Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Balon Süsleme

balonlarla süsleme
2

Tüm etkinliklerde kullanılan olmazsa olmaz süsleme materyalidir balon hem ortamı renklendirir, hem insanların ilgisini çeker hem de göze hoş gelir. Sadece açılışlarda değil tüm organizasyon ve etkinliklerde kullanılır balon süsleme örneğin; sünnet düğünlerinde tanıtım günlerinde hatta ve hatta devlet büyüklerimizin konuşma yaptıkları miting alanlarında konferans salonlarında bu süsleme çeşidini görmek mümkündür. Sizlerde balon süsleme hizmeti almak istiyorsanız Piramit organizasyon hizmetinizde.

Balon Süsleme – Balonlarla Süsleme;

İşyeri açılışları, doğum günleri, sünnet düğünleri, Okul günleri vb. organizasyonların vazgeçilmezdir balon süsleme. Balon süsleme yapıldığı ortama farklı bir hava katar, ortamın renklenmesini ve güzelleşmesini sağlar. Piramit organizasyon olarak bizde bunun bilincinde ve farkındayız. Balon süsleme ve balon dekorasyonu konusunda profesyonel olan ekibimiz başta İstanbul olmak üzere

Türkiye geneline de hizmet vermektedir. Balon süslemede en önemli olan unsur yapılacak ortamdaki yer uygunluğudur. Piramit organizasyon ailesi olarak süsleme yapılacak ortamdaki uygun yerlerin keşfini yapar, sizlerin beğendiği renklerde balon süslemelerini sorunsuz ve memnun kalacağınız şekilde yaparız. Balonlarla süsleme, zincir balon süsleme kolay bir iş olarak görülse de örme şekli uyumu ve uygulaması profesyonellik isteyen bir iştir. Yaptırmak istediğiniz organizasyona göre, açılış, avm, işyeri, düğün, nikah, doğum günü, kokteyl, sevgililer günü, yılbaşı, sünnet düğünü, okul ve benzeri balon süsleme, bayrak süsleme hizmetleri vermekteyiz. Balonlarla süsleme ve zincir balon süsleme konusunda tecrübeli olan firmamız balon dekorasyonu konusunda profesyonel ve kendine güvenen bir firmadır.

 

İster bireysel ister kurumsal olarak yapılacak tüm balon süsleme hizmetleri için Piramit Organizasyon

 

Balonlarla Süsleme Nedir Ne İçin Yapılır;

Balon Süsleme Nedir Ne İçin Yapılır;

Balonlarla süsleme, balon dekorasyonu yapmış olduğunuz organizasyon çeşidine göre mekanın ve organizasyonunuzun süslenmesi için yapılan bir süsleme türüdür. Balon süslemesiz bir organizasyon renksiz ve gösterişsiz olacaktır. Onun için açılış, sünnet işyeri açılış, açılış kokteyl, doğum günü balon süsleme olmazsa olmaz süsleme türüdür. Her organizasyona özgü balon süslemesi, balon dekorasyonu muhakkak yapılmalıdır. Bu tarz süslemeler ortamı renklendirir, göze hoş gelir ve dikkat çeker. Farklı tarzlarda balon süsleri ve süslemeleri için Piramit organizasyon hizmetinizdedir.

Balon Süsleme Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz;

Balonlarla süsleme ve ya balon dekorasyonu yaparken ve ya yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır. Eğer balon süsleme, zincir balon süsleme gibi konulara hakim değilseniz kendinizin bu işlemi yapmanız zor olacaktır. Yok ben organizasyon firmasına değil de kendim yapacağım diyorsanız balon süslemeniz kötü ve gösterişsiz olacak balon süsleme örgü şekillerini bilmediğinizden renk varyasyonları dengesiz olacaktır. En iyi siz balon süsleme, zincir balon süsleme yapabilen tecrübeli bir organizasyon firmasına işinizi teslim edin. Organizasyon firmasını araştırırken de ucuz işçilik ucuz süsleme yapana vermemenizi tavsiye ederiz işi hakkıyla düzgün yapan bir firmaya işinizi verin. Ucuz iş yapan firmaya verdiğiniz takdirde kullanacağı balon ve diğer materyaller de ucuz olacak ve balonlar patlayacak ve balon süsleme organizasyonunuz hüsranla sonuçlanacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husussa balon süsleme yaptıracaksanız yaptıracağınız yerin kabataslak metre ölçüsünü bilmeniz gerekmektedir ya da organizasyon firmasını çağırıp keşif yaptırmanız gerekmektedir. Söyleyeceğiniz metre örneğin 70 metre iken siz 40 metre derseniz organizasyon firması ona göre balon ve materyal getireceğinden eksik süsleme olacaktır. Balon süsleme fiyatları alırken ve yaptırırken bunlara da dikkat etmenizi öneririz.

