vişne, Şeftali,Kayısı, Karışık vs. )
Sıcak içecekler ( Çay, Kahve vb. )
Kokteyl Masası Örtüleri ile .

 

Kokteyl Menü Fiyatları -3

100 Kişilik : 2.000 TL 350 Kişilik : 4.400 TL
150 Kişilik : 2.500 TL 400 Kişilik : 4.900 TL
200 Kişilik : 3.000 TL 450 Kişilik : 5.300 TL
250 Kişilik : 3.500 TL 500 Kişilik : 5.800 TL
300 Kişilik : 4.000 TL Daha Üstü :      ……TL

 

Not:Ara sıcaklı menüler Prolange menüler veya farklı konsepteki menülerle ilgili fiyat almak için telefonla irtibata geçmeniz geçebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Menü Çeşitleri;

Serpme Ürünler;

Çerez, kuruyemiş, cips, tuzlu, tatlı kurabiye, kuru pasta, ekler çeşitleri, meyveli tartoletler, meyve kuruları, mini kornişon salatalık, limon soslu havuç – salatalık, cherry domates, salamura yeşil zeytin, karışık baharatlı yeşil zeytin, renkli peynir topları, cevizli sucuk pestilleri, mevsim meyveleri, zeytinli ve susamlı gevrek yufka

Soğuk Kanepeler;

Kaşar peynirli kanepe – rokfor peynirli kanepe – gravyer peynirli kanepe – zeytin ezmeli kanepe – peynirli kanepe – mısırlı kanepe – salamlı kanepe – krem peynirli kanepe – cherry dometesli kanepe – salatalıklı kanepe – sucuklu kanepe – tulum peynirli kanepe – jambonlu kanepe – somon fümeli kanepe – alabalık fümeli kanepe – kırmızı havyarlı kanepe – ançüezli kanepe – fıstık ezmeli kanepe

Soğuk İştah Açıcılar;

Yaban mersinli ve levrekli bruschetta – tartoletler içerisinde fındıklı maydanoz pestosu – ricotta peynirli ve dereotlu kabak rulo – roastbeef dilimlerine sarılmış dilim mevsim sebzeleri buketi peynir topları – tartoletler içinde sebzeli közlenmiş patlıcan – yeşil elma ve cevizli körili tavuk salatası – osmanlı usulü vişneli yaprak sarma

Ara Sıcaklar;

Sigara böreği-çin böreği-mantar pane-karides pane-kaşar pane-piliç pane-piliç çöp şiş-balık köfte-soyalı piliç-sosis tava-kroket-mitite köfte-tart dilimleri-patatesli frittata-piliç flambe-tavuk tikka

Soğuk İçecekler;

Cola – diyet cola – zero cola – fanta – gazoz – karışık meyve suları – limonata – soğuk çaylar – su ve soda

Sıcak İçecekler;

Çay – Türk kahvesi – Nescafe – Meyveli çay çeşitleri

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl organizasyonu yapmaya karar verdiniz ve bunu hayata geçirmek için internetten bu işi yapabilecek firma ve kokteyl organizasyonu fiyatları araştırıyorsunuz. Firma araştırırken yapacağınız kokteyl hazırlıklarını ve sunumunu yapıp yapamayacağı süslemelerden kokteyl ikramlarına kadar detaylı bilgi isteyin. Kokteyl organizasyonu fiyatları araştırırken sadece fiyat endeksi araştırma yapmamanızı firmanın kalitesi referans ve daha önce yaptığı işleri de kontrol etmeniz gerekmektedir. Yapacağınız etkinliğin hüsrana uğramaması için detaylı araştırmalar yapmanız gerekmektedir.

 

 

12 Comments

  • Gülden Mutlu

   Trio ekibi kiralama fiyatı öğrenmek istiyoruz. İyi çalışmalar.

   • admin

    Gülden Hanım Merhaba;
    Trio ekibi kiralama fiyatımız İstanbul içi 1100 TL dir. Bilgilerinize

  • Zeynep Demircan

   Her bitirdiğimiz inşaat projesinde tanıtım kokteyli yaptırmaktayız. En son ki projemizde Piramit organizasyonla çalıştık ekibi, hizmeti, yiyecek ve içecek kalitesi çok güzel herkese tavsiye ederiz. Bir daha ki projede görüşmek üzere.

  • Perihan Kahveci

   10 Adet kokteyl masası ihtiyacımız vardır etkinlik Avcılar da olacak nakliye dahil fiyat bilgisi rica ediyoruz. İyi çalışmalar.

   • admin

    Perihan Hanım Merhaba;
    10 Adet kokteyl masası ve örtüleri ile beraber : 250 TL dir. Nakliye fiyatı : 150 TL dir. Bilgilerinize. İyi günler.

  • Salih Topsakal

   Beylikdüzü’de açtığımız mekanımızın kokteylini gerçekleştiren piramit organizasyon ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

  • Melek Bülbül

   Hastane açılışı için kokteyl organizasyon programımızı tertipleyen ve düzenleyen Piramit organizasyona teşekkür ederiz. Trio ekibinizi de unutmamak gerekiyor çok iyiydi. Hayırlı işler.

  • Mete Toprakoğlu

   Kokteyl menü ve fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz. Menü şu şekil olacak kola fanta meyve suyu gazoz vb. yiyeceklerde ekler meyveli tartolet kuru kuruyemiş çerez cips gibi atıştırmalıklar. ya da sizin önereceğiniz bir menü varsa dönüş bekliyorum

   • admin

    Mete bey merhaba
    Örnek menü ve kişi başı fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir bilgilerinize.

  • Ayşe Başak

   Nikah kokteyli için iletişime geçmek istiyorum.

  • Alper Polatoglu

   100-150 kişilik, 13 Mayıs tarihinde kokteyl organizasyonu planlıyoruz.

  • Selin

   4 mayis cumartesi gunu icin 3 adet bistroya ihtiyacimiz var. fiyat alabilir miyim? Mekan caddebostanda

Bilgi Talep Edin!