Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu
0

Piknik Organizasyonu;

İnsanoğlu gün geçtikte yeşilden uzak taş yığınlarının arasında yaşamaya başladı insanlarda bu durumdan bunalıp günlük yaşamın stresi de üzerine eklenince daha da gergin bir hale geliyor bu durumdan bir an önce uzaklaşmak üzerindeki negatif enerjiyi atabilmek için kendisini doğaya yeşilliklerle dolu piknik alanlarına atarak hafta sonlarını değerlendiriyorlar. Piramit organizasyon olarak gerek bireysel gerek kurumsal yapacağınız toplu piknik organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermek isteriz.

Piknik organizasyonlarında nelere dikkat edilmeli;

Piknik etkinliklerinizi organize ederken hava koşullarına düzgün bir şekilde bakılıp hava koşullarının iyi bir güne piknik tertip edilmeli. İkinci önemli husus yiyecek içecek konusu pikniğe katılan her birey ve bir şeyler getireceğinden her yiyecek her kişiye uygun olmayabilir bu sebepten ötürü farklı tepki ve reaksiyon yaşayabilir. Üçüncü en önemli husus ise mangal yakma, semaver yakma gibi ateş içeren şeyler yapacaksanız etrafınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Dördüncü en önemli husus çevreyi ve doğayı kirletmeyelim.

Okul piknik organizasyonu;

Okulların düzenlemiş olduğu piknik etkinliklerinde hem öğrenciler deşarj olsun hem yoğun geçen ders ve sınav stresinden kurtulsun hem de öğrenciler ve aileleri kaynaşsınlar diye piknik organizasyonları düzenlerler. Piramit organizasyon olarak yapılan bu tip piknik organizasyonlarında süslemeden, catering hizmetine, oyun parkuru kurulumundan, etkinlik gösterilerine kadar tüm hizmetlerimizle sizlere destek olalım.

Şirket piknik organizasyonu;

Motivasyon, kaynaşma, iş gücünü arttırma, beyaz yakalı ve mavi yakalı diye tabir edilen personelleri kaynaştırıp, yönetici işçi ve ailelerini bir araya getirmek amacıyla her yıl bir kere dahi olsa şirketlerin yaptığı piknik organizasyonlarında tüm hizmetlerimizle yanınızdayız.

Dernek piknik organizasyonu;

Derneklerin kuruluş yılı önemli sayılan günlerinde yada baharın gelmesiyle dernek üyelerinin bir araya gelip kaynaşması için dernek yönetiminin yaptırdığı dernek piknik organizasyonlarında catering, süsleme vb. hizmetlerimiz mevcuttur.

Toplu piknik organizasyonu;

Okul piknik organizasyonu, şirket piknik organizasyonu, dernek piknik organizasyonu dışında diğer toplu olarak yapılmak istenen piknik organizasyonlarında da hizmetler vermekteyiz. Örneğin 2001 – 2002 ……… Lisesi mezunları pikniği, Bayanların toplu halde organize etmek istediği piknikler vb toplu olacak pikniklerde tüm hizmet seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

 

Piknik organizasyonu kapsamında verdiğimiz hizmetler;

Piknik Süslemeleri;

Balon süsleme, bayrak süsleme, kumaş süsleme, vb piknik temalı süslemeler.

Catering Hizmeti;

Piknik organizasyonları kapsamında kahvaltıdan yemek menülerine kadar zengin çeşitler. Yemek hizmetimiz hijyenik sağlık kurallarına uygun ve yemeklerin soğuk sıcak zinciri bozulmadan hizmet.

Piknik eğlenceleri;

Palyaço, kostümlü karakterler, maskot, sihirbaz, jonglör, kukla gösterisi, Hacivat karagöz gösterisi ve bir çok sahne sanatları gösterisi.

Masa  Sandalye Kiralama;

Yuvarlak ve dikdörtgen masa ve plastik, ahşap sandalye kiralama.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama;

Otantik kıyafetli servis personeli ile pamuk şeker makinesi kiralama. Limitsiz dağıtım yapılmaktadır. 

Patlamış Mısır (Popcorn) Arabası Kiralama; 

Otantik kıyafetli servis personeli ile patlamış mısır arabası kiralama. Limitsiz dağıtım yapılmaktadır. 

Osmanlı Macuncusu Kiralama; 

Otantik kıyafetli servis personeli ile Osmanlı macuncusu kiralama.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama;

Otantik kıyafetli servis personeli ile Osmanlı şerbetçisi kiralama.

Türk Kahvecisi Kiralama;

Cariye kostümleri giymiş bayan personellerimizle Türk kahvecisi kiralama.

Dondurmacı Kiralama;

Otantik kıyafetli servis personeli ile Maraş dondurmacısı kiralama.

Şemsiye kiralama;

Çadır kiralama, şemsiye kiralama hizmetleri.

Yemek Servisi Ekip ve Ekipmanları Kiralama; 

Tabak, Servis tabağı, Pasta tabağı, Su bardağı, Meşrubat bardağı, Yemek çatalı, Tatlı çatalı, Yemek bıçağı, Kase, Kaşık,Tatlı kaşığı, Çay termosu Ve diğer catering ekipmanları kiralama

Şişme oyun parkları kiralama;

Organizasyon ve etkinlikler için şişme oyun parkı ve parkurları kiralama.

Minder kiralama;

Organizasyonlarınız ve etkinlikleriniz için minder kiralama.

Servis masası kiralama;

Yemeklerin servis edildiği  servis masası kiralama hizmeti.

Dj ekipmanı kiralama;

Dj hizmeti, Dj ekipmanı kiralama, Ses sistemi kiralama

 

 

2 Comments

  • Dila M

   Merhabalar;

   Ortalama 70 kişilik şirket piknik organizasyonları için bir kaç farklı kombinasyonda ve farklı mekanlarda fiyat teklifinizi mail yolu ile iletirseniz sevinirim.

   İyi Çalışmalar Dilerim

  • Tugba Özbıyık

   22 Haziran Cumartesi günü Çınar Piknik alanında 600 kişilik organizasyonumuz için şişme oyun alanları, palyaço hariç teklif alabilir miyiz?

Bilgi Talep Edin!