Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Açılış Organizasyonu

balonlarla süsleme
0

Bizim için öncelikle bu günün sonunda memnun kalmanızdır. Başta İstanbul açılış organizasyonu olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde açılış organizasyon hizmeti veren Piramit organizasyon geniş portföyüyle siz değerli müşterilerimize farklı organizasyon paketleri sunmaktadır. Bu organizasyon için ister küçük, ister büyük bir bütçe ayırın Piramit organizasyon size farklı konseptler de size yakışacak en iyi organizasyonu sağlayacaktır. İş yeri açılışlarında en önemli olan açacağınız mekana müşteri çekmek ve iş yerinizden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Bunu sağlamanız için Piramit organizasyon hizmetinizdedir.

Amacımız açacağınız iş yerini ve sizleri en iyi şekilde tanıtıp açacağınız mekanı ve sizleri akılda kalıcı kılmaktır. Avm, mağaza, market, kafe açılış organizasyonu, butik, hastane, restaurant (restoran ), dükkan ve tüm işyeri açılış organizasyonu faaliyetlerinde sizlere hizmet vermek isteriz.

İstanbul’da Açılış Organizasyon Firmaları

Açılış organizasyonu İstanbul olmak üzere ve Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Piramit organizasyon açılış organizasyon firmaları arasında kendini kanıtlayarak yaptığı projeler ve etkinliklerle açılış organizasyonu İstanbul ve çeşitli şehirlerden gelen taleplere en iyi şekilde hizmet verip açılış organizasyon firmaları arasında en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Rakiplerimizin olduğu bilincindeyiz her geçen gün bir önceki günden daha tecrübeli ekibimizle ve yenilenen ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul’da açılış organizasyon firmaları gün geçtikçe çoğalmakta olup bu tip etkinlik ve organizasyonları bilinçsiz halde yapmaktalar birkaç ekip ekipmanla, yani sadece balon şişirerek bir elemanının üzerine palyaço kıyafeti giydirerek açılış organizasyonu yaptıklarını sanarak hem sektörde işini düzgün yapan ve ya düzgün yapmaya önem gösteren İstanbul’daki açılış organizasyonu yapan diğer firmaları baltalamaktadır. Sizlerde bu firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir ve bu tip firmalara iş vermemeniz gerekmektedir. Bu firmalara iş verdiğiniz taktirde bu tarz önemli günlerinizi hüsrana uğratabilir. İnternette açılış organizasyonu firması ararken genelde mobil cihazlarda arama yapanlar arama motoruna açılış organizasyonu yazmak yerine açiliş organizasyonu yazıyor ve arama motoru da bu kelimeyi baz alarak arama yapıyor. Bu sebepten ötürü açiliş organizasyonu yazınca daha az veri gösterebilir. Eğer daha fazla veri firma ve seçenek görmek isterseniz kelimeyi tam olarak yazmanız gerekmektedir arama yaptırdığınız kelimeyi düzgün yazdığınız taktirde daha çok verim alacaksınız.

 

Açılış organizasyonu ve açılış kokteyl etkinliklerinde sizi ve firmanızı en iyi şekilde tanıtalım. Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Piramit Organizasyon.

 

 Açılış Organizasyonu Nedir Ne İçin Yapılır

Yeni açacağınız iş yerinizin tanıtımın yapmak müşteri çekmek ve ya gelen müşterinizi memnun etmek amacı ile yapılan organizasyonlara açılış organizasyonu denir. Yeni faaliyete geçecek bir firmanın açılış organizasyonları yaptırmasındaki amacı; müşterilere ben buradayım, burayı yeni açtık, buraya şöyle bir firma kurduk haberiniz olsun gibi cümleleri dolaylı yoldan söyleme şeklidir. Tabii bunları söylerken de açılış organizasyonu öncesi dikkat etmeniz gereken hususlara riayet etmeniz gerekmektedir. Birazda nelere dikkat edilmesi gerekir onlardan bahsedelim.

