Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Süsleme Hizmeti

balon süsleme
0

Düğün, sünnet, kına gecesi, nişan, açılış, kokteyl, kurumsal organizasyon ve benzeri tüm etkinliklerde masanın, sandalyenin, ortamın daha şık ve göz alıcı olması için yapılan aktivitelerdir süsleme hizmeti. Süsleme yapacağınız etkinliklerinize şık ve göz alıcı bir hava katar ve organizasyonların olmazsa olmaz bir kalemidir. Yapacağınız süsleme ne kadar güzel olursa etkinliğinizde bir o kadar keyif veren göz dolduran bir halde olur. Masa sandalye süslemeden, mekan süslemeye kadar, masa üstü süslemeler, balon süsleme, tül süsleme ve değişik materyallerle süsleme hizmetimiz mevcuttur. Tüm organizasyonlarınız için yapacağınız konsepte uygun şık ve gösterişli süslemeler için Piramit organizasyon ve ekibi olarak hizmetinizdeyiz.

Süsleme Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli:

Öncelikle yaptıracağınız süsleme yapacağınız organizasyon ve yer durumuna göre değişiklik gösterdiğinden hangi süslemenin nereye daha uygun olacağını ve hangi renklerin ve desenlerin nereye yapışacağını ve bu süslemelerin gelecek konuklarınızın nasıl daha çok ilgisini çekeceğini düşünüp hesaplayıp ona göre yapmalısınız. Ya da bunlarla ilgili çok kendinizi yormadan işini bilen süsleme hizmetlerinde yetenekli olan bir organizasyon firması ile anlaşıp süsleme hizmetlerinizi ona yaptırabiliriniz. Piramit organizasyon olarak süsleme hizmetlerinde tecrübeli olan ekibimizle sizlere de hizmet verebilir yapacağınız etkinlikteki süslemelerinizi yaparak rengarenk göz kamaştıran bir süsleme gerçekleştirebiliriz.

Süsleme Hizmeti Çeşitleri

Balon Süsleme:

Tüm organizasyonlarda kullanılabilen her ortamı renklendiren bir materyaldir balon. Düzgün ve profesyonel bir şekilde yapılan balon süsleme ilgi çekici ve göz alıcı olacaktır. Genel olarak açılış organizasyonlarda istenilen balon süsleme aslında diğer etkinliklerde kullanılan ve göze hoş gelen bir süsleme çeşididir. Profesyonel ellerde yapılan balon dekorasyonu, zincir balon ve farklı figürler ile etkinliklerinizi renklendirin.

Bayrak Süsleme:

Açılış, kurumsal ve dönemsel organizasyonlarda bayrak süsleme ve flama süsleme hizmetleri. Her renk ve her çeşitte baskılı ve baskısız bayrak temini ve bayrak süsleme.

Tül Süsleme:

Organizasyon ve etkinliklerinizde sandalye arkası, masa üzeri, mekanın girişi ve içerisine tül süsleme hizmetleri.

Kumaş Süsleme:

Yapacağınız organizasyona uyumlu etkinlik alanı içerisine ve dışarısına kumaş süsleme hizmetleri.

Işık Süsleme:

Değişik figür ve desenlerde rengarenk aydınlatmalar, led ışıklı süsleme çeşitleri. Masa çiçeği led uygulamaları, farklı materyallere ışık ve led sarımı, özel günlere mahsus ışıklı süslemeler.

Çiçek Süsleme:

Tüm etkinliklerde farklı uygulamalarla çiçek süsleme hizmetleri. Masa üstü çiçek uygulamaları, gelin yolu çiçek süslemeleri ve özel günler için mekanın çiçek süslemeleri.

Masa üzeri çiçek uygulamaları ; ister yapay, isterseniz canlı çiçeklerle yapılır bunlara ek olarak; fanus, şamdanlı, led ışıklı materyal eklenebilir.

Gelin Yolu Süsleme:

Gelin yolu diğer adıyla giriş taglarıda denilen dekoratif ürünlerle kırmızı halı serilerek bu dekoratif ürünlerle de birleştirilerek yapılan yoldur gelin yolu. Gelin ve damat bu yolu kullanarak düğün alanına giriş yapar, gelin yolu hem görünüşü hem şık duruşuyla ortama ayrı bir hava katar. Gelin yolu uygulaması için çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur; canlı çiçekli gelin yolu, ferforje gelin yolu, şamdanlı gelin yolu, cam ışıklı gelin yolu, ağaç şamdan gelin yolu, dantel sütun gelin yolu vb. Gelin yolu süsleme hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Nikah Masası Süsleme:

Nikah masası yani gelin ve damat masasının üzeri birbirinden şık kumaşlar, tüller, kristal taşlarla süslenir ve masa üzerine canlı çiçek çiçekler konularak güzel bir görüntü elde edilir. Canlı çiçek aranjmanları modelleri için bize ulaşabilir ya da istemiş olduğunuz model varsa bizimle paylaşarak dilediğiniz tür ve çeşitlilikte ürünler yapılarak örnek görselleri sizlere sunulur. Nikah masası süsleme için tüm uygun ve uyumlu materyallerle süsleme hizmetleri.

