Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Ekipman Kiralama

Masa Sandalye Kiralama
1

Kiralama Hizmetleri

Yapacağınız bütün organizasyonlarınız için organizasyon hizmeti ve ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz. Piramit organizasyon olarak tüm organizasyonlarınıza kullanacağınız ekipmanları işinde uzman ve profesyonel ekibimizle kurulumunu sağlamakta ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Masa sandalye, masa sandalye örtüsü, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, ses ışık sistemleri, sünnet tahtı, nikah masası, gelin yolu vb. A-Z ye bütün ürünlerin kiralanması ve temini için size bir telefon kadar yakınız.

Ekipman kiralarken dikkat etmeniz gerekenler ürünlerin sağlam ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekir eğer herhangi bir sıkıntı varsa temin ettiğiniz organizasyon firmasına bildirip bir an önce değişmesini sağlamanızdır. Masa sandalye, ışık ses sistemi, sahne sistemleri, ikram arabaları ve bir çok ekipman kiralama hizmetlerimiz ile sizlerinde ekipman ihtiyaçlarını karşılamak isteriz.

 

Etkinlik ve organizasyonlar için her türlü ekip ve ekipman kiralama hizmetlerinde Piramit Organizasyon.

 

Ekipman Kiralama

Masa  Sandalye Kiralama

Yapacağınız organizasyonlarda, etkinlik yapılacak alanda masa sandalye mevcut değilse ya da varda eksikse ve ya yapacağınız etkinliğe uymuyorsa masa sandalye kiralama hizmetlerimizle dilediğiniz masa ve sandalyeleri adresinize kadar teslim edelim. Plastik, cam, ahşap materyalden yuvarlak, dikdörtgen ve kare masalar, plastik, lake, tiffany sandalyeler. Etkinlik günü ve adedini belirttiğiniz ürünleri kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Erken yapılacak rezervasyonlarda ekstra indirimler mevcuttur.

Masa Kiralama:

Plastik, cam, ahşap materyallerde yuvarlak, kare, dikdörtgen masalar. 10 Kişilik 180 cm çapında yuvarlak plastik masa, 70X120 ebatlarında plastik dikdörtgen masa ve benzeri masa grubu ve çeşitliliği ile masa kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.

Sandalye Kiralama:

Plastik, lake, tiffany  ve benzeri sandalye grubu çeşitliliğimizle sandalye kiralama hizmetleri. Düğün, nişan, kına gecesi, kurumsal organizasyonlar ve benzeri etkinliklerin hepsine uygun olacak konseptte sandalye çeşitleri. Sandalye kiralama hizmetimizden faydalanmak ve adresinize kadar teslim edilmesi için bizlerle iletişime geçiniz.

Masa Sandalye Örtüsü Kiralama:

Masa ve sandalyelerinizin daha gösterişli olması için süsleme yapılması gerekmektedir. İsterseniz A-Z ye bütün masa sandalye süsleme işlerinizi bizlere yaptırabilir ve ya masa sandalye örtüsü kiralayarak sizler süsleyebilirsiniz seçim size kalmış. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak masa örtüleri, saten masa örtüsü. Sandalye örtüleri, sandalye giydirme kumaşları, çeşitli renk ve şekillerde sandalye arkası bağlamaları ve fiyonkları.

Masa Sandalye Süsleme ve Materyalleri Kiralama:

Masa sandalye süsleme konularında da hizmet veren firmamız istediğiniz çeşit ve materyalde süsleme hizmeti ve ya bu süslemeleri kiralama fırsatı sunmaktadır. Bizlere de mevcut olan ürünleri talep edebilir ve ya istemiş olduğunuz süsleme örneğini bizlere iletip talepte bulunabilirsiniz. Birçok masa sandalye süsleme işlerinde hizmet veren Piramit organizasyon bu işte bilgi ve tecrübe sahibidir. Kumaş, tül, ahşap, canlı çiçek, yapay çiçek, ışıklı ve bir çok süsleme çeşitlerimizle sizlere de hizmet vermek isteriz.

