Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Doğum Günü Organizasyonu

doğum günü organizasyonu
2

Her birey, hangi yaşta olursa olsun doğum gününün sevdikleri tarafından hatırlanmasını ister. Hediyeden ziyade en azından kutlanılması hatırlanması bile kafi gelecektir. Bunun dışında tabiî ki de sürpriz bir doğum gününe ya da planlı yapılacak bir doğum günü partisine kimse hayır demez ve bu yapılan kutlamadan dolayı memnun ve mutlu olurlar. Bizlerde Piramit organizasyon olarak yapacağınız doğum günü organizasyonu programlarınıza gerek ekip ekipman gerekte süsleme gibi hizmetlerle sizlere destek vermek isteriz.

Doğum Günü Organizasyonları

Piramit organizasyon başarılı bir ekip ile günümüze kadar pek çok doğum günü partisi, doğum günü organizasyonları gerçekleştirmiş ve pek çok çocuğun doğum günü partilerine renk, heyecan ve keyif katmıştır.

Çocuğunuzun bu mutlu gününde onları sevindirecek ebeveynleri olarak size düşen yükü hafifletmek ve yavrularınıza arkadaşları ile hoşça vakit geçirebilecekleri ve mutlu olacakları bir gün yaşatmak için Piramit Organizasyon yanınızda.

Doğum günü her bireyin yılda bir defa kutladığı özel günlerdendir. Çocuklar için ne kadar önemli olsa da yetişkinler içinde sürpriz doğum günü partisi heyecan verici olabilir. Sevgiliniz aile bireylerinden ya da arkadaşlarınız için yapacağınız doğum günü organizasyonlarında bizlere danışıp yardım isteyebilirsiniz.

Piramit organizasyon olarak her yaşta her bireyin seveceği konseptlerde hizmetler sunmakta bu etkinlikler için doğum günü organizasyonu örnekleri sunarak, siz değerli müşterilerimize A dan Z ye doğum günü ile ilgili tüm hizmet, ekip ve ekipmanı sunmaktayız. Yaptırmak istediğiniz konsept ve istemiş olduğunuz hizmetlerle alakalı bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak gerek daha önce yaptığımız doğum günü organizasyonu örnekleri görsellerini ve ya sizlere özel bir çalışma yaparak sizlerin bilgisine sunabiliriz. Doğum günü ile ilgili yapacağınız tüm faaliyetlerde birlikte çalışarak sürprizlerle dolu heyecan verici sunumlar hazırlayabiliriz.

Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır;

Doğum günü etkinliklerini iki gurup olarak ayırmak gerekmekte çocuklar için ve yetişkinler için doğum günü organizasyonu, çünkü iki organizasyonda farklı konseptler isteyen ayrı – ayrı dizayn ve süslemeler gerektiren ve kendi içlerinde de farklı hizmetlerin sunulduğu etkinliklerdir. Bu sebepten iki doğum günü çeşidinde neler yapılır nasıl olmalı biraz bilgi verelim.

Çocuk Doğum Günü Organizasyonu;

Ebeveynler çocuklarının hatta bebeklerinin doğum günü partileri ni yapmak istemekte, aileler bu doğum günü partilerini evlerinde değil; kafelerde, restoranlarda, özel doğum günü odalarında ve ya bu partiye uygun olabilecek mekanları tercih etmektedir. Çocuklarını sevindirmek ve eğlendirmek için yaptıkları bu organizasyonları günümüzdeki ebeveynler organizasyon şirketleri ile birlikte planlamaktadır. Gelin bu organizasyonları birlikte tertip edelim doğum günü süslemesinden, eğlencelerinden, oyun ve animasyonlarına kadar birlikte organize edip hem çocuklarınıza hem de konuklarınıza unutulmaz bir doğum günü organizasyonu hazırlayalım.

Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu;

Sevgilinize, eşinize, arkadaş ve ya aile bireylerinizden birine sürpriz doğum günü planlamak istemez mi siniz. Sürpriz doğum günü planlamak istiyorsanız Piramit organizasyon bir telefon kadar yakın. Sürpriz doğum günü süslemeleri, uçan balon servisimizle, hediye ve çiçek servisimizle sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edelim. Sevdiklerinizin mutluluğu sizinde mutluluğunuz, hadi birlikte sevdiklerinize sürpriz doğum günü tertip edip onları şaşırtalım.

Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu;

Sürpriz doğum günü ile sevdiklerinizi şaşırtalım. Süslemeden hediye servisine, uçan balondan çiçek servisimize kadar birçok hizmetle sizlere de hizmet vermek isteriz. Sürpriz şeklinde yapılacak doğum günü planlamasında işyeri, ev, ofis mekanın süslenmesi, masa üstü süslemeleri, çiçek, hediye servisleri, palyaço kiralama, animasyon hizmetleri. Dilediğiniz tarz ve konseptte etkinlik yapılır; pankart hazırlanarak, uçan balon, konfeti, volkan, çiçek hizmetleri.