Açılış Organizasyonu Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Yeni bir işletme kuruyorsunuz açılış yapayım diyorsunuz, iki üç balon bağlanacak biz kendimiz yaparız ne gerek var organizasyon firmasına diyorsanız yanılıyorsunuz. Kısacası o balonu şişirmek marifet değil önemli olan o balona şekil vermek müşterilerin ilgisini çekecek şekilde dizayn etmek. En iyisi bu işleri profesyonel ellere teslim etmek siz zaten telaş içerisindesiniz yeni bir işletme kurmuşsunuz bunun heyecanını yaşıyorsunuz birde açılış organizasyonları ile uğraşmayın. İşini bilen ve açılış organizasyonlarında deneyim sahibi müşteriyi cezp edecek açılış türlerini bilen bir organizasyon firması ile anlaşmak. Bu şekilde bir firma ile anlaşmanız halinde hem etkinliğiniz gösterişli olacak hem de işyeri tanıtımınız iyi olacaktır. Bu tip etkinliklerde profesyonel olan ekibimizle sizlere hizmet vermek isteriz. İşyeri açılış organizasyonları konusunda sürekli hizmet verdiğimiz müşterilerimizin oluşan ihtiyaçlarına hızlı şekilde cevap verip daha önceden açtığımız yerlerine ekstra yıl içerisinde süsleme hizmetleri de sunmaktayız.

Açılış Organizasyonlarında Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme:

Bu tip etkinliklerin en önemli parçasıdır açılış balon süsleme. Açılışını yapacağınız yerin dış cephesine müşterilerin göreceği biçimde yoldan geçen insanların ilgisini çekecek şekilde balon süsleme yapılarak açtığınız iş yerinize dışarıdan bakıldığında rengarenk bir hava katarak müşterilerin ilgisini çeker. Açılış balon süsleme hizmetlerinde zincir balon örülerek karşıdan karşıya çekilir. Zincir balon örülerek kapı kemeri yapılır. Balondan nazar boncuğu, balon ağaç, balondan papatyalar ve serpme balonlarla süslenir yani kısacası firmanın içi ve dışı balonlarla süslenir. Açılış için balon süsleme diğer etkinliklerdeki balon süslemeden biraz daha özen gerektirmektedir hem sağlam takılması bakımından hem de görünüş bakımından. Organizasyon firmaları işlerini ve ne yapmalarını gerektiğini bilmektedir ama sizde yapılan işin görünüş şekline bakarak fikrinizi belirtin.

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme Fiyatları:

Firma açılışlarınız en önemli ve ilgi çeken unsurlarından olan balon süsleme ve diğer süsleme işlemleridir. Açılış balon süsleme fiyatları yapılacak işe ve yapılacak balon süsleme metrajına göre değişmektedir. Zincir balon, kapı takı, ve diğer balon süslemeler yapılan uygulama ve istenilen süslemeye göre değişkenlik gösteriri toplu alınan hizmet ve sürekli yapılacak olan süslemelerde Piramit organizasyon olarak indirimler yapmaktayız. Açılış balon süsleme fiyatları ve diğer hizmetler ile ilgili fiyat bilgileri için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Açılış balon fiyatları işin hacmi yükseldikçe, süreklilik arz eden işlerde ve erken rezervasyonlarda indirimler yapılmaktadır. Sizlerde indirimlerden yaralanmak isterseniz hemen arayın. Açılış balon fiyatları indirimlerimiz den faydalanmak için iletişime geçelim.

Açılış Organizasyonu Süslemeleri:

Balon süsleme haricinde olarak açılış süslemeleri iş yerinin gösterişini arttıracak ve balon süsleme ile kombin yapılarak daha konsept görünmesini sağlayacaktır. Balon süsleme haricinde açılış süslemeleri; kurumsal renklerinize uygun konseptte ya da istediğiniz renklerde tül süsleme, kumaş süsleme, bayrak süsleme.

Palyaço Kiralama:

Bütün organizasyonların olmazsa olmazıdır palyaçolar açılış organizasyonlarınızda da gelen müşterilerinizi ve çocuklarını eğlendirmek için palyaço kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Palyaçolar açılış etkinliğinde yoldan geçen vatandaşı firmanıza davet edecek ve yaptığı eğlencelerle insanların ilgisini çekecektir.

