Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama
0

Sünnet düğünü organizasyonlarının en önemli parçalarından biri olan sünnet tahtı hem etkinliğinize ayrı bir hava katar hem de çocuğunuzun salona giriş seremonsinin yapılması sağlanır. Taht ile yapılan seremonide çocuğunuz sünnet tahtına oturtularak dilerseniz yeni çeri askerler tarafından taşınarak sünnet düğünü olacak alana getirilir hem renkli hem eğlenceli bir gösteri yapılır. Taht sünnet düğünü bitene kadar mekanda kalarak istediği zaman sünnet çocuğunun oturabileceği özel bir sandalyesi olur.

Sünnet düğünlerine sünnet tahtı kiralama hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlere bir telefon kadar yakın. Bir çok taht modelimizden dilediğinizi seçebilirsiniz hepsi birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Sünnet tahtı kiralama fiyatları ile ilgili olarak bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sünnet tahtı kiralama İstanbul içerisine genel olarak hizmetimiz vardır İstanbul dışı istenecek taht kiralama hizmetleri için irtibata geçelim elimizden gelen hizmeti sunmak isteriz.

 

Taht ve yeniçeri gösterimi sünnet düğünü organizasyonlarında profesyonel ekibimiz hizmetinizde. Piramit Organizasyon

 

Sünnet Tahtı Kiralarken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir.

Taht kiralarken tahtın sağlam ve deforme olmamış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Modelinin sünnet düğünü konseptine uygun yapıda ve renkte olasına özen göstermeniz gerekmektedir. Piramit organizasyon olarak sadece sünnet tahtı kiralamadan ziyade taht satışı da yapmaktayız. Bu ürünlerin yapımında ustalaşan profesyonel bir ekiple çalışmakta ve sizlere de dilediğiniz şekilde ve renkte sünnet tahtı imalatı yaptırabiliriz.

Sünnet Düğünü ve Sünnet Tahtı

Sünnet düğünü organizasyonlarınızda taht kiralama yeni çeri kostümlü ekip temini, sünnet düğünü süslemeleri, ikram arabaları, sünnet yatağı süsleme, catering hizmeti ve her türlü ekip ekipman temini ile hizmetinizdeyiz. Bir çok sünnet düğünü töreni tertip eden firmamız sizlerinde hizmetinde.

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet organizasyonlarında süsleme, catering, ekipman temini, animasyon ve taht kiralama hizmetleri sunan Piramit Organizasyon kaliteli ve uygun fiyatlı politikasıyla sizlere de sünnet tahtı kiralama fiyatları konusunda yardım ve indirimler yapacaktır. Sünnet organizasyonlarında erken rezervasyonlarda indirimler yapılmakta hemen arayın. Sünnet tahtı kiralama fiyatlarını öğrenmek için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve ya sünnet tahtı kiralama fiyatları sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Sünnet tahtı kiralama İstanbul ve çevresine hizmetler sunmaktayız İstanbul dışı kiralama yapmak isteyenlerin telefonla irtibata geçmesi gerekmektedir.

 

 

 

1 Bilgi Talebi

    • Işılay

      Sünnet mevlüdümüz var sünnet tahtı kıralamak istiyoruz ücret nedir acaba?

Bilgi Talep Edin!