Doğum Günü Organizasyonlarında Vermiş Olduğumuz Hizmetler;

Doğum Günü Organizasyonu Balon Süsleme:

Doğum günü balon süsleme kutlanacak kişinin adının yazdığı folyo balon, yaş balonu, uçan balon, balon ağacı zincir balon süsleme, kapı takı, nazar boncuğu, papatya, kelebek, fiyonk vb. objeler çizgi film karakterleri ve figürleri balondan yapılması. Doğum günü organizasyon etkinliğine uygun tarz ve şekillerde doğum günü balon süsleme.

Doğum Günü Organizasyon Süslemeleri:

Mekanın Süslenmesi;

Doğum günü organizasyonuna uygun konseptte balon ve farklı materyaller kullanarak doğum günü yapılacak olan yerin süslenmesi. Mekanın giriş kısmı, içerisi, ve masa sandalyenin süslenmesi. İstenilen konsepte göre, masal kahramanı, çizgi film karakteri, hobi, yada farklı isteklere göre süsleme ve doğum günü konsepti hazırlanmaktadır.

Masanın Süslenmesi;

Masa üstünün çiçek, biblo, şamdan, supla ve farklı doğum günü organizasyonu için kullanılan materyallerle süslenmesi. Masa sandalye giydirme ve süslemesi; kumaş süsleme, tül süsleme, ve farklı objeler kullanılarak süsleme yapılması.

Palyaço Servisi; Palyaço Kiralama

Bütün organizasyonların baş aktörüdür, doğum günü organizasyonlarının ve çocukların vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Doğum günü partisinde palyaçolar çocuklar için yarışmalar düzenler, çocuklarla beraber oyunlar oynar sosis balondan şekiller yaparak çocuklara hediye eder yüz boyaması yapıp çocuklarınızı eğlendirir. Palyaço kiralama hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Uçan Balon Servisi Hizmeti;

Sürpriz doğum günü yapmak istediğinizde ya da doğum gününü kutlamak istediğiniz kişiye uçan balon buketi hediye edebilirsiniz. Bu hizmeti Piramit organizasyon olarak sağlamaktayız. İsterseniz bu balonları palyaçolar, çizgi film, süper kahraman karakteri giyen kostümlü arkadaşlarda servis edebilir.

Hediye ve Çiçek Hizmeti;

Almış olduğunuz hediye ve çiçeği sizin yerinize isterseniz palyaçolar, çizgi film, süper kahraman karakteri giyen kostümlü arkadaşlarda servis edebilir.

Müzisyen Kiralama Hizmeti;

Çocuk doğum günleri ister yetişkin doğum günleri olsun doğum günü yapacağınız mekana müzisyen temin etmekteyiz. Sürpriz doğum günlerinde isterseniz doğum gününü kutlamak istediğiniz kişinin kapısına müzisyen gönderelim. Canlı müzik performansları ile doğum gününüze renk katsınlar. Müzisyen kiralama hizmetleri için bizlere ulaşın.

Masa Sandalye Kiralama ve Süslemesi:

Doğum günü yapacağınız mekanda masa sandalye ihtiyacı varsa ya da masa sandalye var masa sandalye giydirme ve süsleme ihtiyacınız varsa bu tip ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Masa sandalye giydirme, masa üstü süsleme, sandalye arkası bağlama ve farklı materyallerle süsleme.

 

Volkan ve Konfeti Show’ları:

Doğum gününü volkan ve konfeti showlarla renklendirelim doğum günü kutlanacak kişi mekana girişinde pasta kesilirken bu tip showlar ortamı şenlendirelim.

Doğum Günü Eğlenceleri:

Sünnet düğünü organizasyonlarında hem büyükleri hem de çocukları eğlendirecek ve ilgisini çekecek eğlence programları. Palyaço ve animatör hizmetleri, sihirbaz gösterimi, kukla tiyatrosu, ateşbaz, jonglör, tahta bacak, Nasrettin hoca, Hacivat Karagöz gösterimi, kostümlü animatörler (örümcek adam, batman, sindirella, pamuk prenses, süpermen vb.) şişme oyun parkları vb. etkinlikler.

Pinyata Oyunu;

Çocuk eğlencelerinden bir dir pinyata, etrafı rengârenk krapon kâğıtları ile süslenen pinyataların içi şeker, çikolata, minik oyuncaklarla doldurularak çocukların uzanabilecekleri bir yere bağlanır çocuklar sırayla pinyata patlayana kadar çok sert olmayan bir sopa yardımı ile piyataya vururlar, pinyata patladıktan sonra içinden dökülenleri toplayarak eğlenmeleri ve mutlu olmaları sağlanır.

