Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Masa Sandalye Kiralama

masa kiralama fiyatları
41

Etkinlik yapacağınız alanda masa sandalye yoksa ya da yeterli sayıda değilse Piramit organizasyonun masa sandalye kiralama hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz adet ve çeşitte masa sandalyeyi belirtmiş olduğunuz adrese teslim edelim. Masa sandalye kiralama hizmetimiz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Masa Kiralama

Tüm etkinlik ve organizasyonlara uyumlu dikdörtgen, yuvarlak, bistro masa vb. cam, plastik ve ahşap modellerimizle masa kiralama hizmeti. Piramit organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, toplantı ve tüm organizasyonlarınıza ihtiyaç duyabileceğiniz masa kiralama ihtiyacınızı çözecektir. Masa çeşitlerimizle

Sandalye Kiralama

Tüm etkinlik ve organizasyonlara uyumlu plastik, tiffany, lake ve bar sandalyesi modellerimizle sandalye kiralama hizmeti. Piramit organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, toplantı ve tüm organizasyonlarınıza ihtiyaç duyabileceğiniz sandalye kiralama ihtiyacınızı çözecektir. Sandalye çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Masa Kiralama Hizmeti;

Dikdörtgen Masa Kiralama;

70X120 ve 80X140 cm ölçülerinde. 4-6-8-10 kişilik.

Yuvarlak Masa Kiralama;

180 cm ölçülerinde 10 kişilik banket masa.

Kokteyl Masası Kiralama; Bistro Masa Kiralama;

110 cm yüksekliğinde yuvarlak kokteyl masası – bistro masa

Cam Kokteyl Masası;

Kokteyllerde kullanabileceğiniz kokteyl konseptine uygun cam kokteyl masaları.

Nikah Masası Kiralama;

Deri ve lake taşlı nikah masası.

Servis Masası Kiralama;

Yemek servisleri için kullanılan servis masası kiralama.

Sandalye Kiralama Hizmeti;

Plastik Sandalye Kiralama;

Kolsuz plastik sandalyeler.

Lake Sandalye Kiralama;

Ahşap katlanabilir lake sandalye. Minderlidir.

Tiffany Sandalye Kiralama;

Altın sarısı ve gümüş gri renklerinde tiffany sandalye.

Masa Sandalye Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Masa ve sandalye kiralayacaksınız bu tip ekipmanlar birçok organizasyonda kullanıldığından taşıma esnasında ve ya farklı sebeplerden kırılabilmektedir biz bunları ne kadar kontrol etsekte bazen gözden kaça şeyler olabilir. Kiralama yapacağınız firma masa sandalyeleri getirirken sizlerde göz ucu ile de olsa bir kontrol etmenizde fayda zaten işini düzgün yapan bir firma ise kırık ya da eksik çıktığında telafisini hemen yapacaktır. Eğer organizasyon firması eksiksiz sağlam sorunsuz bir şekilde masa sandalyeleri teslim etmiş siz iade ederken kırık eksik masa sandalye çıkmasında ürünün ücretini sizden talep edecektir bu sebepten ötürü sen siz nede firma mağdur olsun sayılı olarak ve sağlamlık kontrolü yaparak teslim alın ve teslim edin.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Etkinlikleriniz için gerekli olan ekipman kiralama hizmetleri sunan Piramit organizasyon masa sandalye kiralama fiyatları ile sizlere gerekli indirim ve hizmeti sunacaktır. Gerikli olan masa ve sandalye adedi ve zengin çeşit seçeneklerimizle istemiş olduğunuz ürünleri belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmekteyiz. Masa sandalye kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

1 Bilgi Talebi

    • tamer ulusel

      İyi günler 1000 sandalye + 250 masa plastik, örtülü 30 gün fiyatı (Ramazan boyunca)

Bilgi Talep Edin!