Animatör Kiralama:

Maskot, şişme palyaço, kostümlü kahramanlar, çizgi film karakterleri kostümleri giyen personellerin firmanızın kapsının önünde yaptırmış olduğunuz broşür, promosyon ve ya balon dağıtımı yaparak müşteri çekmeye çalışır.

Flytube Kiralama; Fly Tüp Kiralama:

Dans eden şişme adam olarak ta adı geçen fly tüp organizasyonlarınızda insanların dikkatini çeker, hava yardımı ile şişip sönerek dans ediyormuş izlenimi verir. Genellikle açılış organizasyonlarında kullanılan fly tüp açtığınız mekanın önüne kurularak insanların dikkatini çekerek ve yoldan geçen insanlar açtığınız mekanı ziyaret ederler. Açılış organizasyonu yapacaksanız muhakkak fly tüp isteyin.

Ses Sistemi Kiralama:

Açılışlarınızda ses sistemi kurulumu yaparak hem müzik hem fiyat politikanızın hem de anons yapılarak müşterilerin mekana çekilmesine yardımcı olur. Ses sistemi kiralama ve kurulumu için bizleri arayabilirsiniz.

DJ ve Anons Personeli:

Her türde müzik arşivi ile müşterilerinize unutulmaz bir müzik ziyafeti sunar, anons personeli de fiyat politikanız ve mekan açılışı ile ilgili anonslar yaparak firma bilinirliğinizi arttırır.

Tanıtım Amaçlı Hizmetler:

Firmanızı tanıtmak için personellerimiz sizlerin adına broşür, promosyon, baskılı balon ve benzeri materyaller dağıtarak müşteri çekmeye ve firmanızın tanıtımın yapar.

Baskılı Balon:

Firmanızın markası, logosu, amblemi, ya da sloganının olduğu baskılı balon temini hizmeti vermekteyiz. ( minimum 1000 adet ) Baskılı balon yaptırarak firmanızın reklam ve tanıtımını yaptırabilirsiniz.

Açılış İçin Kırmızı Halı:

Protokol halısı olarak ta adlandırılan kırmızı halı kiralama hizmeti. İstenilen boy ve ebatta halı temini. Konuklarınızın kırmızı halıyı takip ederek mekana giriş sağlayacak hem şık bir görüntü olacak hem de misafirlerinize değer verdiğiniz ortaya çıkacaktır. Açılış organizasyonlarında kırmızı halı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gümüş Tepsi, Makas, Kurdele:

Kokteyl açılış organizasyonlarınızda mekanın açılışında kesilen kırmızı kurdele, makaslar ve makasların konulduğu gümüş tepsi ücretsiz olarak getirilecektir.

Açılış Organizasyonu Animasyon Hizmetleri:

Şişme palyaço, maskot, flaytube, kostümlü animatörler (örümcek adam, batman, sindirella, pamuk prenses, süpermen vb.)

Açılış Kokteyl Organizasyonu:

Açılış yapacağınız firmanızın tanıtımını yapmak için ya da açtığınız iş yerinize müşteri çekmek ve gelen müşterilerinizi karşılamak amacı ile yapılan organizasyon çeşididir. Firma açılışınızı sadece balon süslemesi, ses sistemi, palyaço gibi unsurların dışında bir kokteyl havasında ikramlarla yapmak istiyorsanız açılış kokteyl organizasyonu yapmanız gerekmektedir. Açılış kokteyl organizasyonlarında kokteyl masası kiralama ( bistro masa kiralama ) , kokteyl menülerimizle, servis elemanlarımızla, süslemelerimizle firmanızı en iyi şekilde tanıtmak isteriz. Daha detaylı bilgi için kokteyl organizasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama:

Açılış, sergi, gala, nikah ve benzeri kokteyl organizasyonlarında kullanılan gelen konuklara sunmuş olacağınız ikramların konulduğu ve gelen konukların bu ikramları ayak duracak şekilde rahatlıkla uzanabileceği şekilde tasarlanmış olan 60 cm çapında 110 cm yüksekliğinde olan genellikle yuvarlak olan masalardır kokteyl masaları. Bu tip organizasyonlarda kullanabileceğiniz kokteyl masası kiralama hizmetlerimiz mevcut olup dilerseniz ahşap dilerseniz cam kokteyl masası seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama:

