Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Gözlemeci

Gözlemeci
0

Gözleme Dağıtımı Hizmeti

Etkinlik ve organizasyonlarda gözlemeci ve gözleme dağıtım hizmetleri. İşinde uzman profesyonel bayan personelimizin sizlerin gözü önünde hijyen kurallarına uygun bir birinden nefis çeşitleri ile gözleme yapıp ve servis  etmesi etkinliğinize ayrı bir hava katacak ve gelen misafirleriniz yaptığınız bu ikramdan memnun ve mutlu olacaktır. Piramit organizasyon olarak sizlere organizasyonlarınız için ikram arabaları otantik sokak satıcısı ve gözlemeci kiralama hizmetleri ile sizlere de hizmet etmek isteriz. Bu tarz ikram arabaları kiralamak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıcacık gözünüz önünde yapılan peynirli, kaşarlı, patatesli vb. gözleme çeşitleri ile sunum yapan personelimiz ile organizasyonlarınıza renk gelecek ve bu ikramlar sayesinde misafirleriniz doyacak ve yaptığınız bu ikramlardan mutluluk duyacak.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve gözlemeci kiralama hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

 

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

 

Gözlemeci Kiralama Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. gözlemeci kiralama fiyatları ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için ve detaylı bilgi ve kiralama ile ilgili nelere dikkat edilmelidir gibi hususlar için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi Talep Edin!