Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Kokteyl Masası Kiralama

kokteyl masası kiralama fiyatları
0

Açılış sergi, gala, nikah ve benzeri kokteyl organizasyonlarında ekip ekipman süsleme hizmetleri ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Kokteyl masası kokteyl organizasyonlarında kullanılan ayakta misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecek ve içeceklerinin konulduğu 108 cm yüksekliğinde konuklarınızın ayakta rahat bir şekilde bu ikramlardan tadabileceği konumda hazırlanmış masadır. Kokteyl masaları kokteyl etkinliklerinin en önemli ekipmanıdır. Tüm etkinliklerde açılış, sergi, gala, nikah gibi etkinliklerde yani kokteyl olacak tüm etkinlik programlarında kokteyl masası kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl organizasyonu için kokteyl masası kiralama hizmeti almak istiyorsanız Piramit organizasyon olarak sizlere hizmet vermek isteriz. İster ahşap ister cam kokteyl masası kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir, kokteyller iniz için masa temininde bulunabiliriz

Kokteyl Masası Ölçüleri

Görselde sizlere kokteyl masası ölçüleri ile ilgili bilgi verdiğimiz üzere kokteyl masasının boyu 108 cm, krom ayaklı ayak tablası 40 cm, üst tabla 60 cm, iç ve dış mekan kullanımına uyumludur. kokteyl masalarımız cam ve ahşap modelleri mevcuttur. Cam olan kokteyl masalarımızda kare olan versiyonu da mevcuttur detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Tüm yapacağınız etkinlikler için uyumludur.

 

Kokteyl masası kiralama ve kokteyl menü ikramlarıyla Piramit organizasyon sürekli hizmetinizde.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Gala, sergi, kokteyl gibi organizasyonlarınız için kokteyl masası kiralama fiyatları ile ilgili almak için bizimle iletişime geçebilir ve ya kokteyl masası kiralama fiyatları sayfamızdan konuyla ilgili fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Cam ve ahşap bistro masalarımızdan hangisini etkinliklerinizde kullanmak isterseniz ürünleri tedarik ve temin edelim.

Kokteyl masası kiralama fiyatları sayfamızdan ve iletişim bilgilerimizden daha detaylı olarak fiyat öğrenebilirsiniz.

Kokteyl masası kiralama fiyatları ahşap için minimum 25 TL

Kokteyl masası kiralama fiyatları cam için minimum 35 TL

Kokteyl Masası Kiralama İstanbul

Etkinliklerinizde kokteyl masası kiralamak istiyorsanız Piramit organizasyon olarak sizlere  gereken yardım ve desteği sunabiliriz. Kokteyl masası kiralama İstanbul’da olan merkezimizden sizlerin söylediği adrese kadar getirip kurulum ve örtülerini takarak sizlere teslim ediyoruz. Kokteyl masası kiralama İstanbul içi genel olarak hizmet vermekteyiz İstanbul dışı olacak etkinliklerde lütfen mail ve ya telefon numaralarımızı arayarak irtibata geçiniz.

1 Bilgi Talebi

    • mehmet kayar

      merhaba 4-5-6-7 nisan için 2 adet masa kokteyl masası örtülü ve sarı kurdaleli şeklinde fiyat rica edeceğim.

Bilgi Talep Edin!