Kokteyl organizasyonlarınız için gerekli olan bistro masa kiralama hizmetlerimiz mevcut olup istemiş olduğunuz adette bistro masayı belirtmiş olduğunuz adrese kadar teslim etmekteyiz. Bistro masalar 60 cm çapında ve 110 cm yüksekliğinde olmakta genel olarak yuvarlak olmaktadır. Ahşap ve cam seçenekleri ile bistro masa kiralama hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlerle.

Kokteyl Masası Süsleme – Bistro Masa Süsleme;

Kokteyl masasının üzerine giydirilen kumaşla, örtüler ve bağlamak için tüller. Detaylar için kokteyl organizasyonu fotoğraflarımızdan yaralanabilirsiniz.

Mehter Takımı ve Mehteran Gösterimi:

Açılış organizasyonlarınızda mehter takımı ve mehteran gösterimi ile organizasyonlarınızda mini bir mehter konseri verebiliriz.

İkram Arabaları Kiralama – Otantik Sokak Satıcıları Kiralama

Organizasyonlar için otantik sokak satıcıları, ikram arabaları ve diğer adı ile karnaval yiyecekleri kiralama hizmetleri. Kendine has kıyafeti ve kendine özgü dağıtımları ile konuklarınıza ikramlarda bulunan personeller etkinliğinizin gözdesi olacaklar. Bu tip hizmetlerden yararlanmak için ve kiralama hizmeti için bizlerle iletişime geçin.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Pamuk şeker arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, pamuk şeker sarım çubukları, pamuk şeker makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Patlamış mısır arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, patlamış mısır dağıtım ekipmanı, patlamış mısır makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Popcorn Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Popcorn arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, popcorn dağıtım ekipmanı, popcorn makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Osmanlı Macunu Kiralama:

Osmanlı macunu diğer adı ile mesir macunu olarak bilinen 41 çeşit baharat ve 13 çeşit meyveden oluşan şifa kaynağı yiyeceğin servis ve sunumunu Piramit organizasyon sizlerin adına dilediğiniz yerde gerçekleştiriyor. Yapacağınız etkinliklerde bu tarz ikram ile gelen konuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Osmanlı macunu kiralama hizmetleri için hemen arayın.

Osmanlı Şerbeti Kiralama:

Osmanlı zamanında sofralardan eksik olmayan bu lezzetli içecekleri kendine has güğümü ve dağıtım personeli ile etkinliğinize gelecek konuklarınıza dağıtıyoruz. Osmanlı şerbeti kiralama hizmetleri için hemen arayın.

Türk Kahvecisi Kiralama:

Etkinlik ve organizasyonlarda konuklarınıza Türk kahvesi ikramında bulunmak ister misiniz? Türk kahvesi yapımı standı kahve yapacak cariye kostümlü bayan personel ile dağıtım yapılmaktadır. Türk kahvecisi diğer adıyla kahveci güzeli kiralamak için bizi iletişim bilgilerimizden arayın.

Dondurmacı Kiralama:

İkram hizmetleri ile etkinliklerinizde misafirlerinizi otantik sokak satıcıları konseptli ikramlardan sunarak onları memnun edebilirsiniz. İkram hizmetlerinden biride dondurmacıdır. Maraş dövme dondurması dağıtımı ve kendine has kıyafetleri ile hizmet veren personellerle dondurmacı kiralama hizmeti.

Lokmacı Kiralama:

Açılış, düğün, sünnet, ve benzeri organizasyonlar ve ya firmaların çalışanlarına ya da hayır amaçlı lokma dağıtım hizmetleri. Lokma dağıtım personeli ve lokma standı ile sunumlar yapılmaktadır.

Salepçi Kiralama:

Firma içi dağıtım, belirlediğiniz mekanda dağıtım ve ya herhangi organizasyonlarınızda salepçi kiralama hizmetleri. Salep kazanı servis personeli bardak ve tarçın ile salep dağıtımı hizmeti.

