Piramit Organizasyon Hizmetleri Hizmet Talep Formu

Sevgililer Günü Organizasyonu

0

14 Şubat sevgililer gününde sevgiliniz ve ya sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi ve onun ne kadar değerli olduğunu hissettirmek istiyorsanız sevgililer günü organizasyonu kapsamında yaptığımız çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Sürpriz sevgililer günü çalışmamızla sevgilinizi şaşırtıp şımartalım. Onları bu özel ve mutlu gününde; seni çok seviyorum, iyi ki benimle birliktesin, iyi ki hayatımdasın cümlelerini yaptığımız organizasyonla dile getirin. Her yıl 14 şubatta olan sevgililer gününde sadece değil her gün sevgilinize onu çok sevdiğinizi göstermeli ve hatırlatmalısınız tabi ki  fakat kalıplaşmış olan bu günde sevgilinize güzel ve hoş sürprizlerle onu sevindirebilir ve sevililer gününü de kutlamış olursunuz.

 

Sevgililer Günü Kapsamında

Hem Bireysel Hem Kurumsal Süsleme Hizmetleri

Firmalara

Sevgililer Günü Konseptli Süsleme

Bireysel Olarak

Süsleme ve Sürpriz Hediye Servisleri

 

Sevgililer Günü Süslemesi

Sevgiliniz ve eşinizin sevgililer gününü sürpriz bir şekilde kutlamak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. İster sevgilinizin çalıştığı yeri ya da evi ya da gideceğiniz mekanı biz önceden süsleyelim sevdiğinize sürpriz yapın. Bununla da bitmedi diyeli uçan balon kalpli balon servisi hizmeti yapalım, ya da daha farkı sizin istediğiniz bir konsept varsa onu planlayıp hayata geçirelim ekip ekipmanımızla hizmetinizdeyiz.

Uçan Balon Servisi Hizmeti

Sevdiğinize sevgililer gününde uçan balon buketi hediye edebilirsiniz. Bu hizmeti Piramit organizasyon olarak sağlamaktayız. İsterseniz bu balonları palyaçolar, çizgi film, süper kahraman karakteri giyen kostümlü arkadaşlarda servis edebilir.

Hediye ve Çiçek hizmeti

Almış olduğunuz hediye ve çiçeği sizin yerinize isterseniz palyaçolar, çizgi film, süper kahraman karakteri giyen kostümlü arkadaşlarda servis edebilir.

Müzisyen Hizmeti

Sevgililer gününü bir mekan da kutlayacaksanız ya da sevdiğinize sürpriz yapmak istiyorsanız kapısına müzisyen gönderlim. En sevdiği parçaları dinlerken sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi düşünsün.

Çiçek Aranjman Hizmeti

Çiçek ve çiçek servisi hizmetimiz. Sevgilinizin kapısına kadar çiçek servis hizmeti verilir. İster eve, ister iş yerine, isterseniz istediğiniz yere çiçek gönderimi yapılır.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi yapmak isteyenler, sevdiğim kişiye evlenme teklifi yapacağım bana yardım edecek bir organizasyon firması yok mu diyenler Piramit organizasyon yanınızda hayalinizdeki konsept evlilik teklifi çalışmasında size destek olalım birlikte programlayıp sevgilinizin hiç beklemediği anda sürprizlerle dolu evlilik teklifi faaliyetini hayata geçirelim. Evlilik teklifi yapacaksanız bu konu ile ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir ve evlilik teklifi organizasyonu sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

1 Bilgi Talebi

  • İlksen YILMAZ

   merhabalar,
   Sevgililer günü ucan balon hizmetinizle ilgileniyorum.
   Alternatifler ve fiyatlar konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

   İyi çalışmalar
   İlksen Tanık

Bilgi Talep Edin!