Kokteyl Masası Kiralama:

Açılış, sergi, gala, nikah ve benzeri kokteyl organizasyonlarında kullanılan gelen konuklara sunmuş olacağınız ikramların konulduğu ve gelen konukların bu ikramları ayak duracak şekilde rahatlıkla uzanabileceği şekilde tasarlanmış olan 60 cm çapında 110 cm yüksekliğinde olan genellikle yuvarlak olan masalardır kokteyl masaları. Bu tip organizasyonlarda kullanabileceğiniz kokteyl masası kiralama hizmetlerimiz mevcut olup dilerseniz ahşap dilerseniz cam kokteyl masası seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa Kiralama:

Kokteyl organizasyonlarınız için gerekli olan bistro masa kiralama hizmetlerimiz mevcut olup istemiş olduğunuz adette bistro masayı belirtmiş olduğunuz adrese kadar teslim etmekteyiz. Bistro masalar 60 cm çapında ve 110 cm yüksekliğinde olmakta genel olarak yuvarlak olmaktadır. Ahşap ve cam seçenekleri ile bistro masa kiralama hizmetleri ile Piramit organizasyon sizlerle.

Kokteyl Masa Örtüsü Kiralama:

Kokteyl masası ve ya bar masası olarak bilinen bu tip masaların daha şık ve gösterişli olmasını sağlayan giydirme örtüleri, masa örtüleri. Birçok renk seçeneği ile kokteyl masası profiline fiyonk bağlama.

Bistro Masa Örtüsü Kiralama:

Bistro masa ve ya bar masası olarak bilinen bu tip masaların daha şık ve gösterişli olmasını sağlayan giydirme örtüleri, masa örtüleri ve kokteyl masası örtüleri. Birçok renk seçeneği ile bistro masa profiline fiyonk bağlama.

Nikah Masası Kiralama:

Deri kaplama, lake, kristal taşlı şık nikah masalarımızla hizmetinizdeyiz. Gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için puflar ile nikah masası kiralama. Nikahta göz dolduran bir birinden şık nikah masalarımızdan dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama:

Sünnet düğünü seremonisi için ve ya sünnet çocuğunun oturması için kullanılan sünnet tahtı kiralama hizmetleri. Farklı renk seçeneklerinde oymalı padişah tahtı modellerinde sünnet tahtı kiralama. Etkinlik boyunca kullanabileceğiniz bu tahtı kiralamak için ve ya sünnet düğünü organizasyonu yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelin Yolu Kiralama:

Gelin ve damadın geçiş yaptıkları, nikah alanı ve ya düğün salonuna giriş yapmalarını sağlayacak bu yola verilen isimdir. Gelin yolu bir çok çeşit ve materyalden oluşur. Giriş tagları olarak ta adlandırılan bu gelin yolları kırmızı halı serilerek farklı ürün ve materyal kullanılarak oluşturulur. Farklı konsepte olan bu gelin yollarının bazıları: canlı çiçekli, ferforje, şamdanlı, cam ışıklı, ağaç şamdanlı, dantel sütun ve benzeri gelin yolları. Farklı desen ve çeşitteki gelin yolu kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayın.

Ses Sistemi Kiralama:

Düğün, sünnet, kına gecesi, kokteyl, kurumsal, dönemsel ve benzeri organizasyonlarda kullanılabileceğiniz ses sistemi kiralama ve kurulumu hizmeti. Etkinlik kapasitesine uyumlu cihazlarla hizmet veren firmamız istediğiniz güç ve kapasitede ses sistemi kiralama hizmetleri sunmaktadır. Belirtmiş olduğunuz adrese getirilerek kurulumu yapılacaktır. Bunun haricinde DJ ve ses sistemi operatörü hizmetlerimizde mevcuttur.

Işık ve Sahne Sistemleri Kiralama:

Tüm etkinlikleriniz için profesyonel ekibimiz tarafından organizasyonlarınıza ışık, görüntü, sahne sistemleri ve platformları kurulumu ve kiralama hizmeti verilmektedir. Sahne sistemleri kiralama hizmetleri için Piramit organizasyon.

Barkovizyon Kiralama:

Organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz kurumsal etkinliklerde tanıtım filmi, reklam filmi ve ya bilgilendirmeye yönelik görüntülerin gösterilmesi için, düğünlerde anı albümü ve ya farklı slaytların gösteriminin sunulacağı barkovizyon hizmeti ile sizlerleyiz. Bu tip etkinlik ve organizasyonlar için barkovizyon kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.

Kürsü Kiralama:

Konuşama yapılacak etkinliklerde temel atma, gemi indirme, kurumsal organizasyonlar ve benzeri etkinliklerde konuşmacıların çıkacağı ve konuşma yapabileceği şekilde tasarlanmış kürsü kiralama hizmetleri. Konuşma kürsüleri kiralama hizmeti.

Kırmızı Halı Kiralama:

Kokteyl, gala, düğün, nikah, açılış ve benzeri organizasyonlarda konukların alana girmelerini sağlayan yola serilen kırmız halı kiralama hizmeti. Protokol halısı olarak ta adlandırılan bu kırmızı halıyı takip ederek konuklarınız alana teşrif eder ve şık bir görüntü sağlar. Bazı etkinlik sahipleri kırmızı yerine beyaz halıda tercih etmektedir. İster beyaz ister kırmızı halı kiralama hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. Çeşitli ölçü ve boyutta halı kiralama hizmeti.

Kına Tahtı Kiralama:

Kına gecelerinde gelin adayının oturacağı kraliçe tahtı modellerinde kına tahtı kiralama hizmetleri. Artık kına geceleri konsept haline geldi Hint konsepti, saray konsepti, pembe konsepti ve benzeri şekillerde buların haricinde nedime, cariye kostümlü ekipler ve en önemlisi de kına tahtı kiralama hizmeti. Bu tip kına gecesi konsepleri ve kına tahtı kiralama için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Şemsiye Kiralama:

Açık havada yapılacak etkinlikler için hava şartlarının olumsuzluğundan ya da yaz  aylarında güneş ten etkilenmemek için konuklarınızın rahatı için şemsiye kullanmanız gerekmektedir. Bu tip organizasyon yapacaksanız şemsiye kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çadır Kiralama:

Açık havada yapılacak etkinlikler için kullanışlı pratik şekillerde çadır kiralama hizmeti. İstemiş olduğunuz tip ve boyutta çadır kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şişme Oyun Parkı Kiralama:

Piknik, kurumsal, dönemsel ve benzeri organizasyonlarda şişme oyun parkı ve parkurları ile eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Hem büyüklere hem küçüklere özel olarak hazırlanmış şişme oyun parkı ve parkurları kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilir ve ya şişme oyun parkı kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Flytube Kiralama; Fly Tüp Kiralama:

Dans eden şişme adam olarak ta adı geçen fly tüp organizasyonlarınızda insanların dikkatini çeker, hava yardımı ile şişip sönerek dans ediyormuş izlenimi verir. Genellikle açılış organizasyonlarında kullanılan fly tüp açtığınız mekanın önüne kurularak insanların dikkatini çekerek ve yoldan geçen insanlar açtığınız mekanı ziyaret ederler. Açılış organizasyonu yapacaksanız muhakkak fly tüp isteyin.

Kına Kafesi Kiralama:

Kına gecelerinde gelin adayının oturacağı kına kafesi kiralama hizmetleri. Artık kına geceleri konsept haline geldi Hint konsepti, saray konsepti, pembe konsepti ve benzeri şekillerde buların haricinde nedime, cariye kostümlü ekipleri bunlarla birlikte kına kafesi olması da gerekmektedir. Bu tip kına gecesi konsepleri ve kına kafesi kiralama için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Minder Kiralama:

Piknik, dönemsel, kurumsal, okul ve benzeri etkinlikler için minder kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Firmaların yapacakları yaza merhaba ya da piknik organizasyonlarında okulların düzenlediği dönemsel etkinliklerde minder kiralama hizmeti isteyebilirsiniz bunun için Piramit organizasyonu aramanız yeterli olacaktır. Rengarenk ve istenilen adette minder kiralama.

Kına Kaftanı Kiralama:

Kına gecelerinde gelin adayının ve arkadaşlarının giyeceği kına kaftanı kiralama hizmetleri. Çeşitli seçenek ve konseptte kına kaftanı kiralama. Kına gecesi organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi için bizleri arayabilir ya da kına gecesi organizasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bindallı Kiralama:

Kına gecelerinde gelin adayının ve arkadaşlarının giyeceği bindallı kiralama hizmetleri. Çeşitli seçenek ve konseptte bindallı kiralama. Kına gecesi organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi için bizleri arayabilir ya da kına gecesi organizasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dj Ekipmanı Kiralama:

Ses sistemi kiralama ve kurulumun yanı sıra DJ ve ekipmanı kiralama. Her türlü organizasyona uyumlu müzik arşivi bulunan DJ ekibimiz etkinliklerinizde gelen konuklarınıza keyfili müzik dinletisi sunacaktır. DJ ve DJ ekipmanı kiralama hizmetleri.

Servis Masası Kiralama:

Yemekli organizasyonlarınızda konuklarınıza ikramların ve yemeklerin sunulacağı ve servis edilmesini sağlayan servis masası kiralama ve yemek catering ekipmanları kiralama hizmetleri.

Şamdan Kiralama:

Mumun üzerine ye da içine konulmasını sağlayan aparattır şamdan. Etkinliklerde masa üstü süsleme ekipmanı olarak kullanılan şamdanlar çeşitli seçenek ve modellerle hizmetinizde. Tek kollu, beş kollu ve benzeri şamdan kiralama.

Supla Kiralama:

Yemek tabağının altına konulan daha büyük tabaktır supla. Masa süsleme organizelerinden biri olan supla masaya şıklık ve ihtişam katar. Farklı renk ve modellerimizle supla kiralama hizmetleri. Gümüş supla, cam supla ve benzeri supla çeşitleri.

Peçetelik Kiralama:

Masada olmazsa olmaz olan bir ekipmandır peçetelik. Etkinliklerde kullanacağınız tüm masa üstü ekipman ve peçetelik kiralama hizmetleri. Farklı model ve konseptlere uygun peçetelikler.

Masa Numaratörü Kiralama:

Organizasyonlarınızda masa üzerlerine numara koyarak gelen konuklarınızın nerelere oturması gerektiğini daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. Masa üstü ekipman ve masa numaratörü kiralama için Piramit organizasyon.

Yemek Servisi Ekipmanları Kiralama:

Tabak: Servis tabağı, yemek tabağı, tatlı tabağı, meyve tabağı, pasta tabağı

Kase: Çorba kasesi, çerez kasesi, dondurma kasesi

Çatal: Yemek çatalı, tatlı çatalı

Kaşık: Yemek kaşığı, tatlı kaşığı, çay kaşığı

Bıçak: Yemek bıçağı, tatlı bıçağı, kahvaltı bıçağı,

Bardak: Su bardağı, çay bardağı, meşrubat bardağı, kokteyl bardağı, kadeh çeşitleri

Çay termosu, kahve bardağı, ve yemek catering ekipmanları kiralama hizmetleri

*****

İkram Arabaları Kiralama – Otantik Sokak Satıcıları Kiralama

Organizasyonlar için otantik sokak satıcıları, ikram arabaları ve diğer adı ile karnaval yiyecekleri kiralama hizmetleri. Kendine has kıyafeti ve kendine özgü dağıtımları ile konuklarınıza ikramlarda bulunan personeller etkinliğinizin gözdesi olacaklar. Bu tip hizmetlerden yararlanmak için ve kiralama hizmeti için bizlerle iletişime geçin.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Pamuk şeker arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, pamuk şeker sarım çubukları, pamuk şeker makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Patlamış mısır arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, patlamış mısır dağıtım ekipmanı, patlamış mısır makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Popcorn Arabası Kiralama:

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda gelen konuklarınıza ikramda bulunabilir bunun için Piramit organizasyonun ikram arabası hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Popcorn arabası kiralama ile ikramlarda bulunacak gelen konuklarınızı şaşırtacaksınız. Otantik kendine has kıyafeti ile dağıtım personeli, popcorn dağıtım ekipmanı, popcorn makinesi standı ve sınırsız dağıtım hizmeti.

Osmanlı Macunu Kiralama:

Osmanlı macunu diğer adı ile mesir macunu olarak bilinen 41 çeşit baharat ve 13 çeşit meyveden oluşan şifa kaynağı yiyeceğin servis ve sunumunu Piramit organizasyon sizlerin adına dilediğiniz yerde gerçekleştiriyor. Yapacağınız etkinliklerde bu tarz ikram ile gelen konuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Osmanlı macunu kiralama hizmetleri için hemen arayın.

Osmanlı Şerbeti Kiralama:

Osmanlı zamanında sofralardan eksik olmayan bu lezzetli içecekleri kendine has güğümü ve dağıtım personeli ile etkinliğinize gelecek konuklarınıza dağıtıyoruz. Osmanlı şerbeti kiralama hizmetleri için hemen arayın.

Türk Kahvecisi Kiralama:

Etkinlik ve organizasyonlarda konuklarınıza Türk kahvesi ikramında bulunmak ister misiniz? Türk kahvesi yapımı standı kahve yapacak cariye kostümlü bayan personel ile dağıtım yapılmaktadır. Türk kahvecisi diğer adıyla kahveci güzeli kiralamak için bizi iletişim bilgilerimizden arayın.

Dondurmacı Kiralama:

İkram hizmetleri ile etkinliklerinizde misafirlerinizi otantik sokak satıcıları konseptli ikramlardan sunarak onları memnun edebilirsiniz. İkram hizmetlerinden biride dondurmacıdır. Maraş dövme dondurması dağıtımı ve kendine has kıyafetleri ile hizmet veren personellerle dondurmacı kiralama hizmeti.

Lokmacı Kiralama:

Açılış, düğün, sünnet, ve benzeri organizasyonlar ve ya firmaların çalışanlarına ya da hayır amaçlı lokma dağıtım hizmetleri. Lokma dağıtım personeli ve lokma standı ile sunumlar yapılmaktadır.

Salepçi Kiralama:

Firma içi dağıtım, belirlediğiniz mekanda dağıtım ve ya herhangi organizasyonlarınızda salepçi kiralama hizmetleri. Salep kazanı servis personeli bardak ve tarçın ile salep dağıtımı hizmeti.

Bozacı Kiralama:

Etkinliklerinizde boza dağıtım hizmeti. Servis personeli, karton bardak, tarçın ve leblebi eşliğinde boz dağıtım hizmetleri. Bozacı kiralama için bizimle iletişime geçin.

Gözlemeci Kiralama:

Peynirli, patatesli, kaşarlı ve benzeri çeşitleri ile işinde uzman personelimizin hazırladığı gözlemelerden etkinliklerinizde gelen konuklarınıza ikramlarda bulunmak isterseniz Piramit organizasyon gözlemeci kiralama servisi ile hizmetinizde.

Kestaneci Kiralama:

Organizasyonlarınızda sıcak –  sıcak kestane dağıtımı hizmeti.Etkinliklerinizde kestaneci kiralamak isterseniz Piramit organizasyon hizmetinizde.

Diğer İkram Hizmetleri Kiralama:

İkram arabaları, karnaval yiyecekleri, otantik sokak satıcıları kiralama hizmetleri. Hayır amaçlı yapılan dağıtımlar ve ya firmaların personellerine yapacağı ikram hizmetleri. Bu tip hizmetleri için Piramit Organizasyon. Çorba dağıtım hizmeti, salep dağıtım hizmeti, baza dağıtım hizmeti ve benzeri hizmetler.

Ekipman Kiralama Fiyatları:

Etkinlik ve organizasyonlarda ekipman tenini ve kiralama hizmetleri sunmaktayız istemiş olduğunuz ürünle ilgili bilgileri yazılı makaleden açıklamalarına bakabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ekipman kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz. Etkinliklerde kullanılacak her türlü ekipman ihtiyacınızı karşılayacak ürünler bünyemizde mevcut olup ekipman kiralama fiyatları ile ilgili sayfamızı ziyaret ederek fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!