Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Kestaneci

kestaneci
0

Kestane Dağıtım Hizmeti

Etkinliklerde kestane dağıtımı hizmeti kestaneci kiralama, işinde uzman kestane yapımı ve dağıtımı konusunda profesyonelleşen ekibimizle sizlere hizmet etmek isteriz. Organizasyonunuza renk katacak sokak satıcıları ikram arabaları ve kestaneci servisimizle hizmetinizdeyiz. Açılış, kurumsal organizasyon, dönemsel organizasyon ve tüm etkinliklere kestaneci temini. Dilediğiniz kişi sayısına göre hizmet sunmaktayız. Kestaneci kiralama fiyatları için bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın. Nostaljik sokak satıcılarını yaşatan konseptimizde misafirleriniz sunduğunuz bu ikramlardan memnun olacak siz ve misafirleriniz de bu ortamda mutlu olacaksınız. Otantik sokak satıcıları karnaval yiyecekleri ikram arabaları servisimiz ve personellerimizle sizlere de hizmet etmek isteriz.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve kestaneci hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

 

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

Kestaneci Kiralama Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. kestaneci kiralama fiyatları ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için ve detaylı bilgi ve kiralama ile ilgili nelere dikkat edilmelidir gibi hususlar için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!