Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Tasavvuf Ekibi Kiralama

Tasavvuf Ekibi Kiralama
0

Tasavvuf müziği insanları eğlendirmek amacı ile değil insanlara kulluğu hatırlatmak için kullanılan bir müzik türüdür. Tasavvuf müziği vahdet-i vücut anlayışı ile bestelenmiş dini yapıtlar ve değerlerden oluşmuştur. Bir çok tarikatlarda tasavvuf müziği olsa da bunların içinde en belirgin ve gelişen tasavvuf müziği Mevlevilere ait olanıdır. Bunlardan da başlıcaları Itri dede efendi Osman dede gibi bestecilerin oluşturdukları tasavvuf Mesnevi musiki eserleridir. Tasavvuf müziğinde kullanılan müzik aletleri de şunlardır. Bendir, Kudüm, Ney, Nevbe, Rebab. Bu tip enstrüman ve bu ezgileri icra eden müzisyen topluluğuna da tasavvuf ekibi denir.

Tasavvuf ekibi, semazen, mehter takımı gösterileri ve kiralama hizmetleri ile Piramit Organizasyon sizlerle.

Tasavvuf ekibi Kiralama

 

Gerek düğünlerde, sünnetlerde ve diğer etkinliklerde tasavvuf ekibi isteyenlere ve tasavvuf musikisi icra edebilen ekibe ihtiyaç duyan müşterilerimizde tasavvuf ekibi kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Tasavvuf ekibi kiralama, semazen ve sema gösterileri için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tasavvuf Ekibi Kiralama Fiyatları

İslami düğün, İslami sünnet ve diğer etkinlikleriniz için tasavvuf ekibi, mehter takımı, semazen ve benzeri ekip kiralamama hizmetlerimizden yararlanmak için ve tasavvuf ekibi kiralama fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasavvuf ekibi kiralama fiyatları ekip sayısına ve yağılacak programlara göre değişmektedir fiyat bilgisi alırken müşteri hizmetleri yetkilimiz sizlere yapacağınız etkinlik kapsamınsa ekip gönderimi ve fiyatı sunacaktır. Piramit organizasyon olarak İslami düğün organizasyonları ve bu tip etkinlikler için tasavvuf ekibi, semazen, mehter takımı kiralama hizmetlerimiz mevcut olup bu konularda uzman olan ekibimizle hizmetinizdeyiz. Tasavvuf ekibi kiralama fiyatları, İslami düğün paketleri, semazen kiralama gibi fiyat bilgisi almak için bizlerle irtibata geçebilir ve ya ilgili sayfanın fiyatları bölümünü inceleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilgi Talep Edin!