Masa Sandalye Süsleme:

Düğün, sünnet, kına gecesi, toplantı, gala ve benzeri organizasyonlara uygun konseptte masa sandalye süsleme hizmeti. Kumaş, tül, masa üstü ekipman ve sandalye arkası farklı materyallerle süsleme hizmetleri. Masa sandalye süsleme hizmeti almak istiyorsanız işinde uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Masa Süsleme:

Yapılacak organizasyonlarda masa süsleme hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlerle. Masa süsleme; yapılacak etkinlik konseptine uygun renkte masa örtüsü, şamdan, supla,  masa üstü ışık süslemeleri, mumlu, fanuslu, yapay ve canlı çiçek süsleme. Masa süsleme yapılacak organizasyonlara uyumlu halde süslenmektedir.

Sandalye Süsleme:

Etkinliklere uyum sağlayacak şekilde sandalyelerin süslenmesi sandalye giydirme, tül, kumaş ahşap, ışık ve farklı materyaller ile sandalye süsleme hizmetleri. Sandalyelerin daha şık ve gösterişli olmasını sağlayacak şekilde sandalye süsleme ve giydirme.

 

***

Düğün Organizasyonu Süslemeleri:

Mekan girişinin ve içinin süslenmesi; kumaş, tül, çiçek ve faklı materyaller ile süslenmesi. Masa sandalye süsleme; masanın dilediğiniz örtülerle süslenmesi masa üstü süslemeler; şamdan, supla, biblo, masa üstü ekipmanlarla. Masa üstü çiçek uygulaması; canlı ve ya yapay çiçek, led ışıklı, fanuslu, mumlu, şamdanlı dilediğiniz aranjmanlar yapılır. Sandalye süsleme; tül, kumaş ve farklı materyallerle süslenmesi, farklı renklerde sandalye saten giydirmeleri ve renkli kuşaklar bağlanması. Nikah masası, gelin yolu süslemeleri ve düğün organizasyonu konseptine uygun süsleme hizmetleri.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Süslemeleri:

Mekan girişinin ve içinin süslenmesi; balon, kumaş, tül, sünnet temalı süsleme ve figürler. Balon süslemede zincir balon, kapı takı, nazar boncuğu, papatya ve sünnet çocuğunun isminin yazdığı balon ağacı uygulamaları. Masa sandalye süsleme; masanın dilediğiniz örtülerle süslenmesi masa üstü süslemeler; şamdan, supla, biblo, masa üstü ekipmanlarla. Masa üstü çiçek uygulaması; canlı ve ya yapay çiçek, led ışıklı, fanuslu, mumlu, şamdanlı dilediğiniz aranjmanlar yapılır. Sandalye süsleme; tül, kumaş ve farklı materyallerle süslenmesi, farklı renklerde sandalye saten giydirmeleri ve renkli kuşaklar bağlanması. Sünnet yatağı süsleme. Sünnet düğün organizasyonu konseptine uygun süs ve materyaller süslenmesi.

Açılış Organizasyonu Süslemeleri:

Mağaza, dükkan, işyeri, market, kafe, restoran, hastane, alışveriş merkezi ve benzeri firma açılış organizasyonu süsleme hizmetleri. Açılış süslemeleri; balon, bayrak, flama, kumaş süslemeler. Balon süsleme; zincir balon süsleme; karşıdan karşıya ya da uygun alanlara balon süsleme, kapı kemeri, kapı takı, balon ağacı, papatyalar ve balondan değişik figürler ile süslenmesi. Açılış içerisinde kokteyl etkinliği olacaksa bistro masa süslemeleri ve kokteyl alanının süslenmesi.

Doğum Günü Organizasyonu Süslemeleri:

Mekanın süslenmesi; balon, uçan balon, kalp balon, kumaş, tül ve doğum günü organizasyonu temalı ürün ve materyallerle süsleme. Masa üstü süslemeleri; doğum günü konseptine uyumlu çiçek, biblo, mum, oyuncak ve benzeri materyallerle süslenmesi. Doğum günü organizasyonları yaş cinsiyet ve yapılacak kişi durumuna göre süslemeler farklılık gösterecektir bu sebeple A dan Z ye kadar; çocuk, yetişkin, arkadaş, sevgili ve ya sürpriz yapılacak etkinliklerde işyeri, ev, kafe, restoran vb mekanların süsleme hizmetleri.

