Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Osmanlı Şerbeti

Osmanlı Şerbetçisi
0

Şerbet Dağıtım Hizmeti

Osmanlıdan günümüze kadar gelen hem şifalı hem bitkisel olan Osmanlıda sofralardan eksik edilmeyen her yemekle beraber tüketilen bir içecektir. Çeşitli bitki ve meyvelerden yapılan bu içeceklerin birçok faydası bulunmaktadır. Osmanlı da sofralardan eksik olmayan bu lezzetli içecekleri sizlerde etkinlikleriniz den eksik etmek istemiyorsanız Osmanlı şerbeti sunumu ve servisimizle hizmetinizdeyiz.

Otantik kıyafetli ve kendine has şerbet güğümü ile servis edilen Osmanlı şerbeti etkinliklerinizin vazgeçilmezi olacak bu doğal ve sağlıklı şerbeti içen konuklarınız hem onlara yaptığınız ikramdan dolayı hemde bu lezzeti onlarla buluşturduğunuz için sizlere teşekkür edecekler.

Otantik sokak satıcıları, ikram hizmetleri ve Osmanlı şerbeti dağıtımı hizmetleri ile organizasyonlarınızda sizlere de sunum ve hizmet etmek isteriz. Piramit organizasyon bir telefon kadar yakınınızda.

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

 

Etkinliklere renk katan otantik sokak satıcıları ve Osmanlı şerbeti hizmetimizle sizlerleyiz. Piramit Organizasyon

 

Osmanlı Şerbetçisi Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir

Osmanlı şerbetçisi kiralarken firmanın bu konu ile ilgili yani Osmanlı şerbeti yapımı konusunda bilgili olup olmadığı çok önemlidir. İmalatı hijyenik ve dağıtan personelinin temizliğine dikkat edilmelidir. Osmanlı şerbetçisi kiralamak istiyorsanız Piramit organizasyon hizmetinizde.

Şerbet Çeşitleri 

Hibiskus, Demirhindi, Kızılcık, Üzüm, Sirkencübin, Elma, Safran, Koruk, Kakule, Vişne, Portakal, Çilek, Şeftali, Naneli Limon, Böğürtlen, Reyhan, Gelincik, Menekşe, Hurma Şerbetleri

Şerbetin Yapılışı ( Hibiskus Şerbeti )

3 yemek kaşığı hibiskus,

2 lt (8 su bardağı) ılık su,

1 çubuk tarçın,

1 tatlı kaşığı karanfil,

1/2 limon,

3/4 su bardağı şeker.

Su, hibiskus, tarçın, karanfil ve limonu derin bir tencereye koyun kaynamaya başladıktan sonra 20 dk kadar kısık ateşte kendi halinde kaynatın, ateşten alıp tülbent yardımı ile süzün, şekerini ekleyip eriyene kadar karıştırın, oda sıcaklığına geldikten sonra dolaba kaldırıp dilediğiniz zaman servis edebilirsiniz.

Osmanlı Şerbeti Fiyatları

Etkinliklerde organizasyonlarda ikram arabaları karnaval yiyecekleri gibi aktiviteler ekleyerek sunacağımız ürünlerden gelecek konuklarınıza ikram edebiliriz. Osmanlı şerbeti fiyatları ve diğer otantik sokak satıcıları fiyatlarını öğrenmek için ve detaylı bilgi ve kiralama ile ilgili nelere dikkat edilmelidir gibi hususlar için otantik sokak satıcıları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bilgi Talep Edin!