Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Masa Sandalye Süsleme

masa sandalye süsleme
0

Düğün, sünnet, kına gecesi, toplantı, gala ve benzeri organizasyonlara uygun konseptte masa sandalye süsleme hizmeti. Kumaş, tül, masa üstü ekipman ve sandalye arkası farklı materyallerle süsleme hizmetleri. Masa sandalye süsleme hizmeti almak istiyorsanız isinde uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Masa Süsleme 

Yapılacak organizasyonlarda masa süsleme hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlerle. Masa süsleme; yapılacak etkinlik konseptine uygun renkte masa örtüsü, şamdan, supla,  masa üstü ışık süslemeleri, mumlu, fanuslu, yapay ve canlı çiçek süsleme. Masa süsleme yapılacak organizasyonlara uyumlu halde süslenmektedir.

Sandalye Süsleme

Etkinliklere uyum sağlayacak şekilde sandalyelerin süslenmesi sandalye giydirme, tül, kumaş ahşap, ışık ve farklı materyaller ile sandalye süsleme hizmetleri. Sandalyelerin daha şık ve gösterişli olmasını sağlayacak şekilde sandalye süsleme ve giydirme.

 

İhtişamlı ve gösterişli masa sandalye süsleme hizmetleri ile Piramit Organizasyon size bir telefon kadar yakın.

 

Masa Sandalye Süsleme;

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, toplantı vb. tüm organizasyonlarda dikkat çeken ilk unsur masa ve sandalyelerin gösterişidir yani süslemesidir. Masa ve sandalyelerin şık bir şekilde süslenmesi organizasyonlarınıza ayrı bir hava katarak konuklarınızın gözlerini kamaştıracak ve onlara önelimi olduklarının vurgusunu yapacaktır. İşinde profesyonel olan ekibimiz hem masa sandalye temin etmenize hem de  yapacağınız tüm organizasyonlarınızda masa ve sandalyelerin süslemesinde sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

Masa Sandalye Süsleme Hizmetleri

Masa üstü süslemeleri, masa üstü dantel kapak süslemesi, çiçekli şamdan süsleme, supla süsleme, masa üstü süslemesi için dekoratif ürünler, Masa üstü canlı çiçek aranjmanları ve yapay çiçek süslemeleri.

Sandalye süsleme ve tül fiyonk bağlama, plastik sandalye süsleme, tiffany sandalye süsleme, sandalye giydirme ve çiçek süsleme.

Masa Sandalye Süsleme Fiyatları

Düğün, nişan, kına gecesi, toplantı, gala ve benzeri organizasyonlar için istenilen konsept ve renklere göre süsleme hizmetleri veren firmamız masa sandalye süsleme fiyatları konusunda da siz müşterilerimize gereken indirim ve imkanı sağlayacaktır. Tül, kumaş ve farklı materyallerde sandalye süsleme, masa üstü ekipman ve süslemelerle hizmetinizdeyiz. Masa sandalye süsleme fiyatları bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masa Üstü Çiçek Uygulamaları

Düğün, sünnet, gala, davet ve tüm etkinlikleriniz için masa üstü çiçek uygulaması hizmetlerimiz mevcuttur. İstemiş olduğunuz gerek canlı gerek yapay çiçek süslemelerini dilediğiniz şekilde aranjman yapıp masa üstlerine uygulama yapıyoruz. Bu çiçek aranjmanları şamdanlı, fanuslu, mumlu, led ışıklı ve benzeri materyallerle güçlendirilip şık ve dekoratif bir hale getirilebilir. Masa üstü çiçek uygulaması masanın gösterişini ve zarafetini arttırmaktadır muhakkak etkinliklerinizde göze hoş gelen konseptinize uygun bir çiçek uygulaması yaptırmayı ihmal etmeyin. Piramit organizasyon olarak etkinliklerinizde masa sandalye süsleme ve masa üstü çiçek uygulaması gibi hizmetlerimizle yanınızdayız. Tüm çiçek süsleme istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bilgi Talep Edin!