Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Masa Sandalye Süsleme-Kiralama

masa-sandalye-susleme-kiralama-10-24
3

Düğün, nişan, kına gecesi, davet, sünnet, mezuniyet, toplantı, gala, seminer, kurumsal ve benzeri organizasyonlar için masa sandalye kiralama ve süsleme hizmetleri sunmaktayız. Yapacağınız etkinlikte masa sandalye kiralama hizmeti almak istiyorsanız ya da masa sandalye mevcut süslemesini yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama

Etkinlik yapacağınız alanda masa sandalye yoksa ya da yeterli sayıda değilse Piramit organizasyonun masa sandalye kiralama hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz adet ve çeşitte masa sandalyeyi belirtmiş olduğunuz adrese teslim edelim. Masa sandalye kiralama hizmetimiz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Masa Kiralama

Tüm etkinlik ve organizasyonlara uyumlu dikdörtgen, yuvarlak, bistro masa vb. cam, plastik ve ahşap modellerimizle masa kiralama hizmeti. Piramit organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, toplantı ve tüm organizasyonlarınıza ihtiyaç duyabileceğiniz masa kiralama ihtiyacınızı çözecektir. Masa çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz

Sandalye Kiralama

Tüm etkinlik ve organizasyonlara uyumlu plastik, tiffany, lake ve bar sandalyesi modellerimizle sandalye kiralama hizmeti. Piramit organizasyon olarak düğün, nişan, sünnet, toplantı ve tüm organizasyonlarınıza ihtiyaç duyabileceğiniz sandalye kiralama ihtiyacınızı çözecektir. Sandalye çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

 

Masa Sandalye Süsleme

Düğün, sünnet, kına gecesi, toplantı, gala ve benzeri organizasyonlara uygun konseptte masa sandalye süsleme hizmeti. Kumaş, tül, masa üstü ekipman ve sandalye arkası farklı materyallerle süsleme hizmetleri. Masa sandalye süsleme hizmeti almak istiyorsanız isinde uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Masa Süsleme

Yapılacak organizasyonlarda masa süsleme hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlerle. Masa süsleme; yapılacak etkinlik konseptine uygun renkte masa örtüsü, şamdan, supla,  masa üstü ışık süslemeleri, mumlu, fanuslu, yapay ve canlı çiçek süsleme. Masa süsleme yapılacak organizasyonlara uyumlu halde süslenmektedir.

Sandalye Süsleme

Etkinliklere uyum sağlayacak şekilde sandalyelerin süslenmesi sandalye giydirme, tül, kumaş ahşap, ışık ve farklı materyaller ile sandalye süsleme hizmetleri. Sandalyelerin daha şık ve gösterişli olmasını sağlayacak şekilde sandalye süsleme ve giydirme.

 

İhtişamlı ve gösterişli masa sandalye süsleme hizmetleri ile Piramit Organizasyon size bir telefon kadar yakın.

 

Masa Kiralama Hizmeti;

Dikdörtgen Masa Kiralama;

70X120 ve 80X140 cm ölçülerinde. 4-6-8-10 kişilik.

Yuvarlak Masa Kiralama;

180 cm ölçülerinde 10 kişilik banket masa.

Kokteyl Masası Kiralama; Bistro Masa Kiralama;

110 cm yüksekliğinde yuvarlak kokteyl masası – bistro masa

Cam Kokteyl Masası;

Kokteyllerde kullanabileceğiniz kokteyl konseptine uygun cam kokteyl masaları.

Nikah Masası Kiralama;

Deri ve lake taşlı nikah masası.

Servis Masası Kiralama;

Yemek servisleri için kullanılan servis masası kiralama.

 

Sandalye Kiralama Hizmeti;

Plastik Sandalye Kiralama;

Kolsuz plastik sandalyeler.

Lake Sandalye Kiralama;

Ahşap katlanabilir lake sandalye. Minderlidir.

Tiffany Sandalye Kiralama;

Altın sarısı ve gümüş gri renklerinde tiffany sandalye.