Bozacı Kiralama:

Etkinliklerinizde boza dağıtım hizmeti. Servis personeli, karton bardak, tarçın ve leblebi eşliğinde boza dağıtım hizmetleri. Bozacı kiralama için bizimle iletişime geçin.

Gözlemeci Kiralama:

Peynirli, patatesli, kaşarlı ve benzeri çeşitleri ile işinde uzman personelimizin hazırladığı gözlemelerden etkinliklerinizde gelen konuklarınıza ikramlarda bulunmak isterseniz Piramit organizasyon gözlemeci kiralama servisi ile hizmetinizde.

Kestaneci Kiralama:

Organizasyonlarınızda sıcak –  sıcak kestane dağıtımı hizmeti.Etkinliklerinizde kestaneci kiralamak isterseniz Piramit organizasyon hizmetinizde.

Diğer İkram Hizmetleri Kiralama:

İkram arabaları, karnaval yiyecekleri, otantik sokak satıcıları kiralama hizmetleri. Hayır amaçlı yapılan dağıtımlar ve ya firmaların personellerine yapacağı ikram hizmetleri. Bu tip hizmetleri için Piramit Organizasyon. Çorba dağıtım hizmeti, salep dağıtım hizmeti, baza dağıtım hizmeti ve benzeri hizmetler.

Fotoğraf ve Kamera Çekimi Hizmeti:

İsterseniz bu günü ölümsüzleştirelim. Nasıl mı? Profesyonel kamera ve fotoğraf çekimleriyle isteğe göre fotoğrafçımız ve kameramanımız organizasyondaki tüm detayları kayda alır cd haline getirerek  sizlere teslim ederiz.  İsterseniz cd haricinde istediğiniz fotoğrafları albüm haline getire biliriz.

Trio Ekibi:

Açılış kokteyli organizasyonlarınızda konuklarınıza canlı müzik hizmeti suna 3 kişilik ekipten oluşan canlı müzik grubudur. Trio ekibi yani trio üçlüsü keman, yan flüt, çello, gitar, akordeon, kontrbas, saksafon, perküsyon, trompet ve piyano gibi akustik müzik enstrümanlarından oluşmaktadır. Kokteyllerinizde trio ekibi kiralama hizmeti sunulur.

Kokteyl Organizasyonlarındaki Diğer Hizmetlerimiz

Ses sistemi kiralama ve kurulumu, Flytube kiralama ( Fly Tüp kiralama , Dans eden şişme adam), Dj hizmeti, ekip ekipman kiralama ( tabak, bardak, servis ekipmanları ) müzik grupları, karşılama hostesleri, garson, ışık sahne sistemleri, kokteyl masası kiralama fotoğraf ve Kamera çekim hizmeti Ses ve ışık sistemi, Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, Dj Hizmeti, Trio Ekibi ( Trio Üçlüsü ) Tasavvuf ekibi, Semazen vb.

Açılış Organizasyonu Türleri ve Uygulanan Konseptler

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri açılışları, konsept bir organizasyonla daha da verimli hale gelerek hem daha fazla satış yapmanıza hem de daha hızlı tanınmanıza yardımcı olur.  Balon süsleme, bayrak süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, bayrak süsleme, ses sistemi, canlı müzik grupları, trio ekibi, açılış kokteyli vb. organizasyonları profesyonel destek alarak işyerinizin değerini daha da arttırmaya ne dersiniz? İşyeri açılış organizasyonları konusunda profesyonel ekibi ile Piramit organizasyon size bir telefon kadar yakın.

İşyeri Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açacağınız işyerinin faaliyet alanına uygun olacak süsleme ekip ve ekipmana göre işyeri açılış organizasyonu fiyatları farklılık göstermektedir. Bu işyeri hangi faaliyet alanında hizmet etmekte mesela bu işyeri; kuaför, güzellik merkezi, şarküteri, kasap ya da hangi konu üzerine hizmet vermektedir. Yani işyeri açılış organizasyonu fiyatları işyerinin yaptığı faaliyete göre ve yapılacak organizasyon hizmetine göre farklılık göstermektedir. İşyeri açılış etkinliği fiyatları ile ilgili genel bilgi almak için açılış organizasyonu fiyatları bölümümüze girerek detaylı bir şekilde fiyat incelemesi yapabilirsiniz.

