Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Otantik Sokak Satıcıları

otantik satıcılar
0

Otantik Sokak Satıcıları; Karnaval Yiyecekleri; İkram arabaları;

Organizasyonların vazgeçilmezidir ikramlar, yaptığınız küçük ikramlar gelecek olan misafirlerinizi mutlu ettiği kadar sizinde prestijinizi arttıracak temel unsurlardandır. Düğün, Sünnet, Açılış, Okul günleri, Doğum günü vb. organizasyonlarınızda ücretsiz olarak dağıtılacak bu ikramlar organizasyonunuza zengin bir hava katacak, Otantik kıyafetleri ile sunum yapan servis elemanları organizasyonlarınıza ayrı bir keyif ve görsellik katacaktır. Piramit organizasyon olarak saygılı ve hoşgörülü servis elemanlarımızla; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, gözlemeci, kahveci, dondurmacı vb. gibi karnaval yiyecekleri hizmetlerimizle yanınızdayız.

Pamuk şeker makinesi kiralama;

Kendine has pamuk şeker arabasında pamuk şeker makinesinde üretilen şekerleme tahta çıtalara sarılarak ikram edilmektedir.

Patlamış mısır makinesi kiralama; Popcorn makinesi;

Patlamış mısır arabasında taze patlatılmış mısırlar sıcak bir şekilde kendine has ambalajı ile ikram edilir.

Osmanlı macuncu kiralama; 

Geleneksel tatlarımızdan olan macun çeşitli baharat ve şifalı otlardan üretilen lezzetli ve tatlı bir ikramdır. Otantik kıyafetli servis personelimiz tahta çubuklarda ikram edecektir.

Osmanlı şerbetçisi kiralama;

Kendine has şerbet güğümünde bardakla servis edilen bu lezzetli içeceğimiz otantik kıyafetli servis personelimiz tarafından ikram edilir.

Kahveci güzeli kiralama;

Cariye kostümleri giymiş bayan personellerimiz tarafından hazırlanan ve ikram edilen Türk kahvesi  gelen misafirlerinizin kırk yıl hatırında kalacak cinsten.

Gözlemeci kiralama;

Anadolu kadınlarının yöresel kıyafetleri ile kendi hazırlamış oldukları peynirli, patatesli, kıymalı çeşitleriyle sıcak bir şekilde ikram edilir.

Maraş dondurmacısı kiralama;

Kendine has otantik kıyafetleri ile işinin ehli dondurma ustalarının hazırladığı Maraş dondurması külahlarla ikram edilir.

Lokmacı;

Açılışlarda organizasyonlarınızda lokma dağıtım hizmetimiz mevcuttur.

Otantik Sokak Satıcıları; Karnaval Yiyecekleri; İkram arabaları; Kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Karnaval yiyecekleri ikram arabası kiralama yapacaksanız dağıtılacak ürünlerin kalitesi ve hijyenik olup olmadığını kontrol edin. Dağıtan personelin temizliği ve ikram şekline özen gösteriyor mu bunları kontrol edin. Bu hizmetten yararlanırken yiyeceklerin yeterli miktarda olup olmadığını kontrol edin. Piyasada bu işi çok ucuza sağlıksız ve glikoz katkılı ürünlerle hizmet eden firma çok olduğundan işin ucuzluk durumuna kaçmayın sağlıklı ve hijyenik yapan firmalarla çalışın. Bil hassa lokma dağıtan firmalar merdiven altında sağlıksız ortamlarda ürettikleri glikozla yapılan lokmaları dağıtmaktadır. Siz siz olun sadece fiyat endeksli bakmayın.

 

Bilgi Talep Edin!