Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Palyaço Servisi

açılış palyaço
0

Sünnet, doğum günü, açılış ve benzeri tüm yapılacak etkinlik ve organizasyonların baş aktörüdür palyaçolar. Yapılacak etkinliklerde gelen konularınızı eğlendirerek onların bu organizasyondan mutlu ayrılmalarını sağlar.

 

Palyaço servisi;

Hemen – hemen tüm ekinlik ve organizasyonlarda bulunması gereken ve gelen konukları eğlendiren misafirlerinizin eğlence kaynağı olan palyaçoları sizlere de etkinliklerinizde bulunmasını isterseniz palyaço servisi ile hizmetinizdeyiz. Bizleri arayarak sahne sanatları konusunda tecrübeli olan kadronuzdan animatör ve palyaço kiralama konularında hizmetler alabilirsiniz. Palyaçolar ister büyük ister küçük yaşta olan konuklarınızı etkinlik boyunca eğlendirecek farklı yarışma ve aktiviteler düzenleyerek hangi yaşta olursa olsun eğlenip bu organizasyonun tadını çıkaracak.

 

Organizasyonlara palyaço, maskot ve animatör kiralama hizmetleri ile Piramit Organizasyon.

Doğum Günü İçin Palyaço Kiralama;

Doğum günlerini iki kısımda incelemek gerekir birisi küçük kardeşlerimizin doğum günü birde yetişkinlerin doğum günü organizasyonu olarak;

 

Çocuklar için Doğum Günü;

Bu tip doğum günlerinde palyaçolar çocuklarla birlikte oyunlar oynayarak çocuklara yönelik faaliyetlerde bulunur yüz boyama olsun, sosis balondan figürler yapar ve nasıl şekil vermesi gerektiğini çocuklara anlatır. Yani A-Z ye çocukların eğlenmesi ve oyunlar oynaması yönünde eğlenceli aktiviteler hazırlar. Çocuklar için yapılacak doğum günü organizasyonlarında palyaço kiralama için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Büyükler için Doğum Günü;

Yetişkinler için yapılacak doğum günü organizasyonlarında palyaço ister gelen konuklarınızı eğlendirir isterseniz gelen misafirlerinizin çocuklarını eğlendirir. Bunların dışında doğum gününü kutlamak istediğiniz kişiye palyaço ile sürprizler yapabilir doğum günü sahibine palyaço aracılığı ile hediye ve uçan balon gönderebilirsiniz. Bu tip hediye servisi ve uçan balon servisi için bizleri arayabilir ya da ilgili sayfalardan detay bilgi alabilirsiniz.

 

Açılış Organizasyonu Palyaço Kiralama;

Mağaza, işyeri, market ve benzeri açılış organizasyonlarında palyaçolar açılışa katılacak olan konukları eğlendirir, firmanız için yaptırdığınız balon, broşür ve promosyonları sizlerin adına gelen konuklarınıza dağıtır. Palyaço servisimizden yararlanarak açılış organizasyonlarınıza palyaço kiralayabilirsiniz.

 

Sünnet Düğünü Palyaço Kiralama;

Sünnet düğünlerinde olmaz olmazdır palyaçolar hem sünnet çocuğunu hem arkadaşlarını ve sünnet düğününe katılacak olan tüm ailelerin çocuklarını bir araya toplayarak değişik oyunlar ve aktiviteler düzenler. Yüz boyama, sosis balon şekil verme, pinyata oyunu ve benzeri oyunlarla sünnet düğününe renk katarak büyükten küçüğe kadar tüm misafirleri eğlendirir.

 

Diğer Organizasyonlar İçin Palyaço Kiralama;

Piknik, kurumsal, dönemsel organizasyonlar ve hemen hemen tüm etkinliklerde bulunması gereken palyaçolar büyükten küçüğe her yaş gurubuna göre yapacağı etkinlik ve oyunlarla tüm konuklarınızı eğlendirecektir. Palyaço servisi ve kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilir fiyat bilgisi almak içinde arayarak ya da palyaço kiralama fiyatları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Palyaço kiralarken dikkat edilmesi gerekenler;

Palyaço organizasyonların neşe ve eğlence kaynağıdır. Bütün organizasyonlarda muhakkak palyaço bulunur insanları eğlendirip oyunlar oynayıp çeşitli sürprizleriyle gelen konukları mutlu edebilmek için. Palyaço kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Sadece kıyafet giyip yüzünü boyamakla palyaço olunmaz sadece bu sana palyaçoluk görünümü kazandırır. Palyaçoluk yapabilmek için konuyla ilgili bilgin tecrüben buna uygun mizah anlayışın insanlarla olan diyalogun iyi olması gerekmektedir. Onun için palyaço hizmeti alırken gelen kişinin bu yetenekleri mevcut mu ne gibi oyunlar ne gibi sürprizleri var bunlar daha önce tespit edilerek bakılmalı ve organizasyon firmasından kişinin güvenirliği ile ilgili bilgiler istenmelidir. Eğer bunların hepsi tamamsa palyaço eğlenceleri ile sizlere keyifli dakikalar dileriz.

 

Palyaço Kiralama Fiyatları;

Animatör ve palyaço kiralama fiyatları genel olarak standart bir fiyata sahiptir fakat bazı organizasyon ve etkinliklerde gösterim süresinin uzunluğu ve çeşitliliğine göre fiyatlar değişmektedir. Farklı konseptte yapılacak etkinlik ve gösteriler için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi öğrenmek için de palyaço kiralama fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

2 Comments

  • CEM SÜNGER

   MERHABA;
   ŞUBEM İN 5 YILINA ÖZEL BALON SÜSLEME,PALYAÇO,SES SİSTEMİ HOSTES VE MISIR ARABASI GİBİ BİR PAKET ŞEKLİNDE FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRMİYİM.

   • admin

    Merhabalar Cem Bey
    Mail adresinize istemiş olduğunuz detay ve fiyat bilgisi gönderilmiştir. Bilgilerinize

Bilgi Talep Edin!