İstanbul’da Balon Süsleme Yapan Firmalar;

Balon süsleme İstanbul olmak üzere ve Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Piramit organizasyon balon süsleme firmaları arasında kendini kanıtlayarak balon süsleme İstanbul ve çeşitli şehirlerden gelen taleplere en iyi şekilde hizmet verip açılış balon süsleme firmaları arasında en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Rakiplerimizin olduğu bilincindeyiz her geçen gün bir önceki günden daha tecrübeli ekibimizle ve yenilenen ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul’da balon süsleme firmaları gün geçtikçe çoğalmakta ve balon süsleme – balonlarla süsleme bilinçsiz bir şekilde yapılmaktadır. Bazı firmalar balonu kendisi temin edip kendileri ya da personelleri tarafından şişirilerek balon süsleme yaptıklarınız zannederek firmalarının kapılarına camlarına yapıştırmaktadırlar. Bu tarz bir çalışma yapacaklarına zincir balon süsleme, balon dekorasyonu konusunda bilgili İstanbul’daki balon süsleme organizasyon firmalarından destek alsınlar. Piramit organizasyon olarak ta sizlere yardımcı olabiliriz.

Balon Süsleme ve Zincir Balon Süsleme Nasıl Yapılır;

İlk önce iç mekana mı dış mekana mı uygulayacaksınız. Uygulayacağınız mekana uygun dekorasyon balonu temin ediniz. Dekorasyon balonu haricinde; yani baskılı balon ve ya diğer balon türlerini zincir balon ve ya balon süslemede kullanmayınız çünkü o balon çeşitleri dayanıksız ve bu tür işlemlere uygun olarak üretilmemiştir. Yapılamaz demiyoruz fakat sağlıklı ve hoş olmaz en iyi sonucu ve görüntüyü alabileceğiniz balon türü organizasyon balonu yani dekor balonudur. Süsleme işlemi yapacaksanız muhakkak dekorasyon balonu kullanın.

Şimdi zincir balon süsleme nasıl yapılır ondan bahsedelim; görselini koyduğumuz şekilde de tarif edildiği üzere iki adet dekorasyon balonunu uygun şekilde eşit olarak şişiriniz ve birbirlerine bağlayarak ikili balon elde edin, bu işlemi tekrar uygulayarak ikili balonları birbirine dolayarak dörtlü balon haline getirin, sonra dörtlü balonları ip renk uyumu çerçevesinde dizerek zincir balon haline getirebilirsiniz. Bu işlemi sürekli bir şekilde yaparak istediğiniz uzunluğa gelene kadar devam ettiğiniz. Anlatımı ve yapılış şekli kolay olarak gözükse de profesyonel olmayan ellerde bir hayli uğraştırıcıdır. Balonu ipe dizme işleminde muhakkak renk varyasyonlarına ve renklerin geleceği noktalara dikkat ediniz. Kullanacağınız ürün muhakkak organizasyon balonu olmasına ve mekana göre balon almaya dikkat ediniz.

Balon İlgili Vermiş Olduğumuz Hizmetler;

Balon Süsleme;

Bahsettiğimiz gibi tüm organizasyonların vazgeçilmezi olan balon süsleme olmazsa olmaz bir süsleme türüdür. Balonla yapılan her obje her nesne ya da süslemenin genel adıdır balon süsleme. Her organizasyonda olabilecek ve ortamı renklendirecek süslemelerdendir. Bu tarz süslemelerin yapımından montajına kadar çok iyi olması gerekmektedir. Organizasyonun çeşitliliği ve türüne göre yapılan balon dekorasyonları ortamı renklendirerek mekana ayrı bir hava katar tüm organizasyon süslemelerinde kullanabileceğiniz bir materyal olan balonu etkinliklerinizde muhakkak kullanın ve ya kullandırın. Bu tip süsleme hizmetleri için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Balon süsleme hizmetimizle organizasyonlarınızı güzelleştirelim.