Otantik Sokak Satıcıları ve İkram Arabaları Hizmeti:

Tüm karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları kiralama hizmetlerimiz için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Pamuk şeker arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, pamuk şeker sarım çubukları, pamuk şeker makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Patlamış mısır arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, patlamış mısır dağıtım ekipmanı, patlamış mısır makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Popcorn Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Popcorn arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, popcorn dağıtım ekipmanı, popcorn makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Doğum Günü Organizasyonlarındaki Diğer Hizmetlerimiz:

Konfeti, volkan, lazer ışık show gösterileri, ses ve ışık sistemi, profesyonel orkestralar, müzisyen temini, fasıl ekipleri, Dj hizmeti, karşılama ve yer gösterme hostesleri, servis elemanı ve garson hizmeti, Catering ve yemek hizmeti, fotoğraf çekimi, kamera video çekimi, barkovizyon – sahne ve ışık sistemi kurulumu vb. hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da Doğum Günü Organizasyonu Yapan Firmalar;

Doğum günü organizasyonu İstanbul olmak üzere ve Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Piramit organizasyon süsleme, animasyon, ekip, ekipman kiralama ve benzeri hizmetleri sağlayarak doğum günü organizasyonu firmaları arasında kendini kanıtlayıp ve yaptığı işlerle müşteri portföyünü arttırarak doğum günü organizasyonu İstanbul ve çeşitli şehirlerden gelen taleplere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Piramit organizasyon her geçen gün kendini yenileyerek farklı tarz ve konseptlerde etkinliklere imza atarak doğum günü organizasyon firmaları arasında en çok tercih edilen firma haline gelmiştir. Yıl içerisinde yüzlerce doğum günü etkinliğini organize eden firmamız profesyonel ekibi ile sizlerde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

İstanbul doğum günü organizasyonu ve hizmetleri ile ilgili olarak sizlere hizmet vermek etkinliklerinizi tertip edip planlamak isteriz. Doğum günü ile ilgili tüm hizmetlerimiz ve ekibimizle sizlerin yanındayız.

Türkiye’nin her şehrinde doğum günü organizasyonu yapan firma gün geçtikçe çoğalmakta ve merdiven altı denilen kişiler bir hayli fazlalaşıp sektörü baltalamaktadır. Bu kişi ve ya kişiler hem işini düzgün yapan firmaları sıkıntıya sokmakta hem de işlerini yaptıkları kişilerin etkinliklerini berbat etmektedirler. Sizlerden ricamız bu kişilere doğum günü etkinliğinizi yaptırmamanız ve ucuz doğum günü ibareli reklamlara yönelmemenizdir.

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları;

Kendi doğum günü partinizi tertip edeceksiniz, çocuğunuzun doğum günü partisini tertip edeceksiniz ya da sürpriz bir doğum günü partisi yaptıracaksınız bu isteklerinizi yerine getirecek bir firma arıyor ve acaba bu doğum günü organizasyon fiyatları nelerdir diye araştırma yapıyorsunuz. İnternette araştırma yaparken karşınıza birçok firma ve bu konu ile ilgili doğum günü organizasyonu fiyatları çıkacaktır hatta ve hatta ucuz doğum günü yapılır gibi birçok ibare çıkacaktır. Bu kelimeleri ve ibareleri yazarak müşterilerin ilgisini çekmeye çalışan birçok doğum günü organizasyon firması bulunmaktadır. Biz bunların kirli bilgi ve kalitesiz yapılan işler olduğunun bilincindeyiz. Bu ibareleri kullanan ve bu tarz işler yapmaya çalışan kişiler aldıkları işleri hakkı ile yerine getirmeyip kalitesiz malzeme ve ekipman kullanarak işlerini aldıkları kişileri mağdur etmektedir. Sizlere tavsiyemiz bu şahıslara işlerinizi teslim etmemenizdir.

Gelelim palyaço servisine palyaçoluk sadece yüzünü boyayıp kostüm giymekle olmaz bu konu ile ilgili bilgisi ve insanları eğlendirecek bir mizaha sahip olması gerekmektedir. Biz sadece en iyi işi yapıyoruz demiyoruz bu işi hakkıyla yapan bizim gibi birçok organizasyon firması mevcut sadece araştırma yaparken fiyat endeksli bakmamanızı rica ediyoruz. Piramit organizasyon olarak ta doğum günü organizasyonu konusunda tecrübeli ve kaliteli olduğumuza inanıyor sizlere de hizmet vermek istiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

Doğum günü hizmetleri ve fiyat bilgilerini öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve ya doğum günü organizasyonu fiyatları sayfamızdan detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Fiyatlar sayfamızda süsleme, animasyon, palyaço ve birçok hizmetin ücret bilgilerini sizlere sunmakta ve doğum günü organizasyonu paketleri halinde de bilgiler vermekteyiz.

