Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Okul Organizasyonu

okul organizasyonu
1

Okul Organizasyonu Hizmetleri;

Okul faaliyetleri kapsamında yapılan organizasyon hizmetleri.

Mezuniyet töreni organizasyonu;

Mezuniyet töreni organizasyonları için süsleme hizmetleri; Balon süsleme, tül süsleme, bayrak süsleme, kumaş süsleme, balon dekorasyonu ve mezuniyet töreni konseptli süsleme hizmet. Canlı müzik gösterimleri, sahne sanatları gösterimleri. Hem öğrenci hem ailelerinin bu mutlu günlerinde Piramit organizasyon olarak yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Kep atma töreni;

Kep atma töreni ve diğer mezuniyet töreni etkinlikleriniz itina ile organize edilir. Süsleme hizmetleri, canlı müzik gösterimleri, sahne sanatları gösterimleri.

Öğretmenler günü organizasyonu;

Bireysel sınıfça ve ya okul olarak öğretmenlerinizin bu özel gününde onları mutlu etmek istemez mi siniz. Hediye servisimizden süsleme hizmetlerine kadar bu mutlu günü birlikte ölümsüzleştirelim.

Milli bayram kutlama organizasyonları;

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı, 19 Mayıs gençlik ve spor bayramı, 30 Ağustos zafer bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı, etkinlikleri kapsamında süsleme ve animasyon hizmetleri. Milli bayramlarımızda da Piramit organizasyon ekip ve ekipmanıyla hizmetinizde.

Anaokulu organizasyonu hizmetleri;

Anaokulların öğrencileri için tertiplediği ve düzenlediği organizasyonlarda süsleme, palyaço, kostümlü karakterler, sahne sanatları gösterimleri. Oyun faaliyetlerine ilişkin şişme oyun parkurları kiralama hizmeti.

Kreş organizasyonu hizmetleri;

Kreşlerde düzenlenen süsleme, faaliyet etkinliklerinde palyaço, kostümlü karakterler sahne sanatları gösterimleri. Oyun faaliyetlerine ilişkin şişme oyun parkurları kiralama hizmeti.

Üniversite, öğrenci kulüpleri, orta öğrenim, ilk öğrenim, anaokulu ve kreşlerin yapmış olduğu organizasyon ve faaliyetlerinizde süsleme ekip ekipman temin ve hizmeti vermekte olan Piramit organizasyon sizlere bir telefon kadar yakın.

 

Bilgi Talep Edin!