Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Bozacı

Bozacı
0

Boza Dağıtım Hizmetleri

Eski bir Türk içeceği olan boza soğuk havalarda genelde içilen leblebi ve tarçının lezzetine lezzet katması ile soğuk havalarda içinizi ısıtan mükemmel bir içecektir. Eskiden evlerimizde otururken bozaaaaa diyen bir sesin evin içerisinden yankılanması ile cama çıkardık. Sokak aralarında dolaşan ve evden gelecek siparişleri bekleyen kendine has kıyafetleri ve tezgahları ile satış yapan bozacılar hem gelişi ile sevinmemize hem de sattıkları lezzetli bozalar ile içimizin ısınmasına vesile olurlardı. Bizde Piramit organizasyon olarak etkinliklerinizde bu ambiyansı vermek adına sizlere konusunda uzmanlaşan bozacı ve boza tezgahımız la hizmet etmek ve organizasyonlarınıza neşe katmak isteriz. Yapacağınız bu ikramlarla da gelen misafirlerinizi memnun edip belkide eskide olan anılarının tazelenmesine yardımcı olacaksınız.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve boza dağıtımı hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

Piramit organizasyon olarak etkinliklerde ikram hizmetleri otantik sokak satıcıları ve bozacı hizmetlerimizle etkinliklerinize neşe ve eğlence katıp ikramlarda bulunmak istiyoruz. Bu tarz ekip ve ekipman temin etmek istiyorsanız hemen bize ulaşın .

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

 

Bozacı Kiralama Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. Bozacı kiralama fiyatları ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için ve detaylı bilgi ve kiralama ile ilgili nelere dikkat edilmelidir gibi hususlar için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!