Zincir Balon Süsleme;

Balonların şişirilerek ip yardımı ile örülmesine zincir balon süsleme denir. Genel olarak kapı girişlerine ve karşıdan karşıya çekilen balonlardır. Açılış organizasyonlarında sürekli kullanılan ve uygulanan zincir balon süsleme firmanın dikkat çekmesini ve müşteri potansiyelinin artmasını sağlamaktadır. Açılış balon süsleme haricinde birçok etkinlikte de kullanılan zincir balon yapılan yere ayrı bir hava katmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile süsleme hizmetleri ve zincir balon süsleme konusunda sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunmak isteriz.

Balonlarla Süsleme;

İster iç ister dış mekana uygulanan tüm balon içerikli süslemelere verilen isimdir balonlarla süsleme. Her etkinlik ve organizasyona uygulanabilecek süsleme çeşitlerindedir. Profesyonel ellerde istenilen şekle sokulan balonlar farklı nesne ve objelere dönüştürülerek büyüleyici bir hal alır. Doğum günü, açılış, sünnet ve benzeri etkinliklerde balonlarla süsleme yaptırtarak ortamı güzelleştirmenizi tavsiye ederiz.

Balon Dekorasyonu;

Balondan değişik karakter nesne ve objelerin yapılması ve bu yapılan süsleme çeşidinin uygun yerlere monte edilme işlemidir balon dekorasyonu. Sütün, ağaç, kapı takı, harf yazma, isim yazma, papatya, nazar boncuğu ve masal karakterleri figürleri yapma gibi işlemlerdir. Balon dekoru ve değişik süslemeler için Piramit organizasyon hizmetinizde.

Balon Kapı Takı; Balon Kapı Kemeri;

Zincir balon yapılarak kapı girişlerine montaj yapılan ve kapıya kemer sütunu görselinde olan kapı balon süsüne verilen isimdir balon kapı takı. Organizasyon ve etkinliklerde genellikle kapı girişlerine uygulanır özellikle açılış organizasyonlarında yapılır.

Balonla Yapılan Nesne ve Figürler;

Papatya, kelebek, nazar boncuğu, fiyonk, vb. obje ve nesneler. Masal kahramanları ve çizgi film karakterleri.

Uçan Balon;

Özel gününde sevdiklerinize uçan balon buketleri vermek ister mi siniz. Açılış ya da diğer organizasyonlarınızda uçan balon dağıttırmak ister mi siniz. Hiçbir zararı ve tehlikesi olmayan helyum gazı ile doldurulmuş rengarenk, çeşitli şekillerdeki ve figürdeki uçan balon servisi hizmetimiz mevcuttur. Kalp ve folyo uçan balon çeşitleri.

Baskılı Balon;

Marka, logo, amblem ve ya firma sloganı yazılı baskılı balon imalatı hizmeti. Minimum 1000 adet.

Zeplin Balon;

3 metre zeplin, 5 metre zeplin, 8 metre zeplin, ışıklı ve ışıksız zeplin balonlar.

Görsel Balonlar;

Flytube kiralama (Fly tüp kiralama; dans eden şişme adam), reklam balonları, zeplin balon, kutlama balonları, markalı logolu baskılı balon hizmeti.

Balon Süsleme Uygulanan Organizasyonlar;

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme;

Firmanızın dikkat çekici olabilmesi için insanların fark edebilmesi için karşıdan karşıya, yüksek bir yerden sarkıtma şeklinde zincir balon kapıya vitrine kapı kemeri, içeri ve dışarıya balondan papatyalar ve değişik figürler, süslemeler yapılır. İçeriye yere rengarenk balonlar atılır. Açılış organizasyonu balon süsleme kurumsal renklerinizde ve ya istediğiniz renklerde yapılır.

