Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Osmanlı Macunu

Osmanlı Macunu
1

Macun Dağıtım Hizmeti

Osmanlı Türk kültürlerinden ve yiyeceklerinden olan Osmanlı macunu tam bir şifa kaynağıdır bu sebepten dolayı sürekli mesire alanlarında satışı yapıldığından insanlar arasında mesir macunu olarak ta bilinmektedir. Osmanlı macunu mesir macunu 41 çeşit baharat 13 meyden oluşan damağa tat vücuda kuvvet veren enerji deposudur. Eskiden günümüze kadar gelen bu şifa kaynağı enerji veren macundan tatmak ve etkinliklerinize katılacak konuklarınıza ikram etmek isterseniz profesyonel ekibimiz ve ekipmanımızla sizlere hizmet etmek isteriz. Osmanlı macunu yapımında uzmanlaşan ekibimiz hem damak tadınıza hitap edecek hem de otantik giysileri ile organizasyonunuzun neşe kaynağı olacaklar.

Otantik sokak satıcıları, ikram arabaları, Osmanlı macunu hizmetlerimizden yararlanmak ve temin etmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve Osmanlı macunu dağıtımı hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

 

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

Osmanlı Macununun İçindekiler Nelerdir.

Zulumba, hıyarşenbe, dar-ı fülfül, çöpçün, çörekotu, sakız, sarı halile, sinameki, şamlı, şaşlı, resene, tarçın, anason, kimyon, kişniş, limon tuzu, iksir, ma-i leziz, çivit, meyan balı, portakal kabuğu, revan kökü, safran,tarçın çiçeği, kırım tartar, hardal tohumu, tiryak, ud-ül kahar, vanilya, yeni bahar, zencefil, zerde çöp, havlıcan, kokonat, beşbase, teke mersini, Hindistan çiçeği, kakule, kalbarda, karanfil, kebabiye, karabiber

Osmanlı Macuncusu Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir

Osmanlı macuncusu kiralarken firmanın bu konu ile ilgili yani Osmanlı macunu yapımı konusunda bilgili olup olmadığı çok önemlidir. İmalatı hijyenik ve dağıtan personelinin temizliğine dikkat edilmelidir. Osmanlı macuncusu kiralamak istiyorsanız Piramit organizasyon hizmetinizde.

Osmanlı Macununun Faydaları

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir,

Bedeni ısıtır,

Gaz söktürücü olarak kullanılır,

İdrar artırıcı olarak kullanılır,

İştah açıcıdır,

Solunum ve idrar yolları antiseptiği olarak kullanılır.

Bedene güç verir,

Mide ağrılarını dindirir,

Yorgunluğu giderir,

Sindirimi kolaylaştırır,

Mideyi yatıştırır,

Öksürük kesici ve ağız kokusunu giderici özelliği vardır,

 

Osmanlı Macunu Kiralama Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. Osmanlı macunu kiralama fiyatları ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için ve detaylı bilgi ve kiralama ile ilgili nelere dikkat edilmelidir gibi hususlar için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!