Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Palyaço-Sihirbaz-Hostes Temini

çizgi film karakterleri kiralama
0

Palyaço-Sihirbaz-Hostes Temini

Organizasyonlarınızda gösteri animasyon hizmeti verecek gösteri sanatçıları, konuklarınızı karşılayacak yer gösterimi yapabilecek hostesler ve ikramlarınızı dağıtabilecek servis personeli hizmeti vermekteyiz. Eğer sizde böyle bir hizmet almak istiyorsanız Piramit organizasyon bir telefon kadar yakın.

Palyaço servisi;

Bütün organizasyonların baş aktörüdür, organizasyonlarının ve çocukların vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Organizasyonlarınızda palyaçolar çocuklar için yarışmalar düzenler, çocuklarla beraber oyunlar oynar sosis balondan şekiller yaparak çocuklara hediye eder yüz boyaması yapıp çocuklarınızı eğlendirir.

Palyaço kiralarken dikkat edilmesi gerekenler;

Palyaço organizasyonların neşe ve eğlence kaynağıdır. Bütün organizasyonlarda muhakkak palyaço bulunur insanları eğlendirip oyunlar oynayıp çeşitli sürprizleriyle gelen konukları mutlu edebilmek için. Palyaço kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Sadece kıyafet giyip yüzünü boyamakla palyaço olunmaz sadece bu sana palyaçoluk görünümü kazandırır. Palyaçoluk yapabilmek için konuyla ilgili bilgin tecrüben buna uygun mizah anlayışın insanlarla olan diyalogun iyi olması gerekmektedir. Onun için palyaço hizmeti alırken gelen kişinin bu yetenekleri mevcut mu ne gibi oyunlar ne gibi sürprizleri var bunlar daha önce tespit edilerek bakılmalı ve organizasyon firmasından kişinin güvenirliği ile ilgili bilgiler istenmelidir. Eğer bunların hepsi tamamsa palyaço eğlenceleri ile sizlere keyifli dakikalar dileriz.

Palyaço fiyatları;

Palyaço fiyatları yapacağınız veya istemiş olduğunuz organizasyon türüne göre palyaçonun gösterim süresi ve çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Palyaço fiyatları ile bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir ve ya palyaço kiralama fiyatları bölümünden fiyat değerlendirmeleri yapabilirsiniz.

Şişme Palyaço; Açılış organizasyonlarında kullanılan dev şişme palyaço hizmeti.

Flytube kiralama; Fly Tüp kiralama;Dans eden şişme adam olarak ta adı geçen fly tüp organizasyonlarınızda insanların dikkatini çeker, hava yardımı ile şişip sönerek dans ediyormuş izlenimi verir.

Maskot;Farkı karakterlerin kostümlerini giyen tanıtımınızı yapacak kostümlü karakterler.

Kostümlü animatörler;Örümcek adam, batman, sindirella, pamuk prenses, süpermen vb. karakterlerin kostümünü giyen ekipler.

Sihirbaz gösterileri;Profesyonel sihirbazların illüzyon gösterileri. Yaptıkları illüzyon gösterileri ile sizlerin ve konuklarınızın hayretler içerisinde izleyeceği sihirbazlık gösterileri.

Karşılama hostesleri;Organizasyonlarınızda gelen misafirlerinizi karşılayacak ve onla yer gösterecek ister bay ister bayan host ve hostesler temini.

Servis Personeli;Organizasyonlarınızda ikram edeceğiniz yiyecek ve içeceklerin servis edilmesini sağlayacak bay bayan servis personeli. Bay bayan garsonlar.

Jonglör gösterisi;Labutlar, halkalar, toplar ve ateş çubukları gibi materyalleri değişik şekilde çeviren belirli bir sayıda nesneyi havaya atıp tutan sahne ve ya sirk sanatçısıdır. Jonglör gösterisi isterseniz Piramit organizasyon hizmetinizde.

Ateş gösterileri Ateşbazlar; Ateşle gösteri yapan sanatçılardır ateşbazlar, farkı danslar eşliğinde ateş yutan ve ateşle değişik gösteriler yapan ateşbazların gösterisini izlemek ve organizasyonlarınıza davet etmek ister mi siniz.

Tiyatro gösterileri; Çeşitli tiyatro etkinlik gösterimleri.Çocuk tiyatroları çocuk skeçleri, çocuklara yönelik sahne sanatları hem eğitici hem öğretici tiyatro gösterileri.

Nasreddin Hoca gösterisi;Kültürümüzün önemli kişi ve karakteri olan Nasreddin hocayı canlandıran sanatçı arkadaşımız tabii Nasreddin hoca olurda eşeği olmaz mı maket eşeği ve Nasreddin hoca organizasyonlarınızın eğlencesi olmaya geliyor.

Pandomim gösterisi; Profesyonel pandomim sanatçılarının sunduğu pandomim gösterisine ne dersiniz. Pandomim; sanatçının izleyicilere sunmak istediği ve anlatmak istediği temayı konuşma yoluyla değil beden dili yüz ve mimikleriyle anlatır.

Hacivat Karagöz gösterisi;Çekişmeleri atışmaları ve bir o kadarda birbirlerine söyledikleri sözlerle akıllara kazınan kültürümüzün geleneksel tiyatrolarından olan Hacivat ve Karagöz gösterisini hem perdede isterseniz de canlı olarak sergileyelim.

 

Bilgi Talep Edin!