Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Salep Dağıtımı

Salep Dağıtımı
0

Salepçi

Firma açılışlarında, dönemsel aktivitelerde, kurumsal organizasyonlarda, hayır ve ikram amaçlı salep dağıtımı hizmetimiz ile sizin adınıza kurduğumuz stand ile sıcak salep ikramı gerçekleştirilmektedir. Caddede, cami önlerinde, firmanızın önünde ya da istediğiniz bir yerde hazırladığımız sıcak salebi sizin adınıza gelen konuklarınıza dağıtalım. Siz misafirlerinize salep ikramında bulunun onlarda sıcacık salebi içerken hem içleri ısınır hem de sizlerin sunduğu bu ikramdan memnun olur ve yaptığınız bu ikram sayesinde daha çok hatırlanırsınız. Piramit organizasyon salepçi temini ile hizmetinizde.

Salep Dağıtım Hizmeti

Salep dağıtımı kendine has kazan sistemi ile ısıtılarak el değmeden hazırlanıp hijyen kurallarına uygun bir şekilde personelimiz tarafından dağıtılmaktadır.  Salep yapımını bu işte uzman profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp sizlerin istediği yerde ister bay ister bayan dağıtım personelimiz tarafından ikram edilmektedir.

Salep dağıtımı yaptırmak istiyorsanız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren bizler yani Piramit organizasyon sizlere de hizmet vermek isteriz. Bu tarz ikram, hizmetlerimiz ve fiyatlarımızla alakalı detaylı bilgi almak için lütfen telefon numaralarımızı arayarak iletişime geçelim. Salep dağıtım fiyatları ile ilgili istediğiniz miktar kişi sayısı ve şehre göre değişmektedir erken yapılan rezervasyonlarda indirim uygulanmaktadır.

Salep dağıtımı hizmeti yapan firma ararken sadece ucuz olanı değil bu işte uzman daha önceden böyle hizmetler vermiş, sağlık ve hijyen kurallarına uyan bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Salep dağıtımı özel salep kazanımızda bardaklara konularak isteğe göre tarçın ilavesi ile servis edilmektedir. Bardak seçimi ise sizlerin özel istediği baskılı bardak ya da logolu bardaklarınız mevcutsa bunlara doldurularak ta servis edilir.

 

Karnaval yiyecekleri ikram hizmetleri ve salep ikramı ve dağıtımı ile Piramit Organizasyon yanınızda.

 

Salep Dağıtımı Fiyatları

 

Salepçi kiralama ve dağıtım ile ilgili, etkinliklerinize kullanmak istediğiniz bu tarz ürün ve satıcılar için otantik sokak satıcılarımıza göz atabilir salep dağıtımı fiyatları içinde bizimle iletişime geçebilir ve ya bu konuyla ilgili fiyatların belirtildiği salep dağıtımı fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Salep Dağıtımı Detayları

Salep süt saleptir ve birinci kalitedir herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Salep kendine has kazanında ısıtılarak sıcak bir şekilde sahlepçi tarafından ikram edilmektedir. İster tarçınlı ister tarçınsız olarak isteğe göre servis edilir. Sahlep güğümünde hazırlanan sıcak salep’i tadan konuklarınız hem beğenecek hemde sunduğunuz ikramdan mutluluk duyacak.

 

2 Comments

  • büşra

   120 kişilik salep organizasyonumuz için teklif rica ediyorum.

  • ozan talip özdemir

   Merhabalar,

   Salep hakkında bilgi alacaktım Geri dönüşünüzü bekliyorum

Bilgi Talep Edin!