Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Şişme Oyun Parkı

Şişme Oyun Parkı
0

Parkur ve Park Kiralama

Şişme oyun parkurları  ve ya şişme oyun parkı  piknik, kurumsal, dönemsel vb. etkinliklerde sadece çocuklar için değil büyüklere de uygun ve onlarında eğlenebileceği konseptte tasarlamıştır. Şişme oyun parkı kiralayarak düzenleyeceğiniz organizasyonlarda gelecek konuklarınız ile eğlenceli zaman geçirerek hem onların mutlu edecek hemde siz mutlu olacaksınız. Dilerseniz çocuklara dilerseniz büyüklere yönelik şişme oyun parkı ve parkuru kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şişme oyun parkı ve parkuru kiralama fiyatlarını ve kiralama hizmetleri için detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz

 

Etkinliklerinizde şişme oyun parkı ve parkurlarıyla eğlenceli vakitler geçirin. Şişme oyun parkı kiralama hizmetleriyle Piramit Organizasyon sizlerle.

 

Şişme Oyun Parkı – Şişme Oyun Parkurları

Bungee Run

Şişme Zıpzıp

Akvaryum Zıpzıp

Canlı Langırt

Gladyatör

Rodeo

Sumo Güreşi

Tırmanma Piramidi

Go – Kart

Şişme Şato

Balon Evi

Meyve Ağacı

Yukarıda belirtilen şişme oyun parkı ve parkurları belli başlı olanıdır sizlerin istediği farklı park ve parkur olması durumunda bize bildirerek kiralama yapabilirsiniz. Şişme oyun parkı ve parkuru kiralama hizmetleri ile sizlerle.

 

Şişme Oyun Parkı Fiyatları – Şişme Oyun Parkuru Fiyatları

Etkinliklerde kullanacağınız şişme oyun parkı fiyatları ile ilgili olarak ürünün çeşidi ve parkın ve parkurun ebat ve boyutuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Piramit organizasyon olarak kaliteli ve uygun fiyatlı politikamızla sizlere şişme oyun parkı fiyatları konusunda da gerekli kolaylığı sağlayacağız. Fiyat bilgisi ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ya şişme oyun parkı fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!