İşyeri Açılış Organizasyonu Firmaları

Türkiye’nin birçok ilinde bu tarz organizasyon hizmeti veren firma bulmak mümkün olup işyeri açılış organizasyonu firmaları İstanbul da bir hayli yoğunluktadır. Bu firmaların İstanbul’da da çok oluşu fiyat kırımlarına sebep olmakta ve sektörde merdiven altı tabir edilen kişiler türemektedir. Bu merdiven altı şahıslarda müşterilere daha düşük fiyatlar vererek mağduriyetler yaşatmaktadır. İşyeri açılış organizasyonu firmaları tüm açılış konseptli olan işleri yapmakta ve bazı firmalar ise tüm açılış organizasyonlarını aynı kefeye koyup bir ses sistemi, palyaço ve birkaç balon süslemeden ibaret olduğunu düşünerek hep aynı sistemde açılış yapmaktadır. Biz Piramit organizasyon olarak sadece açılış organizasyon firması değil tüm etkinliklerde organizasyon hizmeti veren bir firmayız. İşyeri açılış organizasyonu firması ararken kaliteli hizmet veren firma seçmenizi referans ve yaptığı işlere bakmanızı tavsiye ederiz.

Market Açılış Organizasyonu

Market açılış organizasyonlarınızda marketimizin açıldığına dair indirim broşürlerinin dağıtılması ses sistemi kurulumuyla bangır – bangır müzik dinletisi ve marketimizin indirim kampanyaları ve ürün bilgileri anonsları yapılır. Market açılış süslemelerine gelince balonlarla markete rengarek bir hava katılarak insanların ilgisinin çekilmesi sağlanır gerek zincir balon yapımı gerek balon papatyalarla ilgi odağı haline getirilir. Flytube ( Fly Tüp, Dans eden şişme adam), maskot ve palyaçolarla gelen müşteriler karşılanarak eğlendirilir. Market açılış organizasyonu yaptırmak isterseniz her zaman hizmetinizdeyiz.

Market Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılacak olan marketin konumu yapılabilecek konsepte göre ve ya market açacak kişinin istediği organizasyon hizmetlerine göre market açılış organizasyon fiyatları değişmektedir. Marketler genel olarak süsleme, ses sistemi, anons, ve animasyon hizmetleri istemektedir bu doğrultuda yapılacak olan market açılış organizasyonu fiyatları da değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir ya da açılış organizasyonu fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

Market Açılış Organizasyonu Firmaları

A-Z ye tüm tip açılış organizasyonu hizmeti veren firmamız, ses sistemi, animasyon süsleme ve benzeri tüm hizmetlerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Market açılış organizasyonu firmaları ararken sadece ucuz fiyatlı iş yapanı aramamak kalitesi ve hizmeti ile güvenilir bir firmaya iş vermeniz gerekmektedir ve sadece market açılış organizasyonu firmaları diye aratma yapmamanız tüm açılış hizmetlerinde bilgili kişilerle çalışmanızı tavsiye ederiz.

Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza açılışlarında süslemeler ön plana çıkarılarak zincir balon süslemelerle mağazanın çevresi etrafı ve karşıdan karşıya zincir balon süsleme yapılarak süslenir. Gerekirse kumaş, tül süsleme yapılarak canlı bir renk cümbüşü süslemesi yapılır. Mağaza açılış organizasyonu için tavsiyemiz kokteyl havasında yapılmasıdır bistro masalar kumaşlarla süslenmiş bir şekilde mağaza etrafına konularak birbirinden lezzetli atıştırmalık ikramlar ve içeceklerle servis personelimiz tarafından dağıtılır. Mağaza açılış organizasyonu için keşif ekibi göndererek yapılacakları önceden anlatabiliriz.

