Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Çorba Dağıtımı

Çorba Dağıtımı
0

Çorbacı

Firma açılışlarında, dönemsel aktivitelerde, kurumsal organizasyonlarda, hayır ve ikram amaçlı çorba dağıtım hizmetimiz ile sizin adınıza kurduğumuz stand ile sıcak çorba ikramı gerçekleştirilmektedir. Caddede, cami önlerinde, firmanızın önünde ya da istediğiniz bir yerde hazırladığımız sıcak çorbayı sizin adınıza gelen konuklarınıza dağıtalım. Çorba dağıtım hizmet kendi özel kazanlarında hijyen kurallarına uygun olarak profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanarak el değmeden sağlıklı bir şekilde servis edilmektedir. Genel olarak çorba dağıtım servislerinde mercimek, ezogelin, yayla çorbası ikram edilmektedir sizin tercih ettiğiniz ve dağıttırmak istediğiniz başka bir çorba varsa ona uygun bir çalışmada yapabiliriz.

Piramit organizasyon olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde bu tip ikram servislerimizle hizmetinizdeyiz. Merkezimiz İstanbul da olsa da Türkiye’nin bir çok ilinde bu tarz organizasyonlar yapmış bulunmaktayız. Sizlere de hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Çorba dağıtım hizmeti almak istiyor ya da çorba dağıtım fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın. Çorba ve diğer ikram hizmetlerimizle sizlerleyiz.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve çorba dağıtımı hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

 

Otantik Sokak Satıcıları 

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, çorba dağıtımı, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

 

Çorba Dağıtımı Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. Çorba dağıtımı fiyatları  ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için çorba dağıtımı fiyatları sayfamızı  ziyaret edebilir ve ya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!