Sünnet Düğünü Balon Süsleme;

Sünnet çocuğunun isminin yazdığı balon ağacı, balondan sünnet çocuğunun ismi yazılması, iç mekana balon nazar boncuğu, balondan papatyalar, yere serpme balon uygulaması, mekanın girişine balondan kapı kemeri yapılır. Bu uygulamalar istediğiniz renkte ya da sünnet düğününe uygun olan mavi ve beyaz renklerde uygulanır. Tercih sizin. Sünnet düğünü balon süsleme hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Doğum Günü Balon Süsleme;

Doğum günü konseptli balon süslemeleri, uçan balon servisi, kalp balon, değişik figürlerde balon çeşitleri, çocuk doğum günlerine uygun çizgi film karakterleri balonları vs. Doğum günü yapılacak mekanın süslemesi. Doğum günü balon süsleme ve diğer süsleme hizmetleri için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Balon Süsleme;

Kokteyl organizasyonuna uygun balon süslemeleri, yapacağınız kokteyl konseptine göre değişiklik göstermektedir. Yapacağınız kokteyl organizasyonuna göre balon süsleme, balonlarla süsleme hizmeti verilir.

Okul – Mezuniyet Partisi Balon Süsleme;

Okulların dönemsel etkinliklerinde ya da öğrencilerin mezuniyet günlerinde balon süsleme hizmeti. Okul da yapılacak etkinlik alanının zincir balon süslemesi ile süslenmesi, etkinlik alanını balondan yapılmış papatya figürleri süslenmesi ve balon dekorasyonu ile etkinlik alanının süslenmesi.

Sevgililer Günü Balon Süsleme;

Bu tip etkinliklerde mekan süslemesinden uçan balon servisine kadar hizmetlerimiz mevcuttur. Bu özel günde firmaların yaptıkları kampanya ve vitrin süslemeleri için; kırmızı kalp balon süsleme, servis personelleri aracılığı ile müşterilerine broşür ve kalp balon dağıtımı ve benzeri hizmetlerimiz mevcuttur. Bireysel olarak yapılacak etkinliklerde kutlama yapacağınız mekanı süsleme, yemek masası süsleme ve uçan balon, kalpli balon servisi. Süsleme haricinde çiçek temini ve çiçek süsleme hizmetlerimizde mevcuttur. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Organizasyonlar İçin Balon Süsleme;

Fuar, şenlik, parti, piknik, kermes, karnaval, eğlence, davet, kutlama balon süsleme ve benzeri balon dekorasyonu hizmetleri.

Balon Süsleme Fiyatları; Balonlarla Süsleme Fiyatları;

Etkinlik ve organizasyonunuz için balon süsleme yaptırmak istiyor ve bu isteğinizi hayata geçirmek için balon süsleme firmaları ve yaptırmak istediğiniz hizmetin karşılığında oluşacak bedelin ve ödeyeceğiniz meblağanın ne kadar olacağını öğrenmek için internetten balon süsleme fiyatları araştırıyorsunuz. Bu araştırmaları yaparken sizlere tavsiyemiz ilk öncelikle ne yaptırmak istediğinize ve uygulanacak balon metrajını kabataslak bilmenizdir. Balon süsleme firmaları araştırması yaparken istediğiniz organizasyon türüne uygun balon süsleme yapabilecek, bilgi tecrübe referansları olan, sitesine baktığınızda yazdıkları ve görselleri ile sizin işinizi hakkı ile yapabilecek düzeyde bir organizasyon firması ile irtibata geçip anlaşmanızdır.

Balon süsleme firmaları tercih ederken ucuz balon süsleme yapana sadece değil kaliteli olan ve işini düzgün yapana vermenizi tavsiye ederiz. Ucuz balon süsleme yaparım diyen bir firma muhakkak kaliteden taviz verecektir. Piramit organizasyon olarak balonlarla süsleme konusunda tecrübeli ve kaliteli olduğumuza inanıyor sizlere de hizmet vermek istiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Balon süsleme fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak bilgi alabilir ve ya balon süsleme fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce yapmış olduğumuz balon süsleme örnekleri görsel halde aşağıda paylaşılmıştır bu görsellere bakarak istemiş olduğunuz tarzda süslemeyi bizlerden talep edebilirsiniz. Firma olarak toplu yapılacak ve ya devamlılık arz eden işlerde balon süsleme paketleri halinde fiyatlar sunmaktayız.