Mağaza Açılış Organizasyonu Fiyatları

Mağaza açılış organizasyonu fiyatları ile ilgili olarak genel olarak mağazalar açılış organizasyonlarını kokteyl havasında yapmak istemektedirler bu sebeple mağaza açılış organizasyonu fiyatları kokteyl olacak mı kokteyl menüsü istenecek mi neler yapılacak bu tarz soruların cevaplanıp ona göre mağaza açılış fiyatları hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçelim.

Mağaza Açılış Organizasyonu Firmaları

İstanbul büyük şehir olduğundan ötürü her ilçesinde hatta her semtinde birçok mağaza ve gün geçtikçe mağaza açılması da yükselmektedir bununla paralel olarak ta mağaza açılış organizasyonu firmaları bir hayli artmaktadır bazı mağazalarda, mağaza açılış organizasyonu firması aramak yerine kendileri belli gülerde balon süslemeleri yapmaya çalışmaktadır. Mağaza açılış organizasyonu firması ararken daha önce böyle hizmetler vermiş hizmeti iyi olan kişilerle çalışmanızı tavsiye ederiz.

Hastane Açılış Organizasyonu

Her açılış organizasyonunda süsleme hizmetleri oluyor fakat bazı açılış organizasyonlarında ses sistemi bangır – bangır müzik çalınma işlemi olmuyor bunlardan biride hastane açılış organizasyonu bu tip etkinliklerde de bilgi ve tecrübesi olan Piramit organizasyon tüm organizasyonlarda hizmetinizdedir. Hastane açılış organizasyonu genel olarak  müzik ve anonstan çok süslemelerle hastaneyi tanıtan broşürlerin dağıtımı ve kokteyl hizmetleri ile tanıtılmaktadır.

Hastane Açılış Organizasyonu Fiyatları

Hastane açılış organizasyonu fiyatları diğer organizasyonlardan biraz daha farklı bir hizmet olduğundan değişiklik göstermektedir. Hastane açılışlarında genel olarak kokteyl ve trio ekibi ile bir açılış tertip edilir bu da yapılacak hizmete göre fiyatları etkilemektedir. Hastane açılış organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Hastane Açılış Organizasyonu Firmaları

Hastane açılış organizasyonu firmaları ile ilgili olarak her açılış organizasyonu yaparım diyen firma ile çalışmamanız gerekir. Bu tarz etkinlikleriniz için firmalarına araştırırken daha önce bu tarz açılışlar yapmış firmalara bakmanız gerekmektedir. Hastane açılış organizasyonu firmaları arasında Piramit organizasyon olarak birçok hastaneye hizmet vererek kendimizi kanıtladığımıza inanıyoruz.

 

Kafe Açılış Organizasyonu

Kafe açılış organizasyonlarında balon süsleme, bayrak süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, bayrak süsleme, ses sistemi, canlı müzik grupları, trio ekibi gibi farklı konseptlerde yapılır.

Avm Açılış Organizasyonu

Avmler ilk açıldıklarında, belli başlı indirim günlerinde, kendilerine özgü ve has isimler koydukları günlerde organizasyon düzenlerler. Bu avm açılış organizasyonu olsun ya da avm özel günleri olsun bu tip organizasyonlara alışık olan firmamız birçok avm ye hizmet vermektedir.

Diğer Açılış Organizasyonları

Restaurant açılış organizasyonu (restoran açılış organizasyonu), dükkan açılış organizasyonu, butik açılış organizasyonu vb. açılış organizasyonlarınızda Piramit organizasyon bir telefon kadar yakın

Dükkan Açılış Organizasyonu

Mağaza, kafeterya, büfe, lokanta, butik ve benzeri dükkan açılış organizasyonu hizmetlerinde tecrübe ve birikimi olan firmamız ekipten ekipmana kadar gerekli tüm materyallere sahip olup faaliyete geçireceğiniz iş yerinizin tüm açılış sorumluluğunu üzerine alıp açılış gününüzün sorunsuz ve fevkalade geçmesini sağlayacaktır. Kurulduğumuz günden beri yüzlerce dükkan açılış organizasyonunu %100 müşteri memnuniyeti tamamlamış bulunmaktayız. Tüm etkinliklerinizde Piramit organizasyon yanınızda.