Piramit organizasyon olarak sizlere hem galeri sayfasında hem de makalemizin içerisinde daha önce yaptığımız işlerden görseller paylaşarak bu seçenekler arasından istenilenleri ya da sizlerin istediği tarzda hizmetleri doğum günü organizasyonu paketleri halinde derleyip toparlayarak sizlere sunabiliriz.

Doğum Günü Organizasyonu Şirketleri;

Doğum günü organizasyonu şirketleri firma yöneticisinden ekibine kadar doğum günü organizasyonunu bilen ve yıl içerisinde birden fazla bu tip etkinlikler yaptığından tecrübelidirler bu sebepten ötürü daha iyi bir etkinlik için organizasyon firmaları ile çalışmanızda yarar vardır. Doğum günü organizasyonu şirketleri araştırır ve seçerken güvenilir işini bilen doğum günü organizasyonu firmalarıyla çalışmanızı öneririz.

Palyaço Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Palyaço organizasyonların neşe ve eğlence kaynağıdır. Bütün organizasyonlarda muhakkak palyaço bulunur insanları eğlendirip oyunlar oynayıp çeşitli sürprizleriyle gelen konukları mutlu edebilmek için. Palyaço kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Sadece kıyafet giyip yüzünü boyamakla palyaço olunmaz sadece bu sana palyaçoluk görünümü kazandırır. Palyaçoluk yapabilmek için konuyla ilgili bilgin tecrüben buna uygun mizah anlayışın insanlarla olan diyaloğun iyi olması gerekmektedir. Onun için palyaço hizmeti alırken gelen kişinin bu yetenekleri mevcut mu ne gibi oyunlar ne gibi sürprizleri var bunlar daha önce tespit edilerek bakılmalı ve organizasyon firmasından kişinin güvenirliği ile ilgili bilgiler istenmelidir. Eğer bunların hepsi tamamsa palyaço eğlenceleri ile sizlere keyifli dakikalar dileriz.

 

 

 

 

 

14 Comments

  • Tuğçe Esen

   Süpriz Doğum günü için bütçemiz kadar yapmış olduğunuz çalışma ve göndermiş olduğunuz ekip çok beğendik teşekkürler

  • Semra

   Merhaba
   13mayısta bakırköyde kızımın 1yaş doğum gününü planlamaktayız.
   Balon ve masa süsleme ve palyaço hk bilgi ve fiyat öğrenmek istiyorum
   Teşekkürler iyi çalışmalar

  • Marziye

   Meraba ben 13 yas kızım için dogum gunü yapmak istiyorum sadece sizden süsleme istersem nekadar fiyat verirsinz

  • Duygu

   Ağustos 5 oğlumun 1 yaş doğum günü kutlayacağız erkânmı bimiyorum ama bilgi almak istiyorum ayrıntılı dışarda kutlamak istiyoruz fiyat ve genel bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim

  • Seçil tukat

   Kızımın 1 yaş doğum günü organizasyonu için bilgi almak istiyorum

  • Mitra matundu

   Merhabalar 24 haziranda eşim 30 yasina girecek de pasta balonlar için mum masa güzellik için organizasiyonunuz nasıl ve ne fiyatta yapiliyor .lütfen bilgi istiyorum . Yazılı olarak olsa teşekkür ederim size .

  • Ayşe

   Merhaba 25 Ağustos’ta Tuzla’da oğlumun Doğum günü için zincir balon teklinizi rica ederim

  • Elif DOGAN

   Merhaba 14 eylülde kızımın doğum günü var değişik bişeyler düşünüyoruz ama kararsızız çünkü aile arasında olacak çok çocuk da yok kalabalık olmayacak mekan ya da evimiz olabilir

  • Sergül ilhan

   Ankara da site bahçesinde 23eylülde 2yaşına girecek erkek torunum için organizasyon firması bakıyorum

  • Şükran

   7 yaşındaki oğlum için doğumgünü süsleme fiyatı istiyorum

  • Özlem aydın

   İki kisilik dogum gunu olucak erkege yapılacak

  • Gizem Çokberkit

   2 kasim 2019 cumartesi gunu 8 yasindaki oglum icin bir dogum gunu partisi duzenlemek istiyorum.Bu son anda verdigim.bir karar oldu. Mekan tercih edemedim.20 cocuk 20 yetiskin olarak dusunduk.

  • Senay Ugur Ustay

   Okul yilbasi – kapi tag – dilek balonu – masa ve alan susleme fiyati rica ederiz

  • Demet

   Kızım 1yaşına girecek evde kutlamayı düşünüyorum nasıl bir organizasyona yapabilirsiniz

Bilgi Talep Edin!