Kokteyl Organizasyonu Süslemeleri:

Kokteyl organizasyonunun zarafetini ve şıklığını bozmayacak şekilde tasarlanan süslemelerimizle hizmetinizdeyiz. Balon, kumaş, tül süsleme. Bistro masası – Kokteyl masası süsleme; Tül ve kumaşla süsleme, masa üstü süslemeleri, yapay ve canı çiçek süslemeleri. Kokteyl organizasyonu mekan ve alan süsleme hizmetleri

Kına Gecesi Organizasyonu Süslemeleri:

Mekanın kumaş, tül, ışık ve kına gecesi organizasyonu konseptine uygun materyallerle süslenmesi. Masa sandalye ve masa üstü süsleme. Supla, şamdan, çiçek süslemeleri daha fazla bilgi ve detay için kına gecesi organizasyonu sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Sevgililer Günü Organizasyonu Süslemeleri:

Sevgililer gününe özgü kalpli uçan balon, balon süsleme, uçan balon süsleme, harf balon süsleme, kumaş ve tül süsleme, sevgililer gününe özel yazıları ile pankart ve harflerle süsleme. İşyeri, mağaza ve alış veriş merkezlerinin sevgililer günü temalı süsleme hizmeti; balon, kalp balon süsleme, sevgililer günü konseptine uyumlu strafor, ışık ve led süslemeleri. Sevgililer günü organizasyonu hem bireysel hem kurumsal etkinliklerde hizmetinizdeyiz.

Nişan Organizasyonu Süslemeleri:

Nişan organizasyonu temalı ve figürlü süslemelerle mekanı süslenmesi. Masa sandalye süsleme; masa üstü ekipmanlarla süsleme. Nişan masası süsleme. Daha fazla detay ve örnekler için nişan organizasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşı Organizasyonu Süslemeleri:

Hem bireysel hem kurumsal yılbaşı organizasyonu süsleme hizmetleri; yılbaşı ağacı süsleme, strafor, ışık, led, yılbaşı temalı süslemeler.

Mezuniyet Töreni ve Okul Organizasyonu Süslemeleri:

Balon, bayrak, flama ve farklı materyallerle okul süslemeleri mezuniyet töreni için masa sandalye süsleme yapılacak mekanın süsleme hizmetleri.

Piknik Organizasyonu Süslemeleri:

Yapacağınız toplu pikniklerde şirket pikniği, dernek pikniği gibi etkinliklere uygun süsleme hizmetleri ile yanınızdayız. Balon süsleme, bayrak süsleme, tül, kumaş, flama süsleme hizmetleri.

Kurumsal Organizasyon Süslemeleri:

Firmaların kurumsal etkinlikleri için süsleme hizmetleri; mekan süslenmesi, masa sandalye süslemesi, masa üstü süsleme, masa üstü canlı çiçek, yapay çiçek süslemeleri şamdan, fanus, mum ve led ışıklı çiçek aranjmanları.

Doğum Odası & Bebek Odası Süsleme:

Doğum odası kapı süslemeleri, oda içi balon, kumaş, tül, uçan balon, kalp balon ile süsleme. Oda içerisine farklı materyallerden figürler, hoş geldin bebek temalı yazılar ve süslemeler, bebeğin doğumu ile sunulacak ikramların konulduğu masanın süslenmesi ve benzeri doğum odası süsleme hizmetleri.

Süsleme Hizmeti Firmaları:

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde organizasyon ve süsleme hizmeti firmaları bulmak mümkündür. Fakat süsleme hizmeti firmaları seçerken yaptığınız etkinliği bilen ve ona göre süsleme hizmeti verebilecek firma seçmeniz gerekmektedir. Her süsleme bütün organizasyonlara gitmeyeceği gibi yanlış yapılan bir süsleme yaptığınız organizasyonun ambiyansını bozacaktır. Bunun için süsleme hizmeti firmaları ararken bu duruma çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Piramit organizasyon olarak profesyonel ekibimiz ve hangi etkinliğe ne gibi süslemeler gidebileceğini bile ekibimizle sizlere sorunsuz bir süsleme hizmeti vermek isteriz.

Süsleme Hizmeti Fiyatları:

Fiyatlar yaptıracağınız etkinlik ve süsleme çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Örneğin balon süsleme fiyatı öğrenmek istiyorsunuz burada yapılacak balonun takılacak yerin metre işi hesabı önemlidir; balon süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme bu tip süslemelerde metre hesabı göz önüne alınarak süsleme hizmeti fiyatlandırması yapılır. Masa sandalye süslemede ise süslenecek masa sandalye miktarı ve kullanılacak ekipman önemlidir. Süsleme hizmetleri fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere telefon – mail aracılığı ile ulaşabilir ve ya süsleme hizmetleri fiyatları sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

 

 

Bilgi Talep Edin!