Açılış Organizasyon Şirketleri

Açılış organizasyon şirketleri firma yöneticisinden ekibine kadar açılış organizasyonunu bilen ve yıl içerisinde birden fazla bu tip etkinlikler yaptığından tecrübelidirler bu sebepten ötürü daha iyi bir etkinlik için organizasyon firmaları ile çalışmanızda yarar vardır. Açılış organizasyon şirketleri araştırır ve seçerken güvenilir işini bilen açılış organizasyonu firmalarıyla çalışmanızı öneririz. Açılış kokteyli organizasyonu yaptıracaksanız da kokteyl menü ve süslemelerine kadar açılış kokteyli konusunda tecrübeli şirketlerle çalışmanız gerekmektedir.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış organizasyonu yapmaya karar verdiniz ve bunu hayata geçirmek için internetten açılış organizasyon fiyatları araştırıyorsunuz. Açılış organizasyon firması ararken yapmak istediğiniz açılışı, balon süslemesinden animasyon hizmetlerine kadar eksiksiz yapabilecek potansiyele sahip bir firmayla anlaşmanızı tavsiye ederiz. Açılış organizasyonu fiyatları araştırırken de ucuz fiyatlı olanı sadece göz önünde bulundurmamanızı firmanın referans yaptığı iş ve kalitesine de bakmanızı ve Piramit organizasyona da danışmanızı rica ederiz.

Açılış kokteyli, balon süsleme, açılış  süslemeleri ve tüm organizasyonlar için gerekli ekip – ekipman temini. Her zevke, bütçeye uygun hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Açılış organizasyonu fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ya açılış organizasyon fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Piramit organizasyon olarak daha önce yaptığımız açılış organizasyon örnekleri görsellerimizden faydalanarak hem yaptığımız çalışmaları incelemiş hem de nasıl bir çalışma yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız açılış organizasyon paketleri seçeneklerinden birini yaptırabilir ya da sizin istemiş olduğunuz farklı tasarımları da uygulayabiliriz.

Çok çeşitli olarak yaptığınız hastane, mağaza, market, kafeterya ve işyeri açılış organizasyon örnekleri bu konudaki referansımız olup hangi firmalarla çalıştığımızın göstergesidir. Piramit organizasyon olarak ister büyük bütçeli ister küçük bütçeli tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermek isteriz. Sizler için hazırladığımız açılış organizasyon paketleri seçeneklerimizi de inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

 

9 Comments

  • Saadet Hazal

   Cafe açılışımızda vermiş olduğunuz hizmetlerden ve bizlere yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

  • Kazım Saraylıoğlu

   Açılışımız için fiyat bilgisi istemekteyiz. Balon süsleme 5 adet kokteyl masası ve örtüsü kırmızı halı. Fatihte giyim mağazası.

   • admin

    Kazım Bey Merhaba;
    Açılış organizasyonu için istemiş olduğunuz fiyat teklifi mail adresinize iletilmiştir. Bilgilerinize

  • Hayati Şencan

   Her şey çok güzeldi ses sistemi palyanço süslemeler keşke sizi dinleyip yiyecek içecek ikramıda yapsaydık bi dahakine öyle yapalım. Ekibiniz gayet başarılı iyi çalışmalar.

  • Kemal Öztürk

   açılışta lokma dağıttırdık ve mehter takımı istedik memnun kaldık çokda güzel oldu elinize sağlık

  • Ahmet Turgut

   Açılışlımızda bize verdiğiniz hizmet fikir için teşekkürler piramit Org

  • Ali Burak Yılmaz

   Market açılışımızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde hallettiği için piramit organizasyona teşekkür ederiz. pamuk şeker ve mısır dağıtımı fikri çok güzeldi

  • Batuhan Yakar

   yapmış olduğunuz çalışmalar ve ekibinizin hizmetlerinden gayet memnun kaldık bir daha oluşabilecek işlerde görüşmek üzere.

  • Nezih Er

   Merhaba
   İşyeri açılışımız için paketler üzerinde ayrıntılı görüşme sağlamamız için irtibata geçmenizi rica ederim.

Bilgi Talep Edin!