Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Dönemsel Organizasyonlar

Dönemsel organizasyonlar
0

Dönemler organizasyonlar;

Her yılın belli döneminde yapılan etkinliklere dönemsel organizasyonlar denir. Örneği sevgililer günü organizasyonu, yılbaşı organizasyonu, ramazan etkinlikleri, 23 Nisan etkinlikleri vb. gibi organizasyonlar. Bu tip etkinliklerin hepsi farklı, faklı süsleme ekip ve ekipman isteyen işlerdir. Dönemsel organizasyonlarda da bilgili ve tecrübeli olan ekibimiz sizlerinde bu tip dönemsel etkinliklerinizi organize etmek isteriz.

Yapmış olduğumuz dönemsel organizasyonlar;

Yılbaşı organizasyonu;

Yılbaşı süslemesi;

Gerek kurumsal firmalara gerek Avm lere gerekse bireysel yılbaşı partileriniz için yılbaşı konseptine uygun süslemeler yapılır. Yılbaşı konseptli süslemeler, yılbaşı ağacı süslemeleri, balon süsleme, bayrak süsleme, tül süsleme, kumaş süsleme, vb. süsleme hizmetleri.

Yılbaşı ağacı temini;

İster kiralık ister satın alabileceğiniz yıl başı ağaçları temin edilir.

Yılbaşı ağacı süsleme;

Yılbaşı ağaçlarını süslemede kullanılan değişik figür ve desendeki süslemelerle yılbaşı ağacını süsleyelim led ışık sistemleri ile aydınlatmasını ve kar spreyi ile de kış ambiyansı sağlayalım.

Işıklı süslemeler;

Avm ve firmalara değişik figürlerde ledli, ışıklı süslemeler ve yılbaşı ağaçları için renk cümbüşlü rengarenk ışık sistemleri.

Noel baba temini;

Noel baba kostümlü bay ve bayan personel temini ile hediyelerinizi dağıttırabilir ve ya firma tanıtım broşürlerinizi Noel baba kostümlü personellerimize dağıttırabilirsiniz.

Sevgililer Günü Organizasyonu;

Sevgililer günü süslemesi;

Sevgiliniz ve eşinizin sevgililer gününü sürpriz bir şekilde kutlamak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. İster sevgilinizin çalıştığı yeri ya da evi ya da gideceğiniz mekanı biz önceden süsleyelim sevdiğinize sürpriz yapın. Bununla da bitmedi diyeli uçan balon kalpli balon servisi hizmeti yapalım, ya da daha farkı sizin istediğiniz bir konsept varsa onu planlayıp hayata geçirelim ekip ekipmanımızla hizmetinizdeyiz.

Uçan balon servisi hizmeti;

Sevdiğinize sevgililer gününde uçan balon buketi hediye edebilirsiniz. Bu hizmeti Piramit organizasyon olarak sağlamaktayız. İsterseniz bu balonları palyaçolar, çizgi film, süper kahraman karakteri giyen kostümlü arkadaşlarda servis edebilir.

Hediye ve Çiçek hizmeti;

Almış olduğunuz hediye ve çiçeği sizin yerinize isterseniz palyaçolar, çizgi film, süper kahraman karakteri giyen kostümlü arkadaşlarda servis edebilir.

Müzisyen Hizmeti;

Sevgililer gününü bir mekan da kutlayacaksanız ya da sevdiğinize sürpriz yapmak istiyorsanız kapısına müzisyen gönderlim. En sevdiği parçaları dinlerken sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi düşünsün.

Çiçek aranjman hizmeti;

Çiçek ve çiçek servisi hizmetimiz.

 

Ramazan etkinlikleri organizasyonu;

Ramazana etkinliklerine özel süslemeler, Ramazan etkinlikleri için; Hacivat Karagöz gösterimi, Palyaço kiralama hizmet; Sahne sanatları: Tiyatro, Orta oyunu, Meddah, Kukla, Sihirbaz, Jonglör, Ateşbaz, Tahta bacak gösterileri. Semazen sema gösterileri, Mehter takımı mehteran gösterileri. Ramazana özel yemek catering ve iftar menüleri hizmeti.

Mezuniyet töreni organizasyonu;

Mezuniyet töreni organizasyonları için süsleme hizmetleri; Balon süsleme, tül süsleme, bayrak süsleme, kumaş süsleme, balon dekorasyonu ve mezuniyet töreni konseptli süsleme hizmet. Canlı müzik gösterimleri, Sahne sanatları gösterimleri.Hem öğrenci hem ailelerinin bu mutlu günlerinde Piramit organizasyon olarak yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Kep atma töreni ve diğer mezuniyet töreni etkinlikleriniz itina ile organize edilir.

Milli bayram kutlama organizasyonları;

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı, 19 Mayıs gençlik ve spor bayramı, 30 Ağustos zafer bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı, etkinlikleri kapsamında süsleme ve animasyon hizmetleri. Milli bayramlarımızda da Piramit organizasyon ekip ve ekipmanıyla hizmetinizde.

Anneler günü organizasyonu;

Annenize sürpriz bir anneler günü kutlaması yapmak ister mi siniz. Anneler yeryüzünde en kıymetli ve en değer verdiğimiz kişilerdir onları bu günde şaşırtmak ve şımartmak birlikte yapacağımız organizasyonda gizli. Süslemeden hediye servisimize kadar anneler günü organizasyonlarınızda yanınızdayız.

Babalar günü organizasyonu;

Babalar günüde sizi ve babalarınızı düşünen Piramit organizasyon bu özel ve anlamlı günde de sürpriz babalar günü etkinliği ile hizmetinizde detaylar için irtibata geçebilirsiniz.

Öğretmenler günü organizasyonu;

Bireysel sınıfça ve ya okul olarak öğretmenlerinizin bu özel gününde onları mutlu etmek istemez mi siniz. Hediye servisimizden süsleme hizmetlerine kadar bu mutlu günü birlikte ölümsüzleştirelim.

“Mevsimsel ve dönemsel etkinliklerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız. Yapmak istediğiniz bahar şenlikleri, yaza merhaba partileri, kep atma töreni, yılbaşı organizasyonları, sevgililer günü organizasyonu ve bir çok organizasyon hizmetlerimizle ekip ve ekipman temini yapmaktayız.”

Dönemsel organizasyonlarda neler yapılmalı ve nelere dikkat edilmeli;

Dönemsel ve mevsimsel organizasyonlar yılın belli dönemlerinde olduğundan ve yılda bir kere düzenlendiğinden bu tip organizasyonlar ince ayrıntısına kadar hesap edilmeli ve yaptıracağınız organizasyon firmasının bu tip organizasyonlarda bilgi ve tecrübesinin olması önemlidir. Firma araştırır ve seçerken buna çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

“Organizasyonlarınızda tüm detayı ve kareyi kayıt altına almak istiyorsanız Fotoğraf ve kamera çekim hizmetlerimizle profesyonel ekibimiz ve full hd cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.”

 

Bilgi Talep Edin!