 

Masa Sandalye Süsleme;

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, toplantı vb. tüm organizasyonlarda dikkat çeken ilk unsur masa ve sandalyelerin gösterişidir yani süslemesidir. Masa ve sandalyelerin şık bir şekilde süslenmesi organizasyonlarınıza ayrı bir hava katarak konuklarınızın gözlerini kamaştıracak ve onlara önelimi olduklarının vurgusunu yapacaktır. İşinde profesyonel olan ekibimiz hem masa sandalye temin etmenize hem de  yapacağınız tüm organizasyonlarınızda masa ve sandalyelerin süslemesinde sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

 

Masa Sandalye Süsleme Hizmetleri

Masa üstü süslemeleri, masa üstü dantel kapak süslemesi, çiçekli şamdan süsleme, supla süsleme, masa üstü süslemesi için dekoratif ürünler, Masa üstü canlı çiçek aranjmanları ve yapay çiçek süslemeleri.

Sandalye süsleme ve tül fiyonk bağlama, plastik sandalye süsleme, tiffany sandalye süsleme, sandalye giydirme ve çiçek süsleme.

 

Masa Sandalye Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Masa ve sandalye kiralayacaksınız bu tip ekipmanlar birçok organizasyonda kullanıldığından taşıma esnasında ve ya farklı sebeplerden kırılabilmektedir biz bunları ne kadar kontrol etsekte bazen gözden kaça şeyler olabilir. Kiralama yapacağınız firma masa sandalyeleri getirirken sizlerde göz ucu ile de olsa bir kontrol etmenizde fayda zaten işini düzgün yapan bir firma ise kırık ya da eksik çıktığında telafisini hemen yapacaktır. Eğer organizasyon firması eksiksiz sağlam sorunsuz bir şekilde masa sandalyeleri teslim etmiş siz iade ederken kırık eksik masa sandalye çıkmasında ürünün ücretini sizden talep edecektir bu sebepten ötürü sen siz nede firma mağdur olsun sayılı olarak ve sağlamlık kontrolü yaparak teslim alın ve teslim edin.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Etkinlikleriniz için gerekli olan ekipman kiralama hizmetleri sunan Piramit organizasyon masa sandalye kiralama fiyatları ile sizlere gerekli indirim ve hizmeti sunacaktır. Gerikli olan masa ve sandalye adedi ve zengin çeşit seçeneklerimizle istemiş olduğunuz ürünleri belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmekteyiz. Masa sandalye kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masa Sandalye Süsleme Fiyatları

Düğün, nişan, kına gecesi, toplantı, gala ve benzeri organizasyonlar için istenilen konsept ve renklere göre süsleme hizmetleri veren firmamız masa sandalye süsleme fiyatları konusunda da siz müşterilerimize gereken indirim ve imkanı sağlayacaktır. Tül, kumaş ve farklı materyallerde sandalye süsleme, masa üstü ekipman ve süslemelerle hizmetinizdeyiz. Masa sandalye süsleme fiyatları bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masa Sandalye Süsleme-Kiralama Fiyatları

Süsleme ve kiralama ile ilgili fiyat bilgisi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir istediğiniz süsleme ve ürün fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha önceden planlanmış olan etkinlikler için erken rezervasyon indirimlerinden yaralanabilirsiniz. Fiyat bilgileri için masa sandalye süsleme-kiralama fiyatları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Masa Üstü Çiçek Uygulamaları

Düğün, sünnet, gala, davet ve tüm etkinlikleriniz için masa üstü çiçek uygulaması hizmetlerimiz mevcuttur. İstemiş olduğunuz gerek canlı gerek yapay çiçek süslemelerini dilediğiniz şekilde aranjman yapıp masa üstlerine uygulama yapıyoruz. Bu çiçek aranjmanları şamdanlı, fanuslu, mumlu, led ışıklı ve benzeri materyallerle güçlendirilip şık ve dekoratif bir hale getirilebilir. Masa üstü çiçek uygulaması masanın gösterişini ve zarafetini arttırmaktadır muhakkak etkinliklerinizde göze hoş gelen konseptinize uygun bir çiçek uygulaması yaptırmayı ihmal etmeyin. Piramit organizasyon olarak etkinliklerinizde masa sandalye süsleme ve masa üstü çiçek uygulaması gibi hizmetlerimizle yanınızdayız. Tüm çiçek süsleme istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

2 Comments

    • Emel zabun

      Kokteyl masası kiralamak istiyorum 25 adet fiat bilgisi ltf

    • Aylin

      Merhabalar sandalye kiralamak istiyorum 200 adet fiyat öğrenebilir miyim ?

Bilgi Talep Edin!