Piramit organizasyon olarak süsleme ve organizasyon hizmetleri konusunda tecrübeli ve profesyonel ekibimizle sizlere de hizmet vermek isteriz. Balon süsleme örnek görsellerimizi inceleyerek ya da istemiş olduğunuz farklı süsleme hizmetleri için bize ulaşabilir ve fiyatlar konusunda da balon süsleme paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Zincir Balon Süsleme Fiyatları;

Bu tarz zincir balon süsleme fiyatları ile ilgi olarak yapılacak ve ya istenilen metraja göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar bölümünde de yazmış olduğumuz makaleyi incelerseniz bu tarz süslemelerde yapılacak metraj önemli olup bu doğrultuda zincir balon süsleme fiyatları hesaplanmaktadır. Toplu işlerde ve yüksek tirajlı süslemelerde fiyat indirimleri uygulanmaktadır.

Balon Süsleme Fiyatları İstanbul

Balon süsleme fiyatları İstanbul da diğer illere göre daha ucuzdur. Balon süsleme için kullanılan ürün ve balon süsleme firmaları İstanbul da daha çok olduğundan rekabet artmakta ve bu sebepten ucuz balon süsleme yapılmakta ve fiyatlar aşağıya inmektedir. Balon süsleme fiyatları İstanbul da farklılık göstermesinin bir diğer nedeni ise merdiven altı tabir edilen firmaların kalitesiz ucuz malzeme ile yaptığı işler ile ilgilidir. Balon süslemeyi kalitesiz balonlarla yaparak iş bittikten sonra ne olacağını çok düşünmeden parasını alıp gitmenin derdinde olan firmalar hem bizlerin işini baltalamakta hem de iş yaptığı firmaya zarar vermektedir bu kişilerin amacı günü kurtarmak üzerine kuruludur.

Balon Süsleme Şirketleri;

Balon süsleme şirketleri firma yöneticisinden ekibine kadar balon süslemeyi, balon dekorasyonunu bilen ve yıl içerisinde birden fazla bu tip etkinlikler yaptığından tecrübelidirler bu sebepten ötürü daha iyi bir etkinlik için organizasyon firmaları ile çalışmanızda yarar vardır. Balon süsleme şirketleri araştırır ve seçerken güvenilir işini bilen balon süsleme firmalarıyla çalışmanızı öneririz.

Piramit organizasyon olarak Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermekle beraber merkezimizin İstanbul da bulunması nedeni ile balon süsleme Avrupa yakası ve Anadolu yakasında sürekli işler yapmaktayız. Süsleme ve organizasyon hizmetleri konusunda profesyonel olan ekibimiz İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve yakalarında hizmetler sunmaktadır. Balon süsleme Anadolu yakası, Avrupa yakası ve tüm il ve ilçeler için hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ucuz Balon Süsleme;

Balon süsleme fiyatları ile ilgili bölümde de yer verdiğimiz gibi bazı balon süsleme firmaları ya da kıssa bir süre balon süsleme firmasında çalışıp bu işi bende yaparım zihniyetindeki şahıslar ucuz balon süsleme İstanbul gibi kelimelerin içerdiği broşür, el ilanı ya da internet üzerinden bazı mecralara reklam vererek, müşterinin ilgisini de çekebilmek adına tekrar tekrar; ucuz balon süsleme İstanbul ibarelerini kullanarak işler almaya çalışmaktadır. Ucuz balon süsleme yaparım diyen bir kişi ve ya firma muhakkak kaliteden ve balon uyumundan taviz verecektir. Sizlere tavsiyemiz bu tür firmaları tercih etmemenizdir. Ucuz balon süsleme yaptırmak herkesin işine gelecektir fakat bu süslemenin hüsranla sonuçlanması da mümkündür. Bu kişi ve ya kişiler işi bitirip gittikten sonra olabilecek herhangi bir problemde sizlerle ilgilenmeyecektir.

 

 

1 Bilgi Talebi

    • Haluk Özcan

      Cephe boyutları 5mx3m olan ev yemekleri yapan dükkanımız için 3x3m balon (dik) ve yatayda 5m lik, irili ufaklı balonların olduğu bir düzenleme talep etmekteyiz. Bu konu hakkında fiyat teklifinizi rica ederim.

Bilgi Talep Edin!