Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Bistro Masa Kiralama

bistro masa kiralama
0

Bistro masa kokteyl organizasyonlarında kullanılan ayakta misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecek ve içeceklerinin konulduğu 108 cm yüksekliğinde konuklarınızın ayakta rahat bir şekilde bu ikramlardan tadabileceği konumda hazırlanmış masadır. Bistro masalar kokteyl etkinliklerinin en önemli ekipmanıdır. Tüm etkinliklerde açılış, sergi, gala, nikah gibi etkinliklerde yani kokteyl olacak tüm etkinlik programlarında bistro masa kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama

Kokteyl organizasyonu için bistro masa kiralama hizmeti almak istiyorsanız Piramit organizasyon olarak sizlere hizmet vermek isteriz. İster ahşap ister cam bistro masa kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir, kokteyller iniz için masa temininde bulunabiliriz 

Bistro Masa Ölçüleri

Görselde sizlere bistro masa ölçüleri ile ilgili bilgi verdiğimiz üzere bistro masanın boyu 108 cm, krom ayaklı ayak tablası 40 cm, üst tabla 60 cm, iç ve dış mekan kullanımına uyumludur. Bistro masalarımız cam ve ahşap modelleri mevcuttur. Cam olan bistro masalarımızda kare olan versiyonu da mevcuttur detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Tüm yapacağınız etkinlikler için uyumludur.

 

Kokteyl organizasyonları için ekipman, kokteyl menüleri ve süslemeler için Piramit organizasyon hizmetinizde.

Bistro Masa Kiralama Fiyatları

Gala, sergi, kokteyl gibi organizasyonlarınız için bistro masa kiralama fiyatları ile ilgili almak için bizimle iletişime geçebilir ve ya bistro masa kiralama fiyatları sayfamızdan konuyla ilgili fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Cam ve ahşap kokteyl masalarımızdan hangisini etkinliklerinizde kullanmak isterseniz ürünleri tedarik ve temin edelim.

Bistro masa kiralama fiyatları sayfamızdan ve iletişim bilgilerimizden daha detaylı olarak fiyat öğrenebilirsiniz.

Bistro masa kiralama fiyatları ahşap için minimum 25 TL

Bistro masa kiralama fiyatları cam için minimum 35 TL

Bistro Masa Kiralama İstanbul

Etkinliklerinizde bistro masa kiralamak istiyorsanız Piramit organizasyon olarak sizlere  gereken yardım ve desteği sunabiliriz. Bistro masa kiralama İstanbul’da olan merkezimizden sizlerin söylediği adrese kadar getirip kurulum ve örtülerini takarak sizlere teslim ediyoruz. Bistro masa kiralama İstanbul içi genel olarak hizmet vermekteyiz İstanbul dışı olacak etkinliklerde lütfen mail ve ya telefon numaralarımızı arayarak irtibata geçiniz.

 

1 Bilgi Talebi

    • Selen keçeli

      Bu akşam şçşn 2 adet bistro masaya ihtiyacımız var kiralayabilir miyiz? Adres tarabya…

Bilgi Talep Edin!