Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

İkram Arabaları

İkram Arabaları
0

Karnaval Yiyecekleri

Organizasyonların vazgeçilmezidir ikramlar, yaptığınız küçük ikramlar gelecek olan misafirlerinizi mutlu ettiği kadar sizinde prestijinizi arttıracak temel unsurlardandır. Düğün, Sünnet, Açılış, Okul günleri, Doğum günü vb. organizasyonlarınızda ücretsiz olarak dağıtılacak bu ikramlar organizasyonunuza zengin bir hava katacak, Otantik kıyafetleri ile sunum yapan servis elemanları organizasyonlarınıza ayrı bir keyif ve görsellik katacaktır. Piramit organizasyon olarak saygılı ve hoşgörülü servis elemanlarımızla; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, gözlemeci, kahveci, dondurmacı vb. gibi karnaval yiyecekleri hizmetlerimizle yanınızdayız.

 

Karnaval yiyecekleri – İkram arabaları – Otantik Sokak Satıcıları hizmetleri. Piramit Organizasyon

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

Pamuk şeker makinesi kiralama;

Kendine has pamuk şeker arabasında pamuk şeker makinesinde üretilen şekerleme tahta çıtalara sarılarak ikram edilmektedir.

Patlamış mısır makinesi kiralama; Popcorn makinesi;

Patlamış mısır arabasında taze patlatılmış mısırlar sıcak bir şekilde kendine has ambalajı ile ikram edilir.

Osmanlı macuncu kiralama;

Geleneksel tatlarımızdan olan macun çeşitli baharat ve şifalı otlardan üretilen lezzetli ve tatlı bir ikramdır. Otantik kıyafetli servis personelimiz tahta çubuklarda ikram edecektir.

Osmanlı şerbetçisi kiralama;

Kendine has şerbet güğümünde bardakla servis edilen bu lezzetli içeceğimiz otantik kıyafetli servis personelimiz tarafından ikram edilir.

Kahveci güzeli kiralama;

Cariye kostümleri giymiş bayan personellerimiz tarafından hazırlanan ve ikram edilen Türk kahvesi  gelen misafirlerinizin kırk yıl hatırında kalacak cinsten.

Gözlemeci kiralama;

Anadolu kadınlarının yöresel kıyafetleri ile kendi hazırlamış oldukları peynirli, patatesli, kıymalı çeşitleriyle sıcak bir şekilde ikram edilir.

Maraş dondurmacısı kiralama;

Kendine has otantik kıyafetleri ile işinin ehli dondurma ustalarının hazırladığı Maraş dondurması külahlarla ikram edilir.

Lokmacı;

Açılışlarda organizasyonlarınızda lokma dağıtım hizmetimiz mevcuttur.

Otantik Sokak Satıcıları; Karnaval Yiyecekleri; İkram arabaları; Kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Karnaval yiyecekleri ikram arabası kiralama yapacaksanız dağıtılacak ürünlerin kalitesi ve hijyenik olup olmadığını kontrol edin. Dağıtan personelin temizliği ve ikram şekline özen gösteriyor mu bunları kontrol edin. Bu hizmetten yararlanırken yiyeceklerin yeterli miktarda olup olmadığını kontrol edin. Piyasada bu işi çok ucuza sağlıksız ve glikoz katkılı ürünlerle hizmet eden firma çok olduğundan işin ucuzluk durumuna kaçmayın sağlıklı ve hijyenik yapan firmalarla çalışın. Bil hassa lokma dağıtan firmalar merdiven altında sağlıksız ortamlarda ürettikleri glikozla yapılan lokmaları dağıtmaktadır. Siz siz olun sadece fiyat endeksli bakmayın.

İkram Arabası Kiralama Fiyatları

Karnaval yiyecekleri ikram arabaları kiralama fiyatları aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgi almak için telefonla iletişime geçebilir ve ya otantik sokak satıcıları fiyatları sayfamıza da göz atabilirsiniz. İstediğiniz hizmeti bize ileterekte fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

İkram Arabası Kiralama Fiyatları

Pamuk şeker arabası 400 TL
Patlamış mısır arabası 400 TL
Osmanlı Şerbetçisi 400 TL
Osmanlı Macunu 400 TL
Maraş Dondurmacısı 750 TL
Kestaneci 100 kişilik 1.000 TL
Sahlep 100 Kişilik 750 TL
Gözlemeci 100 Kişilik 1.000 TL
Lokmacı 100 Kişilik 600 TL

1 Bilgi Talebi

    • savas yigit

      golbasinda sunet dugunu icin 200 250 kisilik pamuk sekeri dagitumi icin fiyat verebilirmisiniz

Bilgi Talep Edin!