Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Maraş Dondurmacısı

Maraş dondurmacısı
0

Kahramanmaraş ilimizin meşhur Marş dövme dondurmasını organizasyonlarınızda misafirlerinize ikram etmek ister mi siniz? Maraş dondurması yapımı kendine has kıyafeti ve dağıtımı ile profesyonelleşen ekibimiz sizlerin hizmetindedir. Maraş dağlarında yetişen keçilerin lezzetli sütlerini salep ile birleştiren dondurma ustalarımız bu muhteşem ve eşsiz güzellikteki yiyeceği sizlere sunmaktadır.

Osmanlı saraylarına ve asil konaklarına salep satan Maraşlı Osman ağa satışı bittikten sonra kalan salebi şeker ve sütle karıştırıp kara gömmüş ve bu mükemmel lezzet ortaya çıkmıştır. Maraşlı Osman ağanın bu bulduğu lezzet günümüze kadar gelmiş ve bir dünya markası olmuştur.

Organizasyonlara Maraş dondurması, dondurmacı ve ekipman temini yapan Piramit organizasyon bu eşsiz güzellikte olan dondurmayı istediğiniz taktirde sizin etkinliklerinize de kurarak gelen misafirlerinizi hem etkileyip hem de ikramlarda bulunabiliriz.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve Maraş dondurması hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

 

Maraş Dondurmacısı Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

Maraş dondurmacısı kiralarken kiralama yapacağınız firmanın güvenilir ve kaliteli olması gerekmektedir. Ekipman temizliği dondurmanın gireceği dondurma dolabının ve dondurma kazanının temiz olması ve dağıtımda hijyen kurallarına uygun şekilde dağıtılması. Dondurma süt ve süt ürünlerinden yapıldığından dolayı uzun süreli beklemiş ürünle hem tat hemde görüntü açısından iyi olmadığından bunlara bakılıp test edilip öyle ikram edilmelidir.

Maraş Dondurmacısı Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. Maraş dondurmacısı fiyatları ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için ve detaylı bilgi ve kiralama ile ilgili nelere dikkat edilmelidir gibi hususlar için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

 

Bilgi Talep Edin!