Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Nişan Organizasyonu

nişan organizasyonu
0

Nişan Organizasyonu;

İsteme işlemi bitti sözler kesildi şimdi sıra nişanda, nişanda sözde olduğu gibi karşılıklı sözlerin verildi ve yüzük takılması olayıdır kısaca. Nişan evlilik öncesi sevenlerin ve ailelerin birbirlerini tanıması ve bu süre zarfında evlilik hayatlarında gerekli eşyaların yani çeyiz hazırlıklarını sağladıkları zaman zarfıdır. Nişan kişilerin birbirlerini sevdiklerini ve evliliğe giden yolda adım attıklarını simgeleyen bir olgudur. Nişan ailelerin ve sevenlerin birbirine karşılıklı sözleri vermesinden sonra yüzükler takılır. Yüzükler takıldıktan sonra aile büyüklerinden biri yüzüklere bağlanmış kurdeleyi keserek sevenleri birbirine nişanlar.

Nişan yüzüğü hangi parmağa takılır;

Nikah kıyılmadan önce nişan yüzüğü yani tek taş yüzük nikâh gününe kadar sağ elin yüzük parmağına takılır. Nikah kıyıldıktan sonra sol elin yüzük parmağına takılır. Nedeni sol elimizin yüzük parmağından geçerek direk kalbe giden bir damarın varlığı ve ayrıca çiftlerin bu gerçeğin bir yansıması olarak kalben birbirine bağlandığı anlamını taşımaktadır.

Nişan organizasyonlarında vermiş olduğumuz hizmetler;

Masa sandalye kiralama:

Nişan organizasyonu yapacağınız mekanda ya da nişan organizasyonu yapacağınız yerde masa sandalye mevcut değilse veya yeterli değilse masa sandalye kiralama hizmetimizle hizmetinizdeyiz. Plastik masa kiralama, plastik sandalye kiralama, tiffany sandalye kiralama dikdörtgen masa kiralama vs.

Masa sandalye süsleme:

Masa ve sandalyeler giydirme işlemi yapılarak sandalyelerin arkası renkli tül kumaşlar ile fiyonk şeklinde süslenir masaların üzerleri şamdan çeşitleri canlı çiçek, yapma çiçek ile süslenir. Masa üzerleri istediğiniz doğrultuda süslenmektedir geniş masa üstü süsleme modellerimize bakarak birlikte nasıl süsleneceğine karar verebiliriz.

Nişan yemek hizmeti;

Nişan organizasyonlarınızda catering hizmeti ve nişan organizasyonuna uygun ikramlıklar hazırlanması ve sunumu.

Servis personeli;

Organizasyonunuzda yiyecek ve içeceklerin dağıtımı ve servisini yapacak bay bayan personel. Host ve hostesler.

Foto ve kamera çekimi;

Nişan organizasyonunu için profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmeti. Full Hd ekipmanla hizmetinizdeyiz.

Nisan organizasyonu İstanbul;

Nişan organizasyonu İstanbul ve çevre illerde hizmet veren Piramit organizasyon sizlerinde bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak organizasyonunuzu düzenlemeye talibiz. Nişan organizasyonu İstanbul da birçok hizmet veren firmanın olduğunun bilincindeyiz her geçen gün kendini yenileyen ekibimiz nişan organizasyonu yapan firmalara yenilikleri ile örnek olmaktadırlar.

Nişan organizasyonu firmaları;

Nişan organizasyonu firmaları araştırırken bu mutlu gününüzde hiçbir şeyin sorunsuz gitmemesini sağlayacak ve bu organizasyonu baştan sona planlayabilecek bir nişan organizasyonu firması ile çalışmanız gerekecektir. Nişan organizasyon firmaları araştırırken ne istediğinizi organizasyon firmasının ne hizmet vereceğini iyi analiz edin.

Nişan organizasyonu şirketleri;

Nişan organizasyonu şirketleri firma yöneticisinden ekibine kadar nişan organizasyonunu bilen ve yıl içerisinde birden fazla bu tip etkinlikler yaptığından tecrübelidirler bu sebepten ötürü daha iyi bir etkinlik için organizasyon firmaları ile çalışmanızda yarar vardır. Nişan organizasyonu şirketleri araştırır ve seçerken güvenilir işini bilen nişan organizasyonu firmalarıyla çalışmanızı öneririz.

Nişan organizasyonu fiyatları;

Nişan organizasyonu fiyatları araştırırken bu günün hayatınızdaki en güzle günlerden biri olduğunu aklınızdan çıkarmayarak, sizin bu mutlu gününüze mutluluk katabilecek bir organizasyon firması ile anlaşmanız gerekecek. Nişan organizasyonu fiyatlarımız için nişan organizasyonu fiyatları sayfamıza bakabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nişan organizasyon firması seçerken sadece ucuz fiyatlı olanı değil sizi mağdur etmeyecek verdiği hizmetlerle sizleri memnun edecek bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Piramit organizasyon olarak nişan organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermek ister gerekli ekip ve ekipmanı sağlamak isteriz.  Nişan organizasyonu yaptırırken fiyatlarla ilgili, nişan organizasyonu paketleri halinde verilen fiyatlar mevcuttur ve bu mevcut fiyatların nişan organizasyonu örnekleri de sunulmuştur. Bu nişan organizasyonu örneklerinde verilen hizmet ve fiyatları hesaplanarak toplu hizmet alınacağından belli indirimler uygulanıp nişan organizasyonu paketleri haline getirilmiştir. Nişan organizasyonu paketleri ve nişan organizasyonu örneklerimiz inceleyip farklı talepleriniz varsa da bize iletmenizi rica ederiz.

 

 

 

4 Comments

  • Kadriye Yalçın

   Ev içerisinde yapacağız nişanımız için sandalye ihtiyacımız vardır bilgi rica ediyorum.

  • Selma Candaş

   Nişan organizasyonu için masa süsleme ve canlı çiçek ihtiyacımız var fiyat bilgisi ve örnek görseller rica edebilirmiyiz.

  • Melike Güngör

   Merhaba
   Nisan ayı içerisinde nişan yapmayı planlamaktayız masa sandalye ve süsleme ihtiyacımız mevcuttur konuyla ilgili bilgi rica etmekteyiz. iyi çalışmalar…

  • Nur Baykal

   Merhaba mayısın ilk haftası evde 30 kişilik bir nişan organizyonu düşünüyoruz. Masa süsleme ve ikram ihtiyacımız var. Bu konuda bilgi rica ediyoruz.

Bilgi Talep Edin!