Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Kamera ve Fotoğraf Çekimi

14-7
0

Piramit Organizasyon ihtiyacınız olan her an fotoğraf ve kamera çekimi hizmeti ile yanınızda. Profesyonel ekip ekipman full hd cihazlar ile özel günlerinizi ölümsüzleştirelim. Önemli anlar bir kere yaşanır, hata durumunda tekrarı mümkün değildir. Ekibimiz bunun bilincindedir.

İhtiyacınız olan her durumda… Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, iş yeri açılışı,  parti, toplantı, müsamere gibi özel günlerde fotoğraf ve kamera çekimi hizmetimizle hizmetinizdeyiz.

Fotoğraf Çekim Hizmeti

Organizasyon ve etkinliklerinizde fotoğrafçı ve fotoğraf çekimi hizmeti yapmaktayız. Düğünlerinizde ya da diğer organizasyonlarda dış çekim hizmeti vermekteyiz. Profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından çekimleriniz yapılarak, profesyonel stüdyo ortamında da baskı haline getirilir. Dilerseniz çektirmiş olduğunuz fotoğrafları albüm haline getirerek teslim ederiz.

Kamera Çekim Hizmeti; Kameraman Hizmeti

Yapacağınız etkinlik ve organizasyonlarınızda yaşanan tüm detayları kamera çekimi hizmetimizle profesyonel kameramanlarımız tarafından kayda alınsın ve bu etkinliğiniz cd ye basılarak sizlere verilsin. Yaptığınız etkinliği ve yaşadığınız mutluluğu tekrar tekrar izleme şansınız olsun. Full Hd çekim yapan kamera tesisatımız ve profesyonel kameramanlarımızla sizlere de hizmet vermek isteriz.

Tanıtım Cd’si

Firmaların kendilerini tanıtabilecekleri, yaptıkları işlerden ürettikleri ürünlere kadar yaptıkları ve yapacakları bütün çalışmaları anlattıkları firma görüntüleri, üretim görüntüleri, ofis ve çalışma ortamlarının çekilip; ses, efekt, müzik ve seslendirmeyle derlenip toparlanıp hazırladığımız kaydı cd haline getirip tanıtım cd si olarak sizlere sunarız.

TV Tanıtımı

Anlaşmalı olduğumuz TV kanallarında belli saatlerde yayınlanan ekonomi programlarında firmanızın tanıtımı yapmaktayız. Firma sahibi ya da yetkilisi ile yapacağımız firma hakkındaki röportajı, firma içindeki görüntüler, üretim bandı, yaptıkları ticari işlerin, pazarladıkları ürünlerin çekimi ve detayları ile ses müzik efekt seslendirme yaparak firma sahibi ve yetkilisi firmasını tanıtırken bekraunt’ına ürün görüntüleri çıkarak yaptığımız bu tanıtımı cd haline getirip sizlere takdim ediyor ve hazırladığımız bu tanıtım filmini anlaşmalı olduğumuz TV kanallarının ekonomi haber tanıtım bölümünde yayınlamaktayız. Bu tanıtım filmi ve TV kanalında yayınlanması hem sizi hem firmanızı tanıtacak size ve firmanıza prestij kazandıracaktır. İşinde profesyonel olan montaj ve ses ekibimizle çekimler dijital ortamda hazırlanan bu sunum firma tanıtımında çok işinize yarayacaktır. Tanıtım cd si ve TV tanıtım hizmeti ve fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraf ve Kamera Çekimi Fiyatları

Etkinlik ve organizasyonlarda her anı ölümsüzleştirmek için ve yaptığınız etkinliği kayıt altına almak için sizlere fotoğraf ve kamera çekim hizmetleri sunmaktayız. Bu konuyla alakalı fiyat bilgisi öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bizi arayabilir ve ya fotoğraf ve kamera çekimi fiyatları sayfamı inceleyebilirsiniz.

 

 

1 Bilgi Talebi

    • ufuk

      Merhaba 3-6 mayıs 2020 tarihinde gerçekleşecek organizasyonumuz için 30 adet beşli başkanlık masası ve sandalyeleri, 40 adet kayıt-bilgi masası ve sandalyeleri 4 gün sürecek organizasyonumuz için birim fiyat listesi talep ediyorum.Ayrıca 4 gün sürecek organizasyonumuz için kameralı reji hizmetiniz mevcut mu varsa eğer günlük fiyatı lütfen. fiyatlarını belirtirken kdv dahil veye dahil değil diye not düşerseniz sevinirim . acil geri dönüş bekliyorum